Co po biologii i geografii?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Eklerka
Posty: 173
Rejestracja: 6 cze 2006, o 18:25

Re: Co po biologii i geografii?

Post autor: Eklerka »

i na 3/4 kierunków na AGH z pionu górniczego
KrawieC
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2007, o 09:49

Re: Co po biologii i geografii?

Post autor: KrawieC »

Dzięki za odpowiedź. Chciałbym odświeżyć temat. Już mi się chyba pozmieniało, bo chciałbym chyba za miast gegry zdawać chemie.Tak, wiem, za dużo tegochyba". Ogólnie od czasami w tygodniu prze4glądam różne ofert uczelni, kierunki i kurcze przerasta mnie to. Chciałbym pójść na biologie ale jak to wyczytałem to jeżeli nie lubię roślinek ani zwierzątek to nie mam co szukać. Bardzo chciałbym pójść na medycynę ale to już odpada. Doszedłem samodzielnie do konkluzji - jesteś za głupi na medycynę. Biotechnologia - natomiast tu jest cholernie dużo matmy. Chemia- również dużo matmy. Nie wiem czy są jakies pokrewne, bo już dosłownie jakos przestałem ogarniać i w ogóle nie ma mi kto przybliżyć tak ogólnie moich możliwości do rozważenia. Nie wiem kompletnie co i jak. Oczywiście tutaj wziąłem prioryte selekcji - zainteresowania ale chciałbym tez aby te studia były przyszłościowe jeżeli chodzi o pracę.
Mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie co koliwek rozjaśnić i mam świadomość tego że piszecie miliony takich postów.

Pozdrawiam
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Co po biologii i geografii?

Post autor: Dib00 »

KrawieC, a co Cię interesuje najbardziej?
Skoro ani rośliny, ani zwierzęta, to pewnie człowiek. Może fizjoterapia?
KrawieC pisze:Doszedłem samodzielnie do konkluzji - jesteś za głupi na medycynę
Aj, nie przesadzaj!
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: Co po biologii i geografii?

Post autor: Lenka »

KrawieC pisze:Doszedłem samodzielnie do konkluzji - jesteś za głupi na medycynę.
Krawcu mój drogi, nie sądzę, żebyś był za głupi na medycynę, dałbyś radę, tylko musisz w siebie uwierzyć, to połowa drogi to sukcesu! Z biologii radzisz sobie znakomicie, z chemii Ci ktoś może pomóc, możesz zapisać się na jakieś korki i dasz radę! : )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości