Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: poprawa matury

Post autor: Sofia »

natalka94, mam napisane że w Szczecinie jestem, więc o Śląsku Ci nic nie powiem

goodman, wolę spędzać z nimi weekendy niż kiedyś całe wakacje
Awatar użytkownika
Reptilia
Posty: 685
Rejestracja: 4 lis 2013, o 20:57

Re: poprawa matury

Post autor: Reptilia »

natalka94 pisze:
Sofia pisze:natalka94, pisałam maturę w 2013 roku, poprawiałam wtedy. Teraz jestem na 2 roku stacjo

Mårran, u mnie koła z pato w soboty to już chyba tradycja zakładu. A w regulaminie napisali żebyśmy się nie bali, bo to zakład w którym student jest lubiany ( w sumie w większości to prawda, ale koła w sobote to jednak minus )
Sofia Ty chyba studiujesz na Śląsku? Powiedz mi czy to prawda że Śląsk gnębi? Słuszałam takie głosy. Nie wiem może bzdury. Ale najbardziej bym się chciała dostać właśnie do Katowic. Fascynuuje mnie to miasto
natalka94
Ja nie studiuje ale za to mieszkam na Górnym Śląsku i mogę Ci powiedzieć że źle nie jest P Jest taki stereotyp że Śląsk to tylko hałdy węgla i nic więcej P Katowice może nie są najpiękniejszym miastem u nas na Śląsku ale zmieniają się na lepsze W każdej chwili możesz się wybrać na obrzeża, a szczególnie Jura Krakowsko-Częstochowska jest piękna ( trochę kawałek od Kato ale miejsce na relaks wyśmienite )
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Reptilia dzięki wielkie za odp.! Mi Śląsk się podoba zwłaszcza to żetak silnie jest związany ze swoją kultura.
Sofia no ja też zauważyłam Ślunsk
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: poprawa matury

Post autor: tomsa1993 »

ja tam nic nie mam do Śląska a jura super ! i te skałki wapienne
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

Jaki temat/zadanie teraz przerabiacie? Co wgl robicie?

Chem - roztwory, zadania
Bio - zoologia, tkanki zwierzęce
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

Chem - blok p
Bio - będę zaczynać bezkręgowce

Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: poprawa matury

Post autor: mrsdavis »

natalka94 pisze:czy to prawda że Śląsk gnębi? Słuszałam takie głosy. Nie wiem może bzdury.
bzdury
kate27
Posty: 236
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 13:42

Re: poprawa matury

Post autor: kate27 »

natalka94 pisze: Powiedz mi czy to prawda że Śląsk gnębi?
co prawda nie studiuję tam, ani nie posiadam żadnych znajomych z tejże uczelni, ale i tak się wypowiem:

plotki z rodzaju tam gnębią bierz na poważnie tylko pod warunkiem, że pochodzą od zaufanego źródła i są podparte jakimiś konkretnymi argumentami, a nie na zasadzie no bo słyszałam tak od kogoś".

w wakacje ktoś życzliwy naopowiadał mi takich bredni na temat mojej uczelni i wybranego kierunku, że aż rozważałam rezygnację. w październiku pukałam się w głowę, że byłam skłonna w to uwierzyć. jak ktoś poszedł na nieinteresujące go studia, to będzie narzekał, że jest masa bezsensownego wkuwania. jak ktoś jest leniwy i ma w głowie tylko imprezy, to będzie narzekał, że nie ma na nic czasu. jak ktoś nie umie się zachować, to będzie narzekał, że go gnębią.po prostu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Słuchajcie mam pytanie. Przerabiam teraz tą nieszczesną fizjologię roślin z bukały.
Jak dla mnie te zadania nie są super łatwe. Co o tym myślicie? Warto jest się przejmować zadaniami z Bukały ?
Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: poprawa matury

Post autor: Aksolotl »

Przejmowac sie w sensie siasc i plakac nigdy nie warto warto za to sie przejac w sensie ze siasc i robic, poki sie nie stana proste i zrozumiale.

Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: poprawa matury

Post autor: Wyżlin »

natalka94 pisze:Słuchajcie mam pytanie. Przerabiam teraz tą nieszczesną fizjologię roślin z bukały.
Jak dla mnie te zadania nie są super łatwe. Co o tym myślicie? Warto jest się przejmować zadaniami z Bukały ?
Ty przynajmniej masz te zadania, ja siądę i zapłaczę bo nie
natalka94
Posty: 130
Rejestracja: 31 sie 2014, o 08:56

Re: poprawa matury

Post autor: natalka94 »

Wy&#x17Clin pisze:
natalka94 pisze:Słuchajcie mam pytanie. Przerabiam teraz tą nieszczesną fizjologię roślin z bukały.
Jak dla mnie te zadania nie są super łatwe. Co o tym myślicie? Warto jest się przejmować zadaniami z Bukały ?
Ty przynajmniej masz te zadania, ja siądę i zapłaczę bo nie
Co z tego że je mam, skoro większości z nich nie potrafię zrobić? Bez sensu jest uczyć się zadań na pamięć.
Przerażają mnie te zadania
Awatar użytkownika
Mikrotrabekule
Posty: 285
Rejestracja: 31 lip 2014, o 12:42

Re: poprawa matury

Post autor: Mikrotrabekule »

Na pamięć nie, ale zrozumienia ich już tak p

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości