pajak w domu

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
konturek

Re: pajak w domu

Post autor: konturek »

No właśnie, zapytaj się rodziców, gdzie masz go trzymać, skoro mają zamiar Ci go kupić ale nie pozwalają trzymać go w domu? Ciekawe, co odpowiedzą.
Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: pajak w domu

Post autor: Norbi »

a może rodzice chcą żebyś pająkami zajmował się w tym sklepie?.bo to dla mnie jedyna logiczna odpowiedź.

P.S to osa,
Adamo15zdw
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2008, o 08:20

cześć

Post autor: Adamo15zdw »

mam pytanko pająka jednak nie kupilem dzieki za odpowiedzi na moje pytanie ale teraz mam inny problem?Kupilem weza pseudo koralowego i niewiem czy do terrarium wstawic mu jakąs miske z wodom czy on cos wogule pije?Jak ozecieto prosze o odpowiedz POZDRAWIAM ADAM
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: pajak w domu

Post autor: Pablo »

Adamo15zdw, Człowieku! zanim kupi się jakiekolwiek zwierzę powinno się najpierw o nim poczytać a nie po kupieniu walić na forum.

Oczywiście, że musi być miska, basen z wodą by wąż mógł się napić oraz wykąpać chociaż by przed wylinką.

A, że tak spytam węża kupiłeś bo pasjonujesz się nimi czy dla szpanu przed kolegami i koleżankami?

A to ciekawe na pająka się nie zgodzili ale na węża tak. A w jakim terrarium go trzymasz?
Awatar użytkownika
Sucharki z Myszkami
Posty: 413
Rejestracja: 16 lip 2007, o 20:42

Re: cześć

Post autor: Sucharki z Myszkami »

Adamo15zdw pisze:mam pytanko pająka jednak nie kupilem dzieki za odpowiedzi na moje pytanie ale teraz mam inny problem?Kupilem weza pseudo koralowego i niewiem czy do terrarium wstawic mu jakąs miske z wodom czy on cos wogule pije?Jak ozecieto prosze o odpowiedz POZDRAWIAM ADAM
Radzę Ci, żebyś jak najszybciej sprzedał zwierzę komuś kompetentnemu lub oddał za darmo w czyjeś (odpowiedzialne !) ręce. Ciekaw jestem ile ten wąż u Ciebie pożyje - mam nadzieję, że jak najdłużej i w jak najlepszych warunkach, ale niestety nie wierzę w to co piszę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości