poprawa matury w innej szkole

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: poprawa matury w innej szkole

Post autor: randomlogin »

Poczytaj kpa, jesli nie okreslono inaczej - o ile w ogole w danej sytuacji mozna to zrobic - to liczy sie data przekazania poczcie polskiej (i tylko jej, nie kurier). A nie zadne do 31 przybic piecxatke. Tak samo przeciez PITy ludzie skladaja w ostatni dzien przed polnoca idac na poczte.

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: poprawa matury w innej szkole

Post autor: randomlogin »

Jesli poszukasz to gdzies na forum jest watek gdzie chlopak w ogole deklaracje zapomnial zlozyc a ostatni dzien robienia tego wypadal w weekend czy cos takiego. On chcial isc w poniedzialek do szkoly i proaic. Doradzilem mu dokladnie to samo co tobie teraz - na poczte i polecony. I wtedy przeszlo. Oczywiacie twoja szkola moze moec inne zdanie na ten temat, ale szkola nie tworzy prawa - to twoja sprawa czy im uwierzysz czy sprawisz, zeby oni uwierzyli tobie.

_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury w innej szkole

Post autor: _włóczykij »

Dzieki. Zresztą chyba jak wybiorę przesyłkę ekspresową to jest szansa, że na drugi dzień dojdzie
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury w innej szkole

Post autor: _włóczykij »

Czy jeśli OKE Kraków nie wyraziło zgody na pisanie matury w innej szkole, to czy istnieje możliwość odwołania się a nawet osobistego pojechania do komisji?
donba
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2016, o 11:41

Re: poprawa matury w innej szkole

Post autor: donba »

Jak pisaliscie ten wniosek do oke o możliwosć poprawy matury w innej szkole to był do tego jekiś wzór?, bo na stronie oke kraków nie mogę nic znaleźć.
Awatar użytkownika
tista
Posty: 58
Rejestracja: 10 lut 2014, o 01:49

Re: poprawa matury w innej szkole

Post autor: tista »

oke.krakow.pl/inf/filemgmt/visit.php?lid=6024
załącznik 1a_N albo 1d_S (nowa/stara formuła) + załącznik 2
donba
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2016, o 11:41

Re: poprawa matury w innej szkole

Post autor: donba »

Mam może trochę głupie pytanie, ale zaczęłam się nad tym zastanawiać i nie daje mi to spokoju. Czy jeśli dostałam pozwolenie na pisanie matury w innej szkole, to oni mi tam dadzą naklejki, czy muszę je sobie odebrać w szkole macierzystej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości