Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Padre Morf »

Kaamil pisze:90% farmaceutów kończy za ladą apteki jako sprzedawcy - sory wg mnie to uwłacza
Wielu lekarzy ląduje w przychodni i 99% pacjentów to mohery, które sie nudzą w domu i udają, że coś je boli. Nie wszyscy będą robić przeszczepy serca niestety

Tobie to uwłacza inni marzą o tym, żeby stać za apteczną ladą. O gustach sie nie dyskutuje.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2008, o 18:11 przez Padre Morf, łącznie zmieniany 1 raz.
katiee__
Posty: 8
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:26

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: katiee__ »

Dostałam się na CMUJ! mam 177 punktów i jestem 37 na liście ale radość!
olka 90
Posty: 10
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: olka 90 »

A jeszcze ważne.Podobno jak jeszcze nie zakwalifikowano nas na ostatniej liście,a brakuje pt-to jak mają miejsca to powiadamiają telefonicznie o przyjęciu nawet w połowie września.To tak na pocieszenie Pozdr.
ida
Posty: 152
Rejestracja: 7 cze 2008, o 00:26

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: ida »

olka 90 pisze:A jeszcze ważne.Podobno jak jeszcze nie zakwalifikowano nas na ostatniej liście,a brakuje pt-to jak mają miejsca to powiadamiają telefonicznie o przyjęciu nawet w połowie września.To tak na pocieszenie Pozdr.
dokładnie tak jest. znam przypadek, gdzie dzwoniono początkiem października nawet. wszystko się może zdarzyć
olka 90
Posty: 10
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: olka 90 »

katiee pisze:Dostałam się na CMUJ! mam 177 punktów i jestem 37 na liście ale radość!
Skąd masz wyniki na UJ-farmacja?Ja spr,są tylko na lek.i lek-dent
Elma Nevar
Posty: 22
Rejestracja: 3 lip 2007, o 14:49

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Elma Nevar »

Do zobaczenia w październiku, Katiee
olka 90
Posty: 10
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: olka 90 »

Jak to jest z UJ i listą na farmację? Ktoś wie? Co znaczy 177pt i 37 na liście. Jakaś bzdura
katiee__
Posty: 8
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:26

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: katiee__ »

olka 90 pisze:Jak to jest z UJ i listą na farmację? Ktoś wie? Co znaczy 177pt i 37 na liście. Jakaś bzdura
Jaka bzdura? haha. Mam 177 punktów (92 chemia + 85 biologia) i jestem trzydziesta siódma na liście rankingowej
Elma Nevar pisze:Do zobaczenia w październiku, Katiee
Do zobaczenia!
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: pingus18 »

Kaamil, tak samo myślę jak Ty! Też chciałem iść na farmację, ale w ostateczności zrezygnowałem i wybrałem coś zupełnie innego! Za bardzo mi się ten zawód z apteką kojarzy i tak jak sam napisałeś, staniem za ladą! W dodatku dla chłopaka myślę ten zawód nie jest dobry, ponieważ są o wiele ciekawsze kierunki a mnie te 5 lat wystraszyło! Uczyć się
tyle, żeby później sprzedawać leki! Nie dla mnie takie coś!
I bez obrazy dla nikogo, nie chcę Was urażać ale takie są realia tego właśnie zawodu!
Dla wielu osób farmacja to spełnienie marzeń, a ja tym postem nie chcę nikogo zniechęcać!
To wasz wybór i Wasze życie!
Pozdrawiam
olka 90
Posty: 10
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: olka 90 »

Katiee-nie o to pytałam.To,że masz 177pt-fajnie! Gdzie jest ta lista ,że znasz swoje miejsce?
katiee__
Posty: 8
Rejestracja: 9 lip 2008, o 10:26

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: katiee__ »

olka 90 pisze:Katiee-nie o to pytałam.To,że masz 177pt-fajnie! Gdzie jest ta lista ,że znasz swoje miejsce?
Takie dane miałam na moim koncie ERK, tam gdzie były wyniki.
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: lokomotiv2 »

pytał ktoś może o której w pon. jest druga lista w Gdańsku? bo ja do tego czasu to na pewno nie zasnę na spokojnie
olka 90
Posty: 10
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: olka 90 »

Ok. Dzięki.Gratuluję! Ja mam 170-(72-biol.98-chemia).Nie składałam na UJ. Tylko Poznań,Bydgoszcz i Łódź-gdzie się dostałam, ale zależy mi najbardziej na Poznaniu. Muszę czekać do 22-go Sprawdzam progi w Krakowie,bo jest najbardziej zbliżony punktacją do Poznania.Ja jeszcze nie mam wakacji-Ty już możesz odpoczywać ! Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 20:55 ]
lokomotiv2 pisze:pytał ktoś może o której w pon. jest druga lista w Gdańsku? bo ja do tego czasu to na pewno nie zasnę na spokojnie
Kumpela mówiła,że ok południa.Na portalu PULSu UMP, ludziska piszą,kto gdzie zwalnia miejsce! Warto zerknąć,gdzie już podejmują decyzję o pozostawieniu papierów. Możesz policzyć sobie jakie maszewent.szanse. Ile masz pt ?

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 21:33 ]
Hejka wszystkim! Jadę jutro do Poznania pogadać o progach !
Może uda mi sie załatwić listy na 13-go
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości