Sesja 2008

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: Sesja 2008

Post autor: ollciakus »

ostatni egzamin (egzamin z anatomii) pisany w poniedziałek. Dopiero jednak dnia dzisiajszego moge sie podzielic z wami radosna nowiną . zdałam D jestem już na 2 roku hihih
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: Sesja 2008

Post autor: Kasia;) »

badger pisze:Kasia), pochwalę się że dzisiaj zaliczyłem zoologię systematyczną u profesora B. ale herbaty niestety się nie napiłem
No to gratuluję i trzymajcie za mnie kciuki 4.07, pracę wczoraj skonczyłam, jutro idę ją oprawić
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Sesja 2008

Post autor: Dib00 »

badger pisze:herbaty niestety się nie napiłem
Oj dajmy spokój, herbata to za wiele! Ja się cieszę, że zdałam Bo stresowałam się strasznie! Prof. Błaszak okazał się jednak tak sympatycznym człowiekiem, że po minucie wyluzowałam
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Sesja 2008

Post autor: badger »

Kasia), będziemy trzymać
Dib00, za rok ponowne spotkanie z profesorem na pierwotniakach
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Sesja 2008

Post autor: Dib00 »

badger pisze:Dib00, za rok ponowne spotkanie z profesorem na pierwotniakach
Serio? Jeśli się nie przeniosę, to z wielką chęcią pogadam z panem profesorem. Mimo, że pierwotniaków nie cierpię. Może tym razem wkuję na herbatkę?
A od jutra wielka nauka do chemii. Ble
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: Sesja 2008

Post autor: Kasia;) »

Nie narzajcie na chemię Waszrocznik ma o niebo lepiej! Tak to jest jak profesor sie zmienia to i forma egzaminu inna- u nas na ok 130 studentów w pierwszym terminie zdało ok 20, a ile osób konczylo rok z warunkiem
Jakoś tak dziwnie, że Wam podzielili zoologię na dwie części, no ale cóż wszystko jest do przejścia
cahala

Re: Sesja 2008

Post autor: cahala »

5:0 dla mnie Od dzisiaj mam wakacje! A od przyszłego tygodnia w ramach studenckiego lenistwa zaczynam pracę w sklepie zoologicznym
grzyb_m
Posty: 994
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:50

Re: Sesja 2008

Post autor: grzyb_m »

Kasia) pisze:Zakończyłam dzisiaj chyba najgorszą, najbardziej męczacą sesję podczas całych studiów,
Ja tak samo, najgorsza sesja zakończona sukcesem Widzę, że nawet w ten sam dzień miałaś ostatni egzamin co ja Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości