tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

Aha jeszcze jedno) czy mogę wyuczyć fretkę, Że nie wolno ruszać świniek morskich? Bardzo mi na tym zaleŻy bo mój współlokator kupuje sobie za niedługo fretkę, a ja mam 2 świnki i jakoś czarno to widzę
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Mi wydaję się, że raczej niestety nie można. Wiem to z doświadczenia, bo miałam fretkę i była strasznie zazdrosna o każde inne zwierzę. Ponoć tak jest z każdym osobnikiem.
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

W ogóle jest ktoś z Gliwic i wie ile kosztuje tam mniej-więcej fretka? MoŻe uda mi sie jakoś cenąodchęcić od zakupu fretki mojego współlokatora.
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Cena może troszkę odstraszyć, bo zazwyczaj kosztują w sklepach zoologicznych 300-400 zł, a widziałam nawet takie za 500zł. Podejżewam, że wszędzie są podobne ceny ^_^ Można jeszcze kupić fretkę bezpośredio od hodowcy, wtedy kosztuje ok. 100 zł. Ale o tym Twój współlokator nie musi wiedzieć ^_-
Anita

Re: tchórzofretki

Post autor: Anita »

juz sie niemoge doczekac kiedy bede maila fretke :-D :twisted: tylko jak ja ja nazwe?
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

Ehh mój wpollokator byl w zoologicznym sie spytac o cene fretek, obecnie kosztuja 180zl, ale ceny maja zleciec, nie powiem ze jestem smutna z tego powodu ze kolega kupuje fretke, zawsze chcialam miec takie zwierze w sumie z jednej strony sie ciesze a z drugiej nie, bo cos moze sie stac moim swiniaczkom/// :(
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Jedyne co możesz zrobić to tak ustawić klatkę ze świnkami żeby się freta tam nie dostała ^_^
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: tchórzofretki

Post autor: Laura »

Tagitsu, pisałaś, że miałaś fretke. To już nie masz? Dlaczego?
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Zginęła w zimie. Fretki niestety nie potrafią wrócić do domu ze względu na swoją ciekawskość, dlatego jak wyruszyła w trasę po okolicy to nie było szans jej znaleźć
Laura
Posty: 177
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: tchórzofretki

Post autor: Laura »

Przykro mi.

A nie chcesz mieć kolejnej?
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: tchórzofretki

Post autor: tagitsu »

Laura pisze:A nie chcesz mieć kolejnej?
Byłam za bardzo przywiązana do tej i chyba nie mogłabym mieć następnej. Przynajmniej na razie.
Betka
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2005, o 00:35

Re: tchórzofretki

Post autor: Betka »

Strasznie chcę mieć tchórzofretkę, ale niestety rodzice się nie zgadzają. Podpowiedzcie mi jak można ich przekonac?
kalissa

Re: tchórzofretki

Post autor: kalissa »

Postaw ich przed faktem dokonanym :D :evil: Żartuję ) moŻe powiesz dlaczego rodzice nie zgadzają się na freciszona?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość