Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
magali
Posty: 286
Rejestracja: 22 lis 2012, o 21:13

Re: poprawa matury

Post autor: magali »

Dokładnie
trolololo44
Posty: 20
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 11:51

Re: poprawa matury

Post autor: trolololo44 »

Hej , mam pytanie: znacie jakiś fajny nowy zbiór zadań z chemii taki typowo pod maturę? (oprócz witowskiego, medyka, abc maturalnego) Nie bardzo się orientuje a chcialabym coś kupić jeszcze żeby policzyć coś w ramach powtórek szczególnie z nieorganicznej. Fajnie jakby był dość trudnawy, zadan tzw na jedno kopyto mam już dość po przerobieniu witowskiego
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: poprawa matury

Post autor: Jivan »

trolololo44 pisze:witowskiego, medyka, abc maturalnego
jam mam większość i te pozycje są zdecydowanie najlepsze, jedynie może trener z pwn , miałem kilka kser z niego i nie najgorszy, ale wg mnie lepiej jak juz zrobiłaś te wyżej to rób sobie personę jeszcze raz
niejestemandzia
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:47

Re: poprawa matury

Post autor: niejestemandzia »

magali pisze:Dokładnie
i jak? przekonalas sie do tego kierunku czy nie za bardzo jestes szczesliwa?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: poprawa matury

Post autor: Madridistka »

Podobno Pazdro wydał niedawno książkę z arkuszami autorskimi, jutro dostanę ksera z niej to napiszę co i jak
trolololo44
Posty: 20
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 11:51

Re: poprawa matury

Post autor: trolololo44 »

okej, dzięki
magali
Posty: 286
Rejestracja: 22 lis 2012, o 21:13

Re: poprawa matury

Post autor: magali »

Wiesz co,jest średnio,na pewno mamy niektóre przedmioty wspólne,nawet miałam malutką cześć anatomii,ale potem robi się coraz więcej chemii,a to nie dla mnie.No i to uczucie jak patrzysz na ludzi z medycyny.
Cheetah Girl
Posty: 27
Rejestracja: 19 lut 2013, o 14:18

Re: poprawa matury

Post autor: Cheetah Girl »

mis koala i magali jakie macie opinie o CM w Bydgoszczy ?
Wybieram się tam i chciałabym wiedzieć coś od studentów,a nie tylko z broszury,która przekazuje same plusy
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

no ja nie studiuję w Bydgoszczy więc się nie wypowiem bo tylko ze słyszenia coś tam wiem
Cheetah Girl
Posty: 27
Rejestracja: 19 lut 2013, o 14:18

Re: poprawa matury

Post autor: Cheetah Girl »

aa to źle przeczytałam
a co wiesz,ze słyszenia ?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Napisałam, ze magali koleżanka po fachu - w sensie, że studiuje ten sam kierunek ale nie w tym samym mieście. ja studiuję w Krakowie Znamy się z forum sprzed roku, bo razem poprawiałyśmy maturę i tu wspólnie się wspieraliśmy a ze słyszenia wiem tyle, że w Bydzi jest spoko - że fajna przyjazna uczelnia i ludzi raczej tacy wyluzowani, przyjaźni. słyszałam też że mają całkiem, całkiem te swoje laboratoria, bo w ponoc nie wszędzie są ładne i dobrze wyposażone
Cheetah Girl
Posty: 27
Rejestracja: 19 lut 2013, o 14:18

Re: poprawa matury

Post autor: Cheetah Girl »

serio? ja słyszałam całkiem inaczej od dwóch osób studiujących tam
że nieprzyjemna uczelnia i że nie mają zbytniego szacunku do studentów zwłaszcza na I roku, ale miałam skrytą nadzieję,że tylko tak gadają,żeby nastraszyć
ja uczęszczam na kurs przygotowawczy do matury zorganizowany właśnie przez CM w Bydzi i profesorowie, z którymi mam wykłady i ćwiczenia wydają się za każdym razem w porządku zdecydowałam się na taki kurs,bo stres mnie tak zżarł,że aż wstyd się przyznać,że tak baarzdo nie poszła mi biola
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Cheetah Girl pisze:serio? ja słyszałam całkiem inaczej od dwóch osób studiujących tam
że nieprzyjemna uczelnia i że nie mają zbytniego szacunku do studentów zwłaszcza na I roku, ale miałam skrytą nadzieję,że tylko tak gadają,żeby nastraszyć
ja uczęszczam na kurs przygotowawczy do matury zorganizowany właśnie przez CM w Bydzi i profesorowie, z którymi mam wykłady i ćwiczenia wydają się za każdym razem w porządku zdecydowałam się na taki kurs,bo stres mnie tak zżarł,że aż wstyd się przyznać,że tak baarzdo nie poszła mi biola
nie ma co słuchac innych tych pójśc samemu się przekonac najlepiej wiesz ilu studentów tylu opini i na te 100 osób zawsze znajdzie się sporo takich którzy uważają, że jest odlotowo, super fajnie, będą tacy co są normalnie zadowoleni z wyboru, ale też tacy co by z chęcią z tej uczelni uciekli jak naprędzej. tak samo jak z nauką - dla jednych zrobienie 30 zadań na seminaria zakrawa o morderstwo a dla innych to co tam - trochę dłuższe zadanie domowe. Także nie ma co się zbytnio sugerowac innymi, bo ile w tym prawdy to niewiadomo. Są tez tacy co lubią mówic, że jest trudno, mega ciężko bo potem inaczej na nich ludzie patrzą - o ten to ma takie ciężkie studia, a jak dobrze sobie radzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości