Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
kagata0418
Posty: 72
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 18:15

Re: poprawa matury

Post autor: kagata0418 »

A ja bardzo chcialabym na WUM .mialabym z kim mieszkac w Warszawie bo mam tam rodzine i dwie przyjaciolki.ale wygodniej byloby mi w Lublinie,bo jestem z lubelskiego no i tam duzo znajomych idzie:)Ale pojde tam gdzie sie dostane,a jezeli bede mogla wybierac sposrod kilku uczelni to bede w siodmym niebie
A ja tam mam,ze im dluzej w czyms siedze,tym pewniej sie czuje.Tak bylo z matma-mialam troche nauczyciela-terroryste,robilismy duzo,czesto ponad program,ale czlowiek z matmy czul sie pewnie Chcialabym czuc sie tak idac na mature bio i chem za rok
difylobotrioza94 ja mam znajoma ktora studiuje lek w Katowicach i jest zadowolona.ilu ludzi tyle opinii chyba
Morgotheron
Posty: 148
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:01

Re: poprawa matury

Post autor: Morgotheron »

Ja muszę poprawić chemię lub biologię. Mam do was pytanie czy jest sens poprawiać matme, bo mam 86% z rozszerzonej i nie wiem czy warto czy skupić się na tych 2 przedmiotach, a matmy nie poprawiać?
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: poprawa matury

Post autor: Jivan »

Morgotheron, wg mnie nie ma sensu
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: poprawa matury

Post autor: paaula »

popraw matme bo nie jest trudno, wystarczy zrobić kilka arkuszy i dwa dni na powtórzenie materiału poświęcić a przy rekrutacji każdy punkt jest ważny

Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: poprawa matury

Post autor: nodame »

Nie wydaje mi się, że matematyka jest łatwa. To bardzo dobry wynik, więc może lepiej skupić się na czymś innym. To również dodatkowy stres. Ja bym się nie podjęła tego zadania.
Morgotheron
Posty: 148
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:01

Re: poprawa matury

Post autor: Morgotheron »

Ok, dzięki. Ej, a jak myślicie jaka będzie matura za 2 lata? Teraz weszła reforma, że przedmioty rozszerzone są jeszcze bardziej rozszerzone na rzecz innych, więc pewni matura 2015 będzie znacznie trudniejsze. Chyba 2014 to dobry czas na poprawianie.

P.S. Życzę powodzenia w poprawianiu.
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: poprawa matury

Post autor: fructosum »

Czy jest ktoś kto zamierza za rok poprawiać maturę a idzie na studia na rok? czy wszyscy z was w domu zostają ?
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: poprawa matury

Post autor: Anezka »

Ja idę na dietetykę, zapewne na jeden semestr Tylko moja poprawa to pomysł, który pojawił się dopiero po maturze, wcześniej w ogóle nie mierzyłam w lek/stomę.
anka123
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2012, o 18:40

Re: poprawa matury

Post autor: anka123 »

fructosum pisze:Czy jest ktoś kto zamierza za rok poprawiać maturę a idzie na studia na rok? czy wszyscy z was w domu zostają ?
Ja będę studiować biologię i przygotowywać się do poprawy:)
Awatar użytkownika
Iblis
Posty: 77
Rejestracja: 16 maja 2013, o 16:51

Re: poprawa matury

Post autor: Iblis »

Z tego co zauwazylam malo osob poprawia mature jednoczesnie studiujac. Moi zdaniem chyba lepiej zostac w domu.
carmenna
Posty: 252
Rejestracja: 10 lip 2013, o 18:09

Re: poprawa matury

Post autor: carmenna »

Iblis pisze:Z tego co zauwazylam malo osob poprawia mature jednoczesnie studiujac. Moi zdaniem chyba lepiej zostac w domu.
chyba masz rację, ale to także zależy od osobistych możliwości, motywacji i w ogóle Dla mnie lepsza jest opcja pozostania w domu, bo chyba nie potrafiłabym się skupić na maturze, ucząc się jednocześnie na studiach. Choć na pewno studiowanie i jednoczesna poprawa matury jest możliwa
Awatar użytkownika
Iblis
Posty: 77
Rejestracja: 16 maja 2013, o 16:51

Re: poprawa matury

Post autor: Iblis »

DorisD, to dobrze robisz (nie bedziesz tez musiala placic za ostatni rok)
DorisD pisze:Choć na pewno studiowanie i jednoczesna poprawa matury jest możliwa
mozliwe, ale zazwyczaj (z obserwacji) zostaja juz osoby na studiowanych kierunkach bo niepoprawiaja matury, albo poprostu zaczyna podobac im sie kierunek.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: poprawa matury

Post autor: Passiflora »

Iblis pisze:Z tego co zauwazylam malo osob poprawia mature jednoczesnie studiujac. Moi zdaniem chyba lepiej zostac w domu.
Ja akurat znam dużo takich osób
Niestety drugi rok nie zostanę w domu, bo dosłownie można zwariować. To nie dla mnie Być może uda mi się poprawić jednocześnie będąc na studiach, a jeśli nie to trudno. Na szczęście wybrałam sobie kierunek, który również mnie interesuje

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości