Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
donba
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2016, o 11:41

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: donba »

A pisał ktoś z was ten wniosek o poprawę matury w innej szkole? Wiecie skąd wziąć wzór, bo na stronie cke i oke kraków nie mogę tego znaleźć.
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Dzięki za wyjaśnienie vesaha
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

planuję wszystko skończyć w styczniu (biol i chem) i jak tylko będę tak iść z materiałem do tej pory to się wyrobię a jak u Was?
vesaha
Posty: 22
Rejestracja: 18 lis 2016, o 15:11

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: vesaha »

Biologię dopiero zaczynam, skończyłem cytologię, myślę, że do lutego spokojnie całość przerobię. Z chemii wiązania i podobnie - połowa stycznia/luty. Później jakieś dobre repki i spoooro zadań maturalnych typu Teraz matura
Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

studiujecie czy pracujecie? jak wyrabiacie się z materiałem?
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Ja chodze do szkoly policealnej, ale to jest taki pic na wode. W tym roku skupiam sie glownie na chemii, bo z bio mialem 83%, dlatego powtorze sobie z niej material w kwietniu, a z chemii koncze juz nieorganiczna, a zaczynam organiczna. Przypuszczam, ze material bede mial przerobiony w polowie stycznia, a wtedy tylko maturki. W marcu planuje jeszcze raz przerobic teorie z chemii w ramach utrwalenia (polecam najnowsze vademecum z Grega do tego, nigdy nie bylem ich fanem, ale w tym przypadku uwazam, ze wszystko jest solidnie zrobione, zgodnie z nowa podstawa). Taki moj plan, zobaczymy jaki bedzie jego efekt w maju. Mam do was jeszcze pytanie, zdarzaja wam sie wolne dni? Czy codziennie siedzicie rzetelnie nad ksiazkami? Bo mi sie czasami zdarzy, ale wtedy zatruwam sie wyrzutami sumienia

Awatar użytkownika
Bumkot
Posty: 117
Rejestracja: 15 mar 2014, o 19:26

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Bumkot »

ja mam codziennie wyrzuty sumieni, że poszłam na te cholerne studia xd co ja tam robię.
Martynam
Posty: 31
Rejestracja: 28 maja 2016, o 12:25

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Martynam »

staram się codziennie coś robić, nie zawsze się udaje. Co do zajęcia na co dzień - chodzę do zaocznej szkoły policealnej (pic na wodę) natomiast mam dużo praktyk, jest to jednoroczna szkoła na kierunku opiekun medyczny.
Awatar użytkownika
glikokortykosteroid
Posty: 102
Rejestracja: 27 paź 2014, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: glikokortykosteroid »

Wyobrazam sobie te frustracje, ktora czujesz Bumkot, bo w tamtym roku pracowalem do pazdziernika i przez prace nie moglem sie skupic na nauce za bardzo, nie mialem za duzo czasu, a jak juz mialem to chcialem odpoczac, podejrzewam ze mozesz miec podobnie. Podziwiam Cie za determinacje, ale ja bym nie potrafil podjac takiej decyzji. Martynam ja robie dietetyke i tam nie mamy zadnych praktyk, tylko sobie siedzimy i sluchamy, takze jest spoko i mam zajecia w soboty i niedziele co 2 tyg.

Kamil987
Posty: 51
Rejestracja: 30 gru 2015, o 17:43

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: Kamil987 »

Też chodzę (o ile można tak powiedzieć ) do policealnej. Generalnie z chemii idzie spoko od poniedziałku zacznę ograniczaną bo wtedy skończę zbiór z omegi, natomiast z biologii rzucam zbiorami zadań co drugi dzień, może dlatego ze w LO dobrze szło z bio i nie patrzyłem tak rygorystycznie na klucz przez co się w maju na tym przejechałem a teraz frustracja .
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: saarenka »

matematyka rozszerzona przeplatana z farmakologią
polecam
japecznikow
Posty: 59
Rejestracja: 8 lut 2016, o 00:31

[Link] Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: japecznikow »

dalem taki temat ale ogolni jest zakopany w tym dziale:
tylko-ewa-pylka-gutowska-vt72822.htm

Co myślicie o tej sprawie?
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Poprawa matury w 2017 - stara podstawa

Post autor: olunia16 »

Hej i jak Wam idą powtórki? I jak mijają święta? I tak w ogóle zauważyliście że w naszym temacie ktoś napisze jakiegoś posta a potem milknie rozmowa na długi czas? Dawniej to jakoś sprawniej pisaliśmy. Mówię tu o poprzednich latach. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości