Poprawa matury. Pare pytan

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
rks123
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, o 21:43

Poprawa matury. Pare pytan

Post autor: rks123 »

Witam wszystkich. W przyszlym roku chce podwyzszyc wyniki z matmy i anglika (chce dostac sie na wsowl do wrocka) i teraz w deklaracji mam wpisac je jako przedmioty glowne czy dodatkowe? Chce poprawic je na poziomie podstawowym i pierwszy raz napisac angielski na rozszerzeniu to jak mam to zaznaczyc na deklaracji? I druga sprawa jak wiadomo w tym roku juz bedzie nowa matura a ja bede poprawial na starych zasadach to w takim razie w szkole beda wiedzieli ze dla mnie jest ten stary arkusz?
Awatar użytkownika
DwuTom
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:56

Re: Poprawa matury. Pare pytan

Post autor: DwuTom »

Jeżeli masz wątpliwości co do wypełnienia deklaracji, spytaj się pań sekretarek, one mają obowiązek znać zasady wypełniania wszystkich wniosków.
Co do typu matury, to nie tylko ty będziesz pisać na starych zasadach , bo przecież są jeszcze ludzie z techników, którzy kontynuują naukę zgodnie ze starą podstawą programową.
Osoby podwyzszajace wynik bądź piszace pierwszy raz maturę na starych zasadach zapewne będą pisali ją w innym terminie niż ci na nowych zasadach.
Spróbuj wypełnić wniosek przez tą stronę

Kod: Zaznacz cały

maturzysta.vulcan.pl/start.aspx
Mam nadzieję, że pomogłem. jeżeli są jeszcze jakieś pytania to napisz, jeżeli będę znał odpowiedź to na pewno odpowiem. Jestem w podobniej sytuacji jak ty
Pozdrawiam!
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Poprawa matury. Pare pytan

Post autor: randomlogin »

Termin bedziw ten sam, co zostalo juz potwierdzone przez roznorodne O/CKE.

rks123
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2014, o 21:43

Re: Poprawa matury. Pare pytan

Post autor: rks123 »

DwuTom probowalem wypelnic przez ta strone ale tam trzeba podac indentyfikator szkoly a ja go nie pamietam. Tak czy tak bede musail sie udac do sekretariatu
Awatar użytkownika
DwuTom
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2014, o 15:56

Re: Poprawa matury. Pare pytan

Post autor: DwuTom »

Identyfikator szkoły powinien być dostępny gdzieś na stronie twojej szkoły. Albo najlepiej zadzwonić do sekretariatu i panie powinny podać.
Alb tak jak piszesz, podejść do szkoły i tam wszystko załatwić.

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Poprawa matury. Pare pytan

Post autor: randomlogin »

Chyba, zeby szkola go po prostu nie miala bo nie ma vulcana wykupionego. Przynajmniej kiedys tak to dzialalo. To nie jest oficjalne narzedzie, tylko komercyjna inicjatywa, ktora ulatwia zycie o tyle, ze panie w sekretsriacie szkoly nie musza potem recznie deklarscji przepisywac do systemu OKE (ponoc, tak mi to tlumaczyly). Jednak przystapienie do niej nie jest obowiazkowe. Poza tym naeet w szkolach, ktore to zrobily mozna przyniesc normalna, wydrukowana, recznie wypelnionaa kartke. Po prostu wtedy nie jest latwiej, wiec panie buntuja sie na kazdy mozliwy sposob, ale jak dowodzi wziety z zycia przyklad ulegaja pod naporem niezbijalnych argumentow, z grozba wykonania telefonu do OKE na czele.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości