Wyniki matury i papiery na studia...

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Ciconia »

Hej
Czy orientuje sie ktos czy osobiscie musze odebrac wyniki matury 30 czerwca czy ktos to moze za mnie zrobic? i to samo pytanie dotyczy zlozenia papierow na studia
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: badger »

Wszystko może za Ciebie robić Twój pełnomocnik. Wystarczy że napiszesz mu upoważnienie.
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Ciconia »

Dzieki:) A to upowaznienie moge normalnie recznie napisac.i je gdzies zlozyc czy tylko zostawic tej osobie? Niestety wyjezdam po maturze i nie odbiore wynikow i na studia papierow tez sama nie zloze wiec bedzie musial ktos to zrobic za mnie bo nie chce stracic roku.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: badger »

Możesz napisać odręcznie. Muszą tam być Twoje dane i dane osoby którą upoważniasz wraz z nr jej dowodu osobistego. No i oczywiście podpis na końcu U mnie w szkole rodzice którzy odbierali świadectwa za swoje dzieci nie musieli nawet tego pokazywać bo wychowawczyni dobrze wiedziała z wywiadówek kto jest kogo rodzicem
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Ciconia »

Dzieki
norbious
Posty: 1
Rejestracja: 6 cze 2008, o 13:10

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: norbious »

a moglby mi ktos podac jakas stronke z lepszym zrodlem? bo u mnie w szkole maja wielkie oczy na temat wypisania czegos takiego, a chcialbym im pokazac jakies dobre zrodlo na wszelki wypadek~
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: gatek »

Wie ktoś może od której godziny będzie można 30 odbierać swoje świadectwo? To zależy od szkoły czy wszędzie jest tak samo? Byłabym wdzięczna za informacje bo tego samego dnia wyjeżdżam i nie wiem jak to poplanować wszystko
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Batha »

nie mówili Wam tego w szkole? czy mówili, a się nie chodziło
zależy od Twojego nazwiska. świadectwa są wypisywane alfabetycznie.
wyniki przychodzą o ok. 10? wychowawca potem siada i wypisuje kilkadziesiąt świadectw
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Korczaszko »

u mnie mówili, że o 12 ale pamięć może mnie mylić kto by słuchał dyrektorka
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Claudia »

Zresztą jak sekretariaty są np. czynne do 15 to można jak najpóźniej pójść odebrać wyniki żeby nie było takiego tłoku.a wcześniej można sprawdzić na stronie swoje wyniki żeby potem nie było zaskoczki
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Mrówek »

Mnie mama odbiera świadectwo, i Ojciec Dyrektor mówił że problemu nie będzie tylko trzeba napisać dla tej osoby upoważnienie. Co do papierów na studia to część z tego co wiem to osobiście w każdym razie potrzebny jest twój podpis.
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: gatek »

batha, właśnie w tym problem że poprawiałam mature więc nawet nie mam skąd wziąść takich informacji. A z tym że są wypisywane ręcznie to mnie zaskoczyliście bardzo, za moich czasów (a było to 2 lata temu) wszystko było gotowe przesłane z OKE i nauczyciele już z tym nic nie robili hm
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Wyniki matury i papiery na studia...

Post autor: Batha »

gatek, przejdź się/ zadzwoń do szkoły, gdzie poprawiałaś maturę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości