Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: poprawa matury

Post autor: szszk »

teraz nawet śum można oplacić po wynikach , na UJ w tamtym roku można było się starac o zwrot pieniędzy było to 65 zł, a wpłacało sie chyba 80:) trzeba było jednak zaznaczyć, że list o nieprzyjęciu ma przyjśc na mail
altena
Posty: 397
Rejestracja: 2 gru 2011, o 16:40

Re: poprawa matury

Post autor: altena »

w kato/zabrzu ogolnie na Śumie trezba zaplacić do 4 lipca, a wyniki s 29 czerwca
więc ja ładnie poczekam do 29 czerwca i albo polece od razu do banku robić przelew, albo ale predzej to albo wchodzi w gre - wlanieta chemia!
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Stalowy a jak wogóle oceniasz uczelnię? tak z ciekawości pytam, choc raczej tym się nie sugeruję
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: poprawa matury

Post autor: chevelle »

Pamiętam, że w zeszłym roku Kraków przyjmował wpłaty do 4 lipca więc wpłaciłam dopiero po wynikach (nie wiem po co ) i przelew doszedł na czas Ale przez okienko w banku albo na poczcie to możliwe, że dłużej idzie - ja robiłam z mBanku.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Nie mam uprzedzeń do żadnego miasta, ale ŚUM to dla ostatecznośc, ale może się okazac, że jedyna deska ratunku, ale to się okaże w czerwcu
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: poprawa matury

Post autor: Stalowy »

Bardzo przyjaźnie. Są schodki i schodeczki ale to jak na każdej - dużym plusem jest to, że super-przyjaźni są ludzie - w większości naprawdę można znaleźć tutaj normalnych ludzi

Jeżeli ktoś oczekuje miasta studenckiego, to zwłaszcza na 2 pierwszych latach nieziemsko się zawiedzie Helenka/Rokita (2 sąsiadujące ze sobą dzielnice na których jest kampus i większość przedmiotów 1 i 2 roku) jedyne do czego mobilizuje to do nauki Bo wieczorem nie bardzo jest gdzie wyjść i trzeba kombinować z centrum, do którego jest 20 min. autobusem, a autem tak z 10

Opcjonalnie są Katowice ze spodkiem i kilka naprawdę fajnych klubów właśnie tam czy np. w Gliwicach Kobiety z zakupami będą też usatysfakcjonowane, jest sporo fajnych galerii w Gliwicach, Bytomiu i Katowicach
altena
Posty: 397
Rejestracja: 2 gru 2011, o 16:40

Re: poprawa matury

Post autor: altena »

mis koala pisze:Może i ja tak zrobię ale drugi rok w domu Nie uśmiecha mi się
Ale może ąż tak źle nie będzie
e tam bedziemy swiecic przykladem dla przyszlych maturzstów, bedziemy wsparciem i ostoją chyba mi odbija
misiowa powtórze się jeśli ejsteś pewna na 100% że chcesz studiować lek i jeśli się nie dostaniesz w tym roku (w co watpie) to może zrób tak jakjak nawet ktoś napisał praca + nauka. Jeśli chodzi o naukę to już masz niezłe podstawy, prawdopodobnie może nie beziesz musiała podwyższać wynik z 2 przedmiotów a z 1 więc w najgorszym przypadku 1 miesjce na lek jest Twoje za rok
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

chevelle pisze:Pamiętam, że w zeszłym roku Kraków przyjmował wpłaty do 4 lipca więc wpłaciłam dopiero po wynikach (nie wiem po co ) i przelew doszedł na czas Ale przez okienko w banku albo na poczcie to możliwe, że dłużej idzie - ja robiłam z mBanku.
Ja tez dzień lub dwa po wynikach robiłam i jestem pewna, że to przez moją zawrotną prędkośc Internetu ta kasa nie doszła i tym sposobem nie zostałam umieszczona na liście przyjętych hahahaha
altena
Posty: 397
Rejestracja: 2 gru 2011, o 16:40

Re: poprawa matury

Post autor: altena »

Stalowy pisze: jest sporo fajnych galerii w Gliwicach, Bytomiu i Katowicach
W Sosnowcu też i w DG:D
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Stalowy - pełna rekomendacja Powinni ci za promocję zapłacic taka ładna
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Ja wydam wszystkie pieniądze na wodę, bo tyle gadam, że moja śluzówka wysycha w ciągu 5 minut, więc galerie na mnie nie zarobią Chyba, że woda stanieje
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: poprawa matury

Post autor: chevelle »

mis koala, sprawdzałam sobie dzisiaj dojazdy PKP to różnych miast i z tymi Katowicami/Zabrzem jest lekko mówiąc nieciekawie. Ale lepiej się męczyć z dojazdami niż nie iść wcale na medycynę
altena
Posty: 397
Rejestracja: 2 gru 2011, o 16:40

Re: poprawa matury

Post autor: altena »

mis koala pisze:Ja wydam wszystkie pieniądze na wodę, bo tyle gadam, że moja śluzówka wysycha w ciągu 5 minut, więc galerie na mnie nie zarobią Chyba, że woda stanieje
no to bede musiała Cię wyciągnąć na wspólne zakupy - podejrzewam ze galeria wtedy zarobi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości