Portale fotografii przyrodniczej

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Portale fotografii przyrodniczej

Post autor: prazm »

Zaglądam do tego działu i zastanawiam się poco on jest. Zupełnie martwy! Pewnie dlatego, że jak zdjęć niema to i nie ma o czym gadać I tu mam pytanie do adminów. Czy restrykcje dotyczące reklamy innych portali mają w tym wypadku jakikolwiek sens? Czy nie warto zamiast hodować trupa zamieścić kilka adresów gdzie można dzielić się swoimi zdjęciami z innymi?
Ostatnio zmieniony 28 lis 2006, o 13:52 przez prazm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Portale fotografii przyrodniczej

Post autor: przyrodnik »

Ten dział powstał 3 dni temu. Po 3 dniach nie spodziewałbym się wielu postów (te co są zostały przeniesione z innych działów forum). Forum biologa też było na początku zupełnie martwe, a teraz jesteśmy największym forum przyrodniczym w Polsce (pod względem oglądalności wyprzedzamy nawet dużo starsze forum bociana). Daj nam trochę czasu

Specjalnie dla naszych forumowiczów pracujemy też nad galerią, w której każdy będzie mógł zamieścić fotki (w połowie grudnia powinna już działać).
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: Portale fotografii przyrodniczej

Post autor: prazm »

Z galerii się cieszę, jeśli chodzi o serwis fotografia-przyrodnicza.pl to próbowałem i moja opinia jest dla niego niekorzystna. Zdjęcia gdzieś się wysyłam ktoś, niewiadomo kiedy je wstawia, albo i nie Niby, że moderowanie jakości, a jak się patrzy na to co zamieszczone to aż żal się robi. Na dokładkę błedy aż przykro. Ostatnio ktoś wstawił zdjęcia żurawi, zresztą kiepskiej jakości, a pod zdjęciem podpis. czapla. Rozumiem, że focił ktoś kto o ptakach nie ma pojęcia, ale co robi moderator?
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Portale fotografii przyrodniczej

Post autor: przyrodnik »

Zdjęcia pojawiają się do tygodnia czasu. Moderowane są przez kilka osób z redakcji. Kto dodał zdjęcie tych żurawi nie wiem, system nie zbiera takich informacji (nie każdy moderator zna się na ptakach).

Podobnych serwisów jest wiele, wystarczy sprawdzić w
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: Portale fotografii przyrodniczej

Post autor: prazm »

Przyrodnik, jeśli redaktor się niezna to niech moderuje to na czym się zna, albo niech się nie dotyka do moderowania. To chyba oczywiste. W google można znaleźć wszystko, no prawie wszystko, tylko czy chodzi o to żeby odsyłać ludzi? Czy mam rozumieć, że pod pytaniami zadawanymi w różnych działach należy pisać np.na ten temat w sieci jest dużo informacji, wystarczy sprawdzić w "? Poniekąd to prawda, ale Moim skromnym zdaniem żywotność tego portalu opiera się głównie na tym, że ktoś udziela ludziom informacji, dlatego nie rozumiem czemu odsyłasz mnie do googlea.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: Portale fotografii przyrodniczej

Post autor: przyrodnik »

Pewnie moderator nie czytał opisów Ale nikt teraz nie chce się przyznać. Może przeorganizujemy ten serwis, tylko że brakuje czasu i ludzi. Priorytetem dla nas jest w tej chwili biolog.pl i w nim 2 nowe działy nad którymi pracujemy (dla studentów biologii, medycyny).
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: Portale fotografii przyrodniczej

Post autor: prazm »

No to ambitnie startujecie. Zastanawiam się tylko jak sobie poradzicie z działami dla studentów skoro na innych brakuje Wam ludzi Czy nie za wiele chcecie? No ale to sami wiecie najlepiej W każdym razie życzę powodzenia
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości