Poprawianie matury

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
scarlett
Posty: 68
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 21:32

Re: Poprawianie matury

Post autor: scarlett »

i nie masz innego wyboru nawet, bo nie znasz tego gorszego wyniku! po prostu jak coś jest gorzej to nie piszą tego na aneksie.
katarzyna
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:25

Re: Poprawianie matury

Post autor: katarzyna »

czy jesli w maju pisalam polski i angielski na podstawie to w przyszlym roku moge zmienic na rozszerzone? wypelniajac deklaracje zaznaczam tylko te przedmioty z ktorych chce podwyższyc wyniki i/lub zdac dodatkowo (w czesci ustnej nic nie zaznaczam)? z góry dziekuje za odp.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Poprawianie matury

Post autor: gosiaczek;) »

Możesz zdawać rozszerzone. Podobnie jak można zdawać maturę z przedmiotu, z którego w ogóle nie zdawałaś. Zaznaczas tylko te, które chcesz zdawać
katarzyna
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:25

Re: Poprawianie matury

Post autor: katarzyna »

jeżeli w maju pisalam biologie jako dodatkowa a przyszlym roku chce ja poprawic to mam ja rowniez zaznaczys w dodatkowych czy nie ma roznicy gdzie ja zaznacze?
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Poprawianie matury

Post autor: ida »

wydaje mi się, ze zaznaczasz tez w dodatkowych.
agata89x
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:00

Re: Poprawianie matury

Post autor: agata89x »

nie wiecie czy jest jakas ograniczona ilosc podejsc do poprawy matury? czy jesli w tym roku mi sie nie udało to czy moge ponownie zlozyc deklaracje i przystapic znow za rok?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Poprawianie matury

Post autor: gosiaczek;) »

maturkę można poprawiać 5 razy
agata89x
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:00

Re: Poprawianie matury

Post autor: agata89x »

dzieki
OlaS1988
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2008, o 15:31

Re: Poprawianie matury

Post autor: OlaS1988 »

Witam! Czy wyniki można podwyższyć, pisząc maturę(y) jedynie w budynku liceum, do którego się chodziło? Nie ma takiej możliwości, aby pisać w szkole całkowicie obcej, w odległym mieście? Wolałabym, żeby mimo wszystko była. Może Ktoś był w takiej sytuacji?
cahala

Re: Poprawianie matury

Post autor: cahala »

OlaS1988 pisze:Witam! Czy wyniki moŻna podwyŻszyć, pisząc maturę(y) jedynie w budynku liceum, do którego się chodziło? Nie ma takiej moŻliwości, aby pisać w szkole całkowicie obcej, w odległym mieście? Wolałabym, Żeby mimo wszystko była. MoŻe Ktoś był w takiej sytuacji?
teŻ mnie to interesuje ale wydaje mi się, Że maturę moŻna pisać w innym miejscu tylko wtedy gdy macierzysta szkoła nie istnieje.
Gregor7
Posty: 166
Rejestracja: 26 mar 2006, o 15:34

Re: Poprawianie matury

Post autor: Gregor7 »

a ja slyszalem, ze mozesz poprawiac w jakiejkolwiek sie chce szkole, nawet w innym miescie! nie wiem czy to prawda
cahala

Re: Poprawianie matury

Post autor: cahala »

Gregor7 pisze:a ja slyszalem, ze mozesz poprawiac w jakiejkolwiek sie chce szkole, nawet w innym miescie! nie wiem czy to prawda
to byłaby super wiadomość dla mnie! Postaram się to sprawdzić
OlaS1988
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2008, o 15:31

Re: Poprawianie matury

Post autor: OlaS1988 »

właśnie, eh. Do tej macierzystej miałabym z 200km. Do niemacierzystej jakiś 1 km
Paliwo drożeje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości