Poprawianie matury

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
kasia

Re: Poprawianie matury

Post autor: kasia »

a ja mam takie pytanie chodzi mi tylko o języki zdawałam j ang na poziomie rozsz jako przedmiot dodatkowy czy poprawiając ten przedmiot (czy ogólnie język) muszę równieŻ poprawic ustny który zdecydowanie dobrze mi poszedł i nie ma co poprawiac, zreszta nie jest mi potrzebny . nie wiecie jak z tym jest
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Poprawianie matury

Post autor: dawidw »

w twoim przypadku tylko rozszerzony pisemny
Marcino198
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2007, o 00:03

Re: Poprawianie matury

Post autor: Marcino198 »

A jak poprawie mature na slabszy wynik niz poprzedni to liczy sie ten poprawiony czy ten poczatkowy-lepszy ?
Dib00

Re: Poprawianie matury

Post autor: Dib00 »

Marcino 198 - zawsze liczy się lepszy wynik
Avner

Re: Poprawianie matury

Post autor: Avner »

Hmm, jaki wniosek trzeba złoŻyć? Skąd go wziąć?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Poprawianie matury

Post autor: badger »

Avner pisze:Hmm, jaki wniosek trzeba złożyć? Skąd go wziąć?
poszukaj na stronie CKE
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Poprawianie matury

Post autor: Medycyna Lwów »

wniosek pobiera sie w szkole we wrześniu dość logiczne - jeszcze sie nie skończyły wakacje a tu już panika o byle wniosek.
ollciaq

Re: Poprawianie matury

Post autor: ollciaq »

Kamilu ekspercie, wyluzuj :D
kaska

Re: Poprawianie matury

Post autor: kaska »

Wszyscy dzisiaj znerwicowani:) KaŻdy chce wcześniej wiedziećot co!
keph
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2007, o 13:20

Re: Poprawianie matury

Post autor: keph »

Witam!

Przeczytałem w poprzednich wypowiedziach forumowiczów, że jeżeli pisało się maturę rozszerzoną z danego przedmiotu to nie można jej poprawić na poziomie podstawowym. Czy to aby na pewno prawda? Znacie jakieś oficjalne źródła takich informacji?

Z góry bardzo dziękuje za informacje!

Pozdrawiam
K.

PS. Znalazłem załącznik, który stwierdza, że niekoniecznie Ci którzy pisali dowolny przedmiot na poziomie rozszerzonym muszą go poprawiać na rozszerzeniu. Wyraźnie pisze, że przedmioty pisemne dodatkowe można pisać na podstawie, lub na rozszerzeniu bez względu na to jaki poziom się wcześniej pisało. Więc jak to w końcu jest ?
magdaa88
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2007, o 22:52

Re: Poprawianie matury

Post autor: magdaa88 »

Pisałam maturę w roku 2007 i jako obowiązkowy przedmiot wybrałam biologie podstawową.
Teraz okazuje się, że potrzebuję historii. Czy mogę pisać ją podstawową? Czy muszę już na poziomie rozszerzonym?
Ustnych nie muszę poprawiać, prawda? ))

A. i jak wygląda matura 2008? Czy wybierając arkusz rozszerzony pisze się też podstawowy? Tak jak w 2006 roku?
carneocka

Re: Poprawianie matury

Post autor: carneocka »

W 2007 zdałam maturę z fizyki na poziomie rozszerzonym chciałbym sie dowiedzieć czy np. w 2008 mogłabym ją poprawić na poziomie podstawowym
Monika

Re: Poprawianie matury

Post autor: Monika »

Witam, mam pytanie: w roku 2007 zdawałam język ang. na poziomie podst - 84%, w roku 2008 chcę poprawić ang na poziomie rozszerzonym. Mam problem gdyŻ w szkole nikt nie potrafi mi powiedzieć jaki wynik będzie widniał na moim świadectwie- ten podst czy rozszerzony? Bo raczej jesli zdam rozszerz na 30% to na swiadectwie nie bede miala wyniku z podst 84%, i co teraz? Czy po prostu pozostane przy wyniku tylko z podst?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości