angielski matura 2008

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: angielski matura 2008

Post autor: Batha »

te słóka będziesz mogła mieć przed soba jak będziesz odpowiadać. Żeby sobie czasem zerknąć. Nie wolno wynosić, bo jak stwoedziła moja nauczycielka:jakby ktoś napisał brzydke słowo na egzaminatora to będzie dowód
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: angielski matura 2008

Post autor: agatha_89 »

batha pisze: Nie wolno wynosić,
co zncazy wnosic że niby cos sobie w domu napisze i wnoiosne na sale ?! Bo aj jakąs ciemna jestem i nie czaje tego waszegownoszenia
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: angielski matura 2008

Post autor: Batha »

bo wszystko jest na miejscu, nie można nic wnieść, ani wynieść. Wchodzisz tylko z dowodem osobistym.
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: angielski matura 2008

Post autor: agatha_89 »

batha pisze:bo wszystko jest na miejscu, nie można nic wnieść, ani wynieść. Wchodzisz tylko z dowodem osobistym.
no, to wiadomczak

chodziło mi tylko czy w ramach tych 5 min na przygotownie można cos sobie zapisac, a potem z tego skorzystać nic więcej.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: angielski matura 2008

Post autor: Korczaszko »

wynosić

ja już jestem po ustnym to mogę dokładnie Ci powiedzieć. wchodzisz mówisz dzień dobry szczerzysz się do egzaminatorów (to Cię polubią ) dajesz dowód (one coś zniego spiaują) losujesz zestaw, bierzesz karteczkę na notatki. siadasz zdala od komisji, one przygotowują się tak samo jak Ty do rozmowy. masz 5 minut na wszystko (mi starczylo to na rozmowki, obrazkiem nie za bardzo sie zajelam). siadasz przed nimi, pytają od czego masz zacząć a póxniej kończysz zabierasz dowód oddajesz zestaw, oddajesz karteczke, na której sobie notowałąs i koniec

[ Dodano: Sro Maj 07, 2008 10:46 ]
batha i z długopisem np. u mnie nie dawali
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: angielski matura 2008

Post autor: agatha_89 »

Korczaszko pisze:pytają od czego masz zacząć
a pytaja po polsku czy po angielsku ?
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: angielski matura 2008

Post autor: Ciconia »

Moja nauczycielka jest egzaminatorka i mowila ze ona zawsze prosi o dowod, o wylosowanie zestawu itp po angielsku.u nas w szkole tak bedzie ale nie wiem czy wszedzie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: angielski matura 2008

Post autor: Korczaszko »

agatha_89 pisze:Korczaszko napisał/a:
pytają od czego masz zacząć


a pytaja po polsku czy po angielsku ?
znaczy się ja dokładnie zdawałam niemiecki i pytały mnie po polsku. Ale powinny po niemiecku. Więc lepiej przygotuj sobie odpowiedź po angielsku. Moja komisja była jakaś dziwna
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: angielski matura 2008

Post autor: martynka89 »

a ja zjebalam angola, bo bylam przekonana ze na podstawie nie moze byc listu formlanego a tu akurat||||||||
zaczelam dear mr X ( wymyslilam sobie jakies nazwisko), ale nie napisalam yours faitfully, ani im looking forward to hearing.
masakr jestem megaa wkur**** bo umiem angola a tu akuart cos takiego, tym bardziej ze z probnego angola mialam 98% a teraz pewnie gdzies 70% nie ma co jest suuper
Kopciuszek
Posty: 34
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 15:23

Re: angielski matura 2008

Post autor: Kopciuszek »

Zawsze był list formalny i tym razem ja miałam pecha hehe na dwóch próbnych byłam jedna z najlepszych, teraz wychodzi na to że jestem jedna z najgorszych, jak dobrze pojdzie moze uzbiera sie 40% ironia losu, nie ale angielski nie jest mi do szczęścia potrzebny
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: angielski matura 2008

Post autor: martynka89 »

nie mow ze zawsze, bo ja jak do tej pory sie spotykalam tylko z nieformlanym, ale tez mi nie jest angielski potrzebny do szczescia.

[ Dodano: Sro Maj 07, 2008 14:04 ]
ale powiedzcie to ile moga odjac pkt za to ze nie napisalo sie yours faithfully, i im lookig forward to? bo tylko zalicza sie do formy a na maxa za forme to sa 2 pkt tak?
dobrze mowie?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: angielski matura 2008

Post autor: Batha »

martynka89, dobrze mówisz. a jak się zmieściłaś w limicie słów, i nie dawałaś skrótów, to może stracisz tylko 1 punkt
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: angielski matura 2008

Post autor: martynka89 »

w limicie slow sie zmienscialam ale skroty uzywalam
wiem ze ten angielski nie jest mi potrzebny do niczego ale odzywa sie moja chora ambicja wlasnie teraz.!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości