Sesja 2008

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Sesja 2008

Post autor: badger »

Czas odświeżyć temat:) jak Wam idzie sesja letnia? U mnie wyjątkowo późno egzaminy. Pierwszy w poniedziałek a drugi dopiero w jeszcze następny poniedziałek Cały czerwiec nauki:]
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Sesja 2008

Post autor: Biochejter »

U mnie już po sesji od piątku
Na farmie zdałem 3 egzamy + jeden miałem przepisany z analityki i dorobiłem sie przez przypadek stypki naukowej , na analityce zdałem 2 egzamole i oblałem biochemie. Także Harper pójdzie jeszcze raz w obrót we wrześniu.

A tak naprawdę po roku dwóch kierunków to co jakąś godzine musze sobie uświadamiać że już nie ma co sie uczyć i że wakacje. Na razie przyzwyczajam mózg do nicnierobienia, ale patrząc na to, że większość życia było to moje ulubione zajęcie, powinno łatwo pójść z tym
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Sesja 2008

Post autor: rigor mortis »

3 z 4 egzaminów zdane (koniec z biofizyką do końca życia) ] Jutro ostatni z chemii medycznej i wakacje, a raczej praca wyrobnicza na oddziale przez miesiąc, a potem wakacje
Ogólnie sesja letnia spoko, trochę tylko małe odstępy między egzaminami moim zdaniem.
cahala

Re: Sesja 2008

Post autor: cahala »

2 zdane, 1 napisany teŻ chyba zdany. jeszcze dwa
Himitsu

Re: Sesja 2008

Post autor: Himitsu »

wielki wkurw najgorszy egzamin w tym semestrze, ponad tydzień wyjęty z życia i 29 pkt a zaliczenie od 30
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

[Film] Sesja 2008

Post autor: badger »

Himitsu, specjalnie dla Ciebie
evellson
Posty: 20
Rejestracja: 16 cze 2008, o 16:42

Re: Sesja 2008

Post autor: evellson »

biochemia, genetyka . i co jeszcze mnie pogrąży ? /
Himitsu

Re: Sesja 2008

Post autor: Himitsu »

badger pisze:Himitsu, specjalnie dla Ciebie
dzięki
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Sesja 2008

Post autor: badger »

nie ma sprawy:p ja tę piosenkę będę śpiewał przed egzaminem z chemii
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: Sesja 2008

Post autor: Kasia;) »

Zakończyłam dzisiaj chyba najgorszą, najbardziej męczacą sesję podczas całych studiów, jeszcze tylko muszę się dokończyć pisanie pracy no i obronić licencjat. a sił coraz mniej.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Sesja 2008

Post autor: badger »

Kasia), pochwalę się że dzisiaj zaliczyłem zoologię systematyczną u profesora B. ale herbaty niestety się nie napiłem
Kasia) pisze:jeszcze tylko muszę się dokończyć pisanie pracy no i obronić licencjat
powodzenia!
Marcin
Posty: 34
Rejestracja: 24 maja 2007, o 22:29

Re: Sesja 2008

Post autor: Marcin »

U mnie wakacje już od 20 czerwca. W tej sesji examy z zoo. bezkręgowców, chemii organicznej, mykologii, biofizyki i ornitologii. Trochę tego było, ale wszystko zaliczone pozytywnie. Udanych wakacji życze!
cahala

Re: Sesja 2008

Post autor: cahala »

badger pisze:Kasia), pochwalę się Że dzisiaj zaliczyłem zoologię systematyczną u profesora B. ale herbaty niestety się nie napiłem
respect!

ja czekam na wyniki zwierzaków i roślin. ale chyba do przodu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości