Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
czekamniepoprawka
Posty: 45
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:44

Re: poprawa matury

Post autor: czekamniepoprawka »

muffler pisze:
ajena pisze:i podejść do matury tym razem w maju na spokojne, bez stresu, bez emocji, z uśmiechem na twarzy
o, właśnie! bez stresu! bo mam wrażenie, że on ma dużo wspólnego z wynikami:D na maturę z matmy i polskiego poszłam na totalnym luzie i poszły mi one świetnie, aż nawet byłam zdziwiona. A to na czym najbardziej mi zależało, więc i stres się pojawił, poszło już trochę gorzej.
Skąd ja to znam! Zawsze tak jest -.- Straciłam dużo punktów na chemii przez poprawianie i doszukiwanie się wszędzie podstępu czy drobne błędy ze stresu
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: poprawa matury

Post autor: smile22 »

Ja na matury obowiązkowe podeszłam z założeniem oby zdać, zero stresu. A jak już zbliżały się terminy przedmiotów dodatkowych, na których mi zależało to stres wygrywał.
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: poprawa matury

Post autor: cyjanowodor93 »

Ja za rok chyba melise wypije xd ale najpierw sprawdze jak bedzie dzialala na mnie
Awatar użytkownika
muffler
Posty: 73
Rejestracja: 16 maja 2013, o 14:27

Re: poprawa matury

Post autor: muffler »

o też zamierzam meliskę i też muszę sprawdzić:) niektórym pomagają %:) ale jakoś mnie nie ciągnie do tego sposobu:D
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: poprawa matury

Post autor: smile22 »

% do mnie nie przemawiają, skoro jestem abstynentką
Też jestem za meliską
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: poprawa matury

Post autor: halidor »

a ja wziąłem Kalms- jest świetny -polecam
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: poprawa matury

Post autor: Collo »

Lepiej nie brać żadnych leków, warto zjeść porządne śniadanie i iść na maturę z podejściem jak się nie uda w tym roku to uda się w następnym i potraktować ją jak zwykły sprawdzian -)

Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: poprawa matury

Post autor: zoo_ »

Colloportus, podpiszę się. Dwa banany od rana i/lub muesli są najlepsze : D

Najlepiej sobie wręcz wmawiać przez okres przygotowań do matury i przed samą maturą jak świetnie jestem przygotowany", jak uwielbiam rozwiązywać arkusze", przecież nic się nie stanie jak mi nie wyjdzie".
Nawet jeśli faktycznie myślimy inaczej to trzeba to sobie wmówić. Łatwiej się pozbyć tego stresu.
No już nie mówiąc o dobrym przygotowaniu, bo to samo w sobie daje mocne oparcie.

A jeśli ktoś ma troszkę słabszą psychikę i łatwo się stresuje to warto wcześniej sprawdzić jak dany lek/wspomagacz/ziółka na nas działa/działają. Żeby nie było efektów ubocznych : p
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: poprawa matury

Post autor: halidor »

łagodny środek uspokajający nikomu nie zaszkodzi, wziąłem kalms jak zdawałem na prawko i zdałem za 1-szym razem , na maturze też, oczywiście powinno się wcześniej sprawdzić, nie stosować pierwszy raz na maturze bo może się zachcieć spać i co wtedy?
Huaweii
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2013, o 19:53

Re: poprawa matury

Post autor: Huaweii »

I ja właśnie obawiam się stresu i mojego roztrzepaniaSzkoda punktów, szkoda. Mam nadzieję, że jak wyćwiczę arkusze to jakoś sprawnie pójdzieno i jakieś doświadczenie maturalne już mam. Oby to było na plus.
Morgotheron
Posty: 148
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:01

Re: poprawa matury

Post autor: Morgotheron »

A ja mam w *upie stres. Nie mam się czym po prostu podniecać. Nie zdam no to trudno. Zawsze można poprawić za rok albo iść na coś innego. Wiadomo jest nieprzyjemnie, ale nie mam zamiaru z tego powodu stresować. I tak zgnije w ziemi, ale może przynajmniej będe miał fajne wspomnienia.

P.S. Ciekawe kiedy dobijemy to 15000 postów w tym temacie?
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: poprawa matury

Post autor: katy94 »

Moi drodzy czy moglibyście polecić jakieś dobre kursy maturalne w Krakowie (biologia i chemia rozsz)?
Awatar użytkownika
muffler
Posty: 73
Rejestracja: 16 maja 2013, o 14:27

Re: poprawa matury

Post autor: muffler »

Morgotheron pisze:A ja mam w *upie stres. Nie mam się czym po prostu podniecać. Nie zdam no to trudno. Zawsze można poprawić za rok albo iść na coś innego. Wiadomo jest nieprzyjemnie, ale nie mam zamiaru z tego powodu stresować. I tak zgnije w ziemi, ale może przynajmniej będe miał fajne wspomnienia.
dobre podejście i zazdroszczę go bo mi bardzo zależy i stąd stres, zdenerwowanie. I nie umiem tego opanować w żaden sposób.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości