Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: poprawa matury

Post autor: Jivan »

Isles pisze:Witajcie
Poprawiałam w tym roku maturę po raz pierwszy, niestety znowu nie poszło mi tak jak bym tego chciała. Postanowiłam dać sobie jeszcze jedną szansę i próbować poprawiać biologię i chemię w przyszłym roku.

Postanowiłam trochę zredukować listę książek i teraz wygląda ona tak:

BIOLOGIA
Seria Barbary Bukały Trening przed maturą"
Vademecum maturzysty Ewa Pyłka-Gutowska
Vademecum Operon 2010
Zbiór zadań z Omegi
+ arkusze

CHEMIA
Rożak
Wybór testów z egzaminów wstępnych na akademię medyczną Persona, wyd. Medyk
Witowski (przerobiony w zeszłym roku, nie wiem jeszcze czy kupię nowego)
+ arkusze

Co myślicie o takim zestawie?
powinno być, bazuj głownie na bukale, przerabiając od czasu do czasu jakiś arkusz na wejście w klucz, choć jak opanujesz wszystkie zadania z Bukały, tak ja to zrobiłem, recytowałem niemal ze na pamięć to nie będziesz mieć problemu z kluczem
Isles
Posty: 23
Rejestracja: 11 lip 2013, o 13:46

Re: poprawa matury

Post autor: Isles »

To świetnie, bo już myślałam, że to jednak trochę za mało. Jak widzę ile niektórzy przerabiają do matury to jestem w szoku

Zapomniałam dopisać jeszcze do książek z chemii zbiór zadań Pazdro
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: poprawa matury

Post autor: Jivan »

Isles pisze:To świetnie, bo już myślałam, że to jednak trochę za mało. Jak widzę ile niektórzy przerabiają do matury to jestem w szoku
No wiesz każdy ma stracha że się nie uda, ja tak miałem , też przerobiłem wszystkie pozycje
carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: poprawa matury

Post autor: carmenna »

twojekopytko, a wybierasz się gdzieś na studia, czy siedzisz w domku tak jak ja?
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: poprawa matury

Post autor: fructosum »

zostajecie w domu?
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: poprawa matury

Post autor: biolog1994 »

No właśnie, co planujecie na ten rok? Jakieś studia na przeczekanie czy domek? Ja się właśnie zastanawiam czy jest sens iść na rok na dietetykę. Wiem że nie czułabym się na niej dobrze, poza tym ta opłata w razie poprawy i zmiany studiów. Z drugiej strony do poprawy mam tylko biologię i nie wiem czy bym nie zwariowała w chałupie. Zaryzykować rok życia czy kupę kasy (której nie mam )

Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Re: poprawa matury

Post autor: twojekopytko »

DorisD, siedze w domku tak jak Ty
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury

Post autor: _włóczykij »

Ile by osób chciało być na Waszym miejscu - maturzyści 2013, w tym ja

gdyby to była moja 1 matura, to byłoby całkiem fajnie, świat pełen barw i kolorów, eh. A to niestety byłaby moja 4 matura. Wiadomo do 2 z 3 się nie przygotowywałam za bardzo ale mimo wszystko. Kurcze, strasznie cofnęłabym czas!
Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Re: poprawa matury

Post autor: twojekopytko »

adele, A co studiujesz?

p.s wiedzieliście ze za rok do Szczecina nie trzeba bedzie fizyki podst. na lek-dent. A propos , myślał ktos wogole o Szczecinie d ?
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: poprawa matury

Post autor: Anezka »

twojekopytko pisze:adele, A co studiujesz?

p.s wiedzieliście ze za rok do Szczecina nie trzeba bedzie fizyki podst. na lek-dent. A propos , myślał ktos wogole o Szczecinie d ?
Bio i chem? HM HM Ciekawe co z pogłoskami o lek-dencie w Bydzi.
Awatar użytkownika
twojekopytko
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2013, o 16:43

Re: poprawa matury

Post autor: twojekopytko »

Anezka pisze:
twojekopytko pisze:adele, A co studiujesz?

p.s wiedzieliście ze za rok do Szczecina nie trzeba bedzie fizyki podst. na lek-dent. A propos , myślał ktos wogole o Szczecinie d ?
Bio i chem? HM HM Ciekawe co z pogłoskami o lek-dencie w Bydzi.
Dokłądnie tylko bio chem
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Smutne Aczkolwiek dla mnie to Ty jesteś tym, który mimo wszystko zwyciężył i pokonałeś nas wszystkich w tej sile i wytrwałości :*
Ostatnio zmieniony 11 lip 2013, o 20:51 przez mis koala, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monia_em
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:18

Re: poprawa matury

Post autor: monia_em »

odpad, naprawdę dawno mnie nic tak nie poruszyło. nawet nie wiem co mam napisać. brak słów. to bardzo niesprawiedliwe od losu, że takie poświęcenie poszło na marne. możesz powiedzieć ile razy próbowałeś podejść do matury? i co planujesz zrobić teraz w obecnej sytacji?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości