Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Dorota230589
Posty: 62
Rejestracja: 19 sty 2008, o 15:55

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Dorota230589 »

nie sądzę, że tak dużo spadnie, ale krążą opinie, że ze względu na nastroje po maturze dużo osób składało w więcej miejsc na większą ilość kierunków, niż to było w latach poprzednich, nie wiem ile w tym prawdy, nie widziałam żadnych statystyk, ale jeśli tak jest to oznacza, że na 1 listach właściwie w wielu miejscach są te same osoby i progi mogą spaść znaczniej niż np w ubiegłym roku
Caty
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 18:22

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Caty »

no niestety, lepiej od razu się z tym pogodzić, ale uszy do góry, za rok będzie ok.
Ktoś pytał, o ile najpierw spadł próg we wro. otóż o 3 pkt czyli do 167. akurat tyle miałam pozdrawiam
Elma Nevar
Posty: 22
Rejestracja: 3 lip 2007, o 14:49

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Elma Nevar »

Czy są już wyniki na UJ?
madziulka777
Posty: 41
Rejestracja: 5 lip 2008, o 13:05

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: madziulka777 »

Elma Nevar pisze:Czy są już wyniki na UJ?
Są już na lekarskim, na farmacji jeszcze nie ma
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: lokomotiv2 »

a wie ktoś może ile spadło po pierwszej liście w Gdańsku w zeszłym roku?
okiim
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2008, o 00:37

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: okiim »

dokumenty do Gdańska zawiezione:D teraz szukam mieszkania) no i wakacje w koncu:D:D
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: serine »

Składam dokumenty na farmacje do Lublina mam 167pkt ale najpewniej zabiore je z tamtad jak tylko bedzie 2 lista na lekarskim w Katowicach czyli 24 lipca jedynie 46 osob przedemna wiec spodziewam sie ze sie dostane i mam nadzieje ze sie nie rozczaruje ! Zycze Wam powodzenia !
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: martynka89 »

jak mnie to czekanie denerwuje/ ja mam 145 punktow, skladalam na farmacje, ale porzucam juz nadzieje:((( jescze sie łudzilam przed ogloszeniem wynikow rekrtutacji ze prog spadnie i nie bedzie jakichs cyborgow/ a tu prosze gdansk 165, a białystok az 168, wiec nie mam pytan/
w ogole jak ja czytam niektore posty ze ktos ma z trzech przedmiotow 270 punktow i pisze ze sie mega denerwuje czy sie dostanie to wiecie co mnie strzela//// ja nie wiem czy ci ludzie nie maja innych spraw na glowie, tylko sami stwarzaja sobbie jakies sztuczne problemy i skladaja papiery na 10 kierunkow/// nie wiem z czego takie cos wynika, moze po prostu z niskiej oceny siebie i probuja nadrobic jakiekolwiek braki w swoim charakterze liczba punktow na maturze/// nie mam bladego pojecia./
haubica
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2008, o 09:45

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: haubica »

Witam! Czy teoretycznie jest możliwe by próg pomiędzy 1 i ostatnią listą spadł ze 165 na 155 pkt? I na ile to prawdopodobne
eni_89
Posty: 63
Rejestracja: 5 sie 2007, o 11:21

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: eni_89 »

nie znam się za bardzo ale to też zależy na jakiej uczelni:) a patrząc na zeszłoroczne spadki jest to całkiem możliwe.
haubica
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2008, o 09:45

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: haubica »

Oby i w tym roku to było możliwe Fajnie by było pozdrawiam
Nerri
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:47

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Nerri »

haubica pisze:Witam! Czy teoretycznie jest możliwe by próg pomiędzy 1 i ostatnią listą spadł ze 165 na 155 pkt? I na ile to prawdopodobne
Właśnie też się nad tym zastanawiam, bo mam dokładnie 155, tylko chodzi mi konkretnie o ŚUM. Nie wiem, czy powinienem potwierdzić teraz chęć studiowania biotechnologii (bo tam się dostałem, próg był właśnie 155). O wiele bardziej chciałbym się dostać na farmację.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: ida »

dołączam się do grona ze 155 wyczytałam na forum z CMUMK, że ktoś się dzisiaj wpisywał na listę w S-cu i dopiero 3 osoby się wpisały. Moze to kogoś pocieszy:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości