Bociany na żywo w internecie ze wsi Przygodzice (woj. wlkp.)

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
wielebny84
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2006, o 17:07

Bociany na żywo w internecie ze wsi Przygodzice (woj. wlkp.)

Post autor: wielebny84 »

Dziś w nocy ma być 3 jajko, ciekawe kto pierwszy je wypatrzy
fidel_castro
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2006, o 09:47

Re: Bociany na żywo w internecie ze wsi Przygodzice (woj. wlkp.)

Post autor: fidel_castro »

Ciekawa strona, ale trochę ten post nie w tym dziale co trzeba napisany
piter

Re: Bociany na żywo w internecie ze wsi Przygodzice (woj. wlkp.)

Post autor: piter »

szukając w googlach trafiłem na forum, moja Żona ma zajawkę na punkcie bocianów, ale będzie radocha, tnx :)

Pozdrawiam 8)
Kasia

Re: Bociany na żywo w internecie ze wsi Przygodzice (woj. wlkp.)

Post autor: Kasia »

ześć! W 2006 roku byłam wierną fanką forum i prgramu obserwacji przygodzickich boćków ( Przydzia, Dodzia, Adzi, Przygody i Dziedzica ). Szczególnie podobało mi się forum. MoŻna w nim było porozmawiać o wszystkim dotyczącym bocianów. I to bylo wspaniałe. Widziałam inne strony internetowe z boćkami i Żadna z nich nie miała takiego forum, dlatego jest mi bardzo smutno, Że juŻ go nie ma. Problem w tym, Że forum ( to takie jakie jest teraz zamiast tego co było ) jest wykorzystywane do innych tematów. Na przykład omawianie meczu czy prowadzenie konwerwacji na tle osobistym. Nie chce tu nikogo urazić, a jeśli tak się stało to serdecznie przepraszam.

P.S. A moŻe ktoś wie co się stało z przygodzickimi maluchami ? :( Bardzo proszę o odpowiedz !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości