Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Ale zapraszam do Krakowa - jest nieziemsko i super fajnie Nauki dużo, ale to można było przewidzieć, ale większość asystentów i wykładowców fantastyczna po prostu !
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: sia »

misiek- w Bydzi też są wszyscy mili,fajna atmosfera.O wiele lepiej mi niż na poprzednich studiach. Uczę się już do matury,ale mam też taki plan,żeby napisać jak najlepiej wszystkie egzaminy i kolokwia. Da się to ogarnąć razem myślę Uczę się na każde zajęcia,więc potem to tylko jako całość,dołączyć giełdy i będzie git myślę

Z biologii robię z omegi wszystkie działy po kolei.Potem będą inne zbiory.Z chemii an razie pierwszy dział Witka.Mało,ale jakoś tak wychodzi,ze nie chce mi się do chemii zaglądać,bo to wszystko pamiętam.Potem będzie pazdro,czyli coś nowego dla mnie.Oby za rok mi się udało.Tak bardzooo bym chciała.Ostatnia próba.
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: sia »

anatomia-troszkę bardziej rozszerzone układy niż w lo,ale nie dużo.
Botanika-drugi semestr.Chemia ogólna.A i genetyka.
Sapos
Posty: 107
Rejestracja: 14 cze 2011, o 23:07

Re: poprawa matury

Post autor: Sapos »

lek w Krakowie też bardzo fajny. powiem tyle, że warto było troche popracować aby się tu dostać. Tempo dość wysokie zostało narzucone ale to nawet dobrze. Jedynie ćwiczenia z histologii jak na razie nie spełniają moich oczekiwać, troche inaczej sobie je wyobrażałem ale np anatomie to pokochałem :d
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Sapos pisze:lek w Krakowie też bardzo fajny. powiem tyle, że warto było troche popracować aby się tu dostać. Tempo dość wysokie zostało narzucone ale to nawet dobrze. Jedynie ćwiczenia z histologii jak na razie nie spełniają moich oczekiwać, troche inaczej sobie je wyobrażałem ale np anatomie to pokochałem :d
ech
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

licealista2012 pisze:sia, ja robię w sumie podobnie , a czy macie tam coś co by się przydało do matury na tej farmie?
hmmmm chemia zbyt duże rozszerzenie żeby miało si co przydać choć w sumie żeby ogarnąć te szczegóły to trzeba mieć wyryte na glanc całą podstawę. Trochę bioli hcoć ja mam prawie sam nerwowy więc lipa. Reszta - nic przydatnego na maturze raczej
kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: poprawa matury

Post autor: kardiogirl »

po co spac jak mozna sie uczyc ?

kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: poprawa matury

Post autor: kardiogirl »

halidor pisze:kardiogirl,
mądra jesteś
Nie liczy się wiek ale marzenia.
ile masz pkt i gdzie masz najbliżej?
no niestety narazie nie mam sie czym pochwalic
biologia : 70 % chemia : 62% no i fizyczka : 45 % na tyle zdołałam nauczyc sie w rok rozszerzenia ( konczyłam profil humanistyczny)
, czyli jednak taka mądra nie jestem
a najblizej mam do Wrocławia i marzy mi sie najbardziej na swiecie studiowac medycyne w tym przepieknym miescie na tej przepieknej uczelni
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: poprawa matury

Post autor: halidor »

sia
nie rezygnuj z medycyny, nawet gdybys miala 10 razy probowac
pomysl soie, przez 40 lat bedziesz wykonywac zawod z przypadku i do konca zycia bedziesz zalowac, ze nie skonczylas medycyny, a potem bedzie tylko gorzej.
trzeba spelniac marzenia
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: poprawa matury

Post autor: Karolajn18 »

kardiogirl pisze:
halidor pisze:kardiogirl,
mądra jesteś
Nie liczy się wiek ale marzenia.
ile masz pkt i gdzie masz najbliżej?
no niestety narazie nie mam sie czym pochwalic
biologia : 70 % chemia : 62% no i fizyczka : 45 % na tyle zdołałam nauczyc sie w rok rozszerzenia ( konczyłam profil humanistyczny)
, czyli jednak taka mądra nie jestem
a najblizej mam do Wrocławia i marzy mi sie najbardziej na swiecie studiowac medycyne w tym przepieknym miescie na tej przepieknej uczelni
ja też chcę do Wrocławia! ((((
kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: poprawa matury

Post autor: kardiogirl »

licealista2012, dziękuję za wiarę !

i wierze ze WSZYTKIM nam sie uda !
Mowie wam , ze kiedys tez bedziemy pisac na forum ale medycznym jako profesjonalni lekarze )
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: poprawa matury

Post autor: halidor »

spróbuj się przenieść
mimka93
Posty: 162
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 18:44

Re: poprawa matury

Post autor: mimka93 »

Karolajn18 pisze:
kardiogirl pisze:
halidor pisze:kardiogirl,
mądra jesteś
Nie liczy się wiek ale marzenia.
ile masz pkt i gdzie masz najbliżej?
no niestety narazie nie mam sie czym pochwalic
biologia : 70 % chemia : 62% no i fizyczka : 45 % na tyle zdołałam nauczyc sie w rok rozszerzenia ( konczyłam profil humanistyczny)
, czyli jednak taka mądra nie jestem
a najblizej mam do Wrocławia i marzy mi sie najbardziej na swiecie studiowac medycyne w tym przepieknym miescie na tej przepieknej uczelni
ja też chcę do Wrocławia! ((((

ciesz się że jesteś na sumie i już nie musisz poprawiać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości