tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
kasia

Re: tchórzofretki

Post autor: kasia »

mam problem moja fretka ma ruje pernamentna dostala zastrzyk i po jakims czasie bardzo sie zmienila przestala sie bawic i prawie caly czas spi. je niby normalnie ale zachowuje sie zupelnie inaczej
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Jeśli coś w zachowniu zwierzaka Cię niepokoi to najlepiej iść z tym do weterynarza. On najlepiej będzie wiedział co zrobić.
Janusz

Re: tchórzofretki

Post autor: Janusz »

masz go za krutko poczekaj aŻ się oswoji , potrzeba na to czasu i cierpliwości
Janusz

Re: tchórzofretki

Post autor: Janusz »

Viola pisze:Fretka prz kaŻdym braniu na ręce robi sie sztywna boi się ruchu ręki cofa się przy wyciągnięciu do niej ręki a mamy juŻ ją czwarty dzień a co najdziwniejsze nie zareagował na kontakt z inna fretka(samica) wcale sie nie bawił.
nie oczekuj Że odrazu będzie za tobą szaleć , Żeby zachowywała się naturalnie musisz być cirpliwa fretka poprostu się boi daj jej duŻo czasu i miłości a nie porzałujesz , poza tym fretka to nie zabawka chce być członkiem rodziny mającym swoje prawa , obserwuj ją i spokojnie mów powtarzaj jej imie , daj smakołyk . Janusz
Anita

Re: tchórzofretki

Post autor: Anita »

wiecie gdzie mozna kupic małe Tchórzofretki :?: prosze o pomoc
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: tchórzofretki

Post autor: Chlamydocassis »

W sklepie zoologicznym we Wrocławiu widziałem.
Karolina
Posty: 8
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 12:56

Re: tchórzofretki

Post autor: Karolina »

Jeśli tylko wpobliżu Ciebie jest sklep możesz zamówić zwierzątko. Prosisz wtedy o fretkę w pożądanych wieku i gotowe.
Kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: Kalissa »

Karolina pisze:Jeśli tylko wpobliŻu Ciebie jest sklep moŻesz zamówić zwierzątko. Prosisz wtedy o fretkę w poŻądanych wieku i gotowe.
A w ogóle ile musi mieć freetka Żeby ją spokojnie wziąść do domu? Czy fetka moŻe Żyć w zgodzie z świnkami morskimi? Nie zrobi im krzywdy? Ile (około) kosztuje fretka? Czy fretka mocno śmierdzi? Czy fretkę koniecznie TRZEBA szczepić? A jeśli tak to na co? Czy z fretką moŻna chodzić na spacery (na miasto, nad wodę itd)? Czy fretkę moŻna wytresować, wychować tak, Że będzie się zachowywać jak pies? Czy fretka to odpowiednie zwierze dla kogoś kto 8 godz spędza poza domem? Czy są jeszcze inne zwierzęta podobne do fretek, ale nie tak bardzo wymagające? Mniej śmierdzi, pachnie samiec czy samica? Wiem, Że zadałam duŻo pytań, ale chciałabym kupić fretkę i chcę się troche dowiedzieć na jej temat przed jej zakupem, czytałam juŻ duŻo na temat fretek na óŻnych stronach, ale wolę się jeszcze zapytać ludzi, któŻy mają swoje fretki i swoje juŻ z nimmi przeszli) z góry thx za odpowiedź) PoZdRaWiAm)
* LIRA*

Re: tchórzofretki

Post autor: * LIRA* »

mam pytanie ile kosztuje taka fretka :?: bo chce sobie kupic. :-D
Majka

Re: tchórzofretki

Post autor: Majka »

hej wam :-D
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Kalissa pisze: ile musi mieć freetka żeby ją spokojnie wziąść do domu?
conajmniej 6 tygodni
Kalissa pisze:Czy fetka może żyć w zgodzie z świnkami morskimi?
ona raczej z nikim nie żyje w zgodzie, chyba że się razem wychowują od początku
Kalissa pisze:Nie zrobi im krzywdy?
raczej zrobi
Kalissa pisze:Czy fretka mocno śmierdzi?
ma bardzo specyficzny zapach piżma, niektórzy uważają, że to bardzo śmierdzi
Kalissa pisze:Czy fretkę koniecznie TRZEBA szczepić?
koniecznie, weterynarz Ci wszstko wytłumaczy dokładnie
Kalissa pisze:Czy z fretką można chodzić na spacery (na miasto, nad wodę itd)?
jeśli się ja przwyczai to tak, ale fretkę trzeba wtedy BARDZO pilnować i obserwować, czy np. nie boi się za bardzo
Kalissa pisze:Czy fretkę można wytresować, wychować tak, że będzie się zachowywać jak pies?
fretka w zachowaniu jest jak połączenie psa z kotem, da się nauczyć ją reagować na imię, ale będzie przychodzić tylko wtedy jeśli ona tego będzie chciała ^_^ lubi chodzić własnym drogami
Kalissa pisze:Czy fretka to odpowiednie zwierze dla kogoś kto 8 godz spędza poza domem?
nie, fretce trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, bo to są straszne pieszczochy
Kalissa pisze:Mniej śmierdzi, pachnie samiec czy samica?
raczej samiczka
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

tagitsu dziękuję za odpowiedź) :-D
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

nie ma za co ^_^
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość