Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: poprawa matury

Post autor: kate27 »

Twoja dyrektorka chyba przebiła moją historię
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

Moja pierwsza myśl jak to usłyszałam a moglam iść na jakieś studia

yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: poprawa matury

Post autor: yorkshire34 »

Dacie rade ! Nie mozna sluchac tego co mowia inni jak gadaja glupoty . Wierze w nas ! )
placek
Posty: 103
Rejestracja: 6 sty 2013, o 22:09

Re: poprawa matury

Post autor: placek »

Oj tam od razu głupoty, trzeba też patrzeć realistycznie jak ktoś poprawia 5-7 razy to już raczej jest ucieczka od rzeczywistości, a walka o marzenia raczej jest tanią wymówką, i usprawiedliwieniem własnych poczynań, no ale jak już czytam to forum od paru lat to pełno było o tym rozmów .
Zabawne też że osoba poprawia po 3 razy a potem po miesiącu studiów robi się ahh i ohh i w ogóle miszczu I klasy (patrz post chemik1212 )
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Wy&#x17Clin pisze:Myślicie, że jest jeszcze sens szukać i dokupować nowe książki/zbiory zadań pół roku przed egzaminami?

Wiem, pytanie trochę dziwne. ale te pół roku mnie przeraża i się zastanawiam, czy lepiej zrobić parę razy te zbiory co mam, czy dokupować wszelkie możliwe. Taka depresja chyba mnie nachodzi powoli A jest listopad
Pół roku to dużo czasu! Ja teraz robie kilka zbiorów (i wczoraj kupiłam nowy ) Do końca stycznia zrobię cały materiał. W 3 tyg całe arkusze i robie potem nowe zbiory. A co!
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: poprawa matury

Post autor: yorkshire34 »

rob zadanie ta same jak masz problemy a jak niemasz to rob nowe . trzeba wiedziec jakie zadania robic bo moze bd na maturze te same . arkusze w necie znajdz na pewno bd takie ktorych jeszcze nie robilas . dasz rade !
Marzenka1995
Posty: 71
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 13:14

Re: poprawa matury

Post autor: Marzenka1995 »

myślicie żę zdążę się wyrobić z materiałem jak dopiero zaczęłam go ogarniać ? chodzi o biologię
yorkshire34
Posty: 55
Rejestracja: 3 lis 2014, o 10:58

Re: poprawa matury

Post autor: yorkshire34 »

Tak napewno dasz rade biologia jest fantastyczna , jesli ja lubisz , to sobie poradzisz , ja uwielbiam biologie ! jesli nie czujesz sie pewnie to zapisz sie nakorki ja chodze , super sprawa , pomagaja mi .
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: poprawa matury

Post autor: Reptilia »

Czy tylko ja nienawidzę tak roslin? Za 2tygodnie zaczynam protisty potem mszaki i reszta załogi. juz mnie skręca jak sobie pomyśle -:-

PS. Zabrzmialam troche jak biologiczny psychol ale gdzies musiałam wylać swoje frustracje

Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

Reptilia nie jesteś sama, też nienawidze roślin

natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Reptilia pisze:Czy tylko ja nienawidzę tak roslin? Za 2tygodnie zaczynam protisty potem mszaki i reszta załogi. juz mnie skręca jak sobie pomyśle -:-

PS. Zabrzmialam troche jak biologiczny psychol ale gdzies musiałam wylać swoje frustracje

ja lubie biologie ale roślin wręcz nie nawidzę! Jutro robię protisty potem w czwartek mszaki paprotniki i nasiennne . tak tego nie lubię. Dzięki Bogu już dzisiaj grzyby skończyłam.
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

A ja wam powiem, że na początku też nie lubiłam roślin, bo za bardzo nie czaiłam o co chodzi z tymi mejosporami, zarodnikami, zalążniami, przemianami pokoleń itp. ale powiem wam, że przerobiłam już całe rośliny łącznie z ich fizjologią i teraz to nawet je polubiłam, serio da się w to wtopić, a potem już idzie
Teraz zaczynam zoologię. to dopiero będzie
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: poprawa matury

Post autor: Reptilia »

Zoologia! mogłabym sie tylko tego uczyc Zaczynając juz od blizej nieokreślonych gąbek )
To możemy sie zamienić, Ty sie uczysz moich roslin, a ja Twojej zoologii

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości