Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Biochejter »

mariovccg pisze:Witam
Chodzę do 2klasy LO profil ogólna z rozsz. angielskim
biola i chemia to totalna podstawa ale staram się nadrabiać i uczę się w domu materiału rozszerzonego czy to ma sens Czy mam szansę dostać się na farmę ucząc się w taki sposób
Ma sens jak najbardziej. Ja byłem w mat-fizie i studiuje analityke i farmacje. Bez żadnych korków. A najgorzej napisałem fizyke chyba Program LO jest na tyle prosty, że sam sie dasz rade nauczyć i bioli i chemii, a masz sporo czasu.
konturek

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: konturek »

Oczywiście, że masz szansę. Spróbować zawsze można. A jeżeli będziesz się systematycznie uczył i nadrabiał rozszerzony materiał, zapewne zdasz maturę z chemii i biologii lepiej niż niektóre osoby po biol-chemie.

A u nas w liceum wycofali profil ogólny, bo stwierdzili, że takich już nie ma w Polsce. Jak widać ściemniali. o_O
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Gekon »

zielony666 pisze:A u nas w liceum wycofali profil ogólny, bo stwierdzili, że takich już nie ma w Polsce.
Ja znam LO w ktorym jest profil ogolny.
mariovccg pisze:Czy mam szansę dostać się na farmę ucząc się w taki sposób
Oczywiscie. Jesli sie czegos bardzo chce, to sie to osiągnie! Dont worry masz jeszczeduzo czasu"
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Medycyna Lwów »

tak się tylko mówidużo czasu - zwłaszcza 3 klasa to mija w mgnieniu oka i już matura, więc warto wykorzystać wakacje na naukę jak najbardziej.
Gekon pisze:Ja znam LO w ktorym jest profil ogolny.
profil ogólny to zazwyczaj profile ogólne - nic konkretnego, przed maturą zawsze maja problem co na maturze zdawać - nie to co biochem D.
mariovccg
Posty: 105
Rejestracja: 25 sty 2008, o 10:36

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: mariovccg »

U mnie na ogólnym tylko fizyki nikt nie zdaje po za tym wszystkie przedmioty ktoś pisze
(ja jako jedyny chemię)

[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 14:55 ]
Kaamil pisze:tak się tylko mówidużo czasu - zwłaszcza 3 klasa to mija w mgnieniu oka i już matura, więc warto wykorzystać wakacje na naukę jak najbardziej.
Gekon pisze:Ja znam LO w ktorym jest profil ogolny.
profil ogólny to zazwyczaj profile ogólne - nic konkretnego, przed maturą zawsze maja problem co na maturze zdawać - nie to co biochem D.

chemię uczę się już od roku (na poprzednich wakacjach coś mnie naszło żeby zdawać biole i chemię) nawet dobrze mi idzie chemię rozszerzoną robię na mniej więcej 65-75%
z biolą jest trochę gorzej bo materiału jest strasznie dużo ale jak wszystko dobrze pójdzie to chemią nadrobię
okiim
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2008, o 00:37

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: okiim »

heh, chętni do studiowania farmacji wpisujcie sie ile punktow wywalczyliscie na maturce i gdzie skladacie. ja biola73/ chemia 92 razem 165- białystok i gdańsk, jak myslice- chyba starczy
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Gekon »

Chyba mozesz byc spokojny
Awiw
Posty: 8
Rejestracja: 11 lis 2007, o 16:14

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Awiw »

Ja mam 80 z chem i 83 z bioli, czyli razem 163.
Składam do Białegostoku i do Krakowa (w zeszłym roku bym sie nie odstała z takim wynikiem, ale matury były gorsze, więc mimo wszystko składam).
Prawdę mówiąc, to bardziej mi zależy na Białymstoku, bo znacznie bliżej

A powiedzcie, jak poszły generalnie w Waszych szkołach? Bo pewnie słabiej, niż w zeszłym roku?
pom-pom
Posty: 41
Rejestracja: 13 cze 2008, o 16:38

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: pom-pom »

a myślicie że moje 152 wystarczą przynajmniej do Sosnowca?
Elma Nevar
Posty: 22
Rejestracja: 3 lip 2007, o 14:49

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Elma Nevar »

biola - 90
chemia - 98
Chyba styknie na CMUJ, prawda?:)
*kari*
Posty: 31
Rejestracja: 14 paź 2007, o 15:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: *kari* »

ja mam 82% chem (porażka) i 87% bio. Razem 169 ptk. Słowem - bye bye farma Wrocek . Czytałam w wyborczej dzisiejszej, ze na medyka we Wrocku było 2 razy więcej chętnych niż zwykle. Co prawda, dotyczyło to tylko medycyny, ale napewno przełoży się to też na framę.
Cóż.chyba tylko analityka mi została. ( załamka
pozdrówka dla wszystkich i powodzenia w rekrutacji :*
marta_marcz
Posty: 56
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 14:48

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: marta_marcz »

to co ja mam powiedzieć! wybierałam się na um w poznaniu a mam 153. chyba nie wystarczy nie wiem, czy powinnam już się załamać czy jeszcze z tym trochę poczekać w zeszłym roku na farmację trzeba było mieć 160. więc teraz pozostaje tylko mieć nadzieję, że progi spadną! naiwna?
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: sylwia9912 »

Im dlużej siedze na tym forum tym sie bardziej zalamuje.Wszyscy pisza,ze maja po 170-180 i nie wiedza czy sie dostana.dziwni są
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości