dziwna zmiana zachowania szyszaka

Kikulinka
Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2008, o 08:34

dziwna zmiana zachowania szyszaka

Post autor: Kikulinka »

witam. Mój szynszyl od kilku dni jest jakis inny. zawsze był żywym zwierzątkiem a teraz siedzi taki przyklapnięty śpiący jest ciagle i przede wszystkim odsuwa sie ode mnie kiedy wkładam rękę do klatki. czy to może na niego działas jakas zmiana pogody lub cisnienia? wczoraj cała noc piszczał takim dzwiekiem jaki wydają kiedy sie boja badz tez próbują zwrocic na siebie uwagę. je normalnie i kupki tez ma wporzadku wiec chyba chory nie jest ale sie troche martwie. Drugi szynszyl zachowuje sie normalnie. wiec naprawde nie wiem
jesli wiecie cos na ten temat piszcie
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: dziwna zmiana zachowania szyszaka

Post autor: Pablo »

Ja mimo tego wybrał bym się do weterynarza.
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: dziwna zmiana zachowania szyszaka

Post autor: Mysia »

zgadzam się z Pablo. idz do weterynarza.ja też nie wiem, co to może być.
moja mimi tak sie wczoraj zachowywała, ale już tak nie jest. juz jest normalnie.
a kiedy to si zaczęło
Kikulinka
Posty: 9
Rejestracja: 11 maja 2008, o 08:34

Re: dziwna zmiana zachowania szyszaka

Post autor: Kikulinka »

zaczęło sie trzy dni temu
jednak ma luźne kupki to najprawdopodobniej moze byc biegunka musze wiecej o tym poczytać, wazne ze ma apetyt.
piszczeć mógl od bolu brzuszka ale to tylko moje przypuszczenia
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: dziwna zmiana zachowania szyszaka

Post autor: Mysia »

idż do weterynarza, on wie najlepiej. jak moja mimi miała biegunkę to dostała taką papkę do podawanie codziennie doustnie przez 5 dni. potem miała byc kontrola.
pozdrawiam
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: dziwna zmiana zachowania szyszaka

Post autor: Predator713 »

najlepiej idż do weta. na biegunkę wstrzymująco działają suszone jagody i ale nie można z nimi przesadzać bo szylka może dostac zatwardzenia.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości