Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Ja nr 1 Poznań, bo najbliżej (90km), chociaż wiadomo stosunkowo trudno się dostać, także składam jeszcze kolejno do Łodzi, Katowic i ZG. Czekolada123 do Łodzi składasz też na woj-lek albo na woj-lek w ramach MON? Hazel01 a nie myślałaś, żeby wziąć sobie urlop dziekański, bo na farmacji to chyba trudno wygospodarować na tyle czasu, by konkretnie przysiąść do materiału?
Awatar użytkownika
Czekolada123
Posty: 13
Rejestracja: 10 paź 2016, o 20:14

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Czekolada123 »

glikokortykosteroid, Nie nie, ja na stome
hazel01
Posty: 4
Rejestracja: 6 paź 2016, o 09:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: hazel01 »

glikokortykosteroid myślałam o tym, ale mam już podpisaną umowę na mieszkanie, do tego rok już siedziałam w domu i zobaczyłam, że jestem taka, że im więcej mam czasu wolnego tym mniej chce mi się cokolwiek robić, dlatego tak słabo napisałam (poprawiałam tylko chemię i mam 65%). Mam znajomych którzy studiując lekarski czy stome poprawiali, bo byli na niestacjonarnych i chcieli się przenieść na stacjo i napisali na 170 pkt i więcej, więc mam nadzieję, że jeśli bardzo będę się starać to mi się uda. Na pierwszym miejscu Gdańsk, bo mam najbliżej, ale pójdę wszędzie jeśli się dostanę
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

hazel01 skoro mówisz, że trudno Ci się zmotywować, to może faktycznie takie działanie pod presją czasu przyniesie więcej pożytku. Tutaj na forum też był jeden chłopak co siedział rok w domu, a dopiero po roku weterynarii poprawił maturę i dostał się na lek, także nie ma uniwersalnego złotego środka, tylko każdy musi sam sobie wypracować metodę. Także przesyłam Ci dobre fluidy, które uodparniają na zmęczenie i motywują do wytężonej pracy
Awatar użytkownika
Norcy
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2014, o 22:55

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Norcy »

glikokortykosteroid pisze:hazel01 skoro mówisz, że trudno Ci się zmotywować, to może faktycznie takie działanie pod presją czasu przyniesie więcej pożytku. Tutaj na forum też był jeden chłopak co siedział rok w domu, a dopiero po roku weterynarii poprawił maturę i dostał się na lek, także nie ma uniwersalnego złotego środka, tylko każdy musi sam sobie wypracować metodę. Także przesyłam Ci dobre fluidy, które uodparniają na zmęczenie i motywują do wytężonej pracy
I chłopak ten nie był wyjątkiem Co prawda siedząc rok w domu mogę z ręką na sercu przyznać, że nie zmarnowałam ani dnia i na maturę poprawkową w maju 15 szłam przygotowana ^^ niczym prof. dr hab. p Poprawiałam tylko chemię, bo bio miałam wysoką z pierwszego podejścia. Ale życie zaskoczyło i zabrakło mi 2ptk na lek ) Poszłam na weterynarię i na studiach poprawiłam maturę z chemii na 90%. Także nie poddawajcie się, bo dzięki tym niskim progom w tym roku poszłam na moją uczelnię nr jeden, o której szczerze- nigdy nawet nie śniłam )
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

Studia działają dość dwojako, bo z jednej strony przy materiale ze studiów matura to pikuś (wiedzowo, nie stresowo), ale z drugiej strony i mało czasu, i mało motywacji się robi.

Każdy musi ocenić, co mu bardziej pasuje.

Ale ja polecam studia, raz, że wyrwanie się z domu, samodzielność, nowi ludzie, dużo nowych ludzi, fajne wspomnienia
Pani Buka
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Czekolada123 pisze:_włóczykij, A Ty jaki jesteś rocznik?
91

_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Może ktoś polecić zbiór z biologii dla starej podstawy?

Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

_w&#x142&#xF3czykij pisze:Może ktoś polecić zbiór z biologii dla starej podstawy?

Moim zdaniem najlepiej jest robić zbiór zadań Witowskiego ale tylko zadania maturalne i odpowiedzi sprawdzać z kluczem OKE z matury. A potem tylko arkusze. Pozdrawiam i życzę owocnej nauki

A jak tam Wam idzie nauka? Ja zaczynam z biologii ekologię a z chemii mole Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

moim zdaniem najlepsze są arkusze jest ich mnóstwo tylko trzeba dobrze poszukać
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

Na chomikach i grupach na fb sa ludzie, co ich uzbierali masę, trzeba popytać Starczy wam do maja
Pani Buka
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: saarenka »

_w&#x142&#xF3czykij pisze:Sarenko a jaki jesteś rocznik?

93
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Hejka I jak Wam idą powtórki? I od kiedy planujecie zacząć robić arkusze? Ja dzisiaj zaczynam 2 klasę z biologii (składniki komórki) a z chemii od jutra właściwości pierwiastków bloku s . Ja zamierzam zacząć robić arkusze od grudnia ale nie wiem czy mi się to uda a jeśli nie to po nowym roku już na pewno. (Znaczy się po nowym roku to po moim egzaminie zawodowym na technika bo wtedy tym będę pewnie zajęta). Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość