Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
gaizka19
Posty: 8
Rejestracja: 3 lip 2008, o 21:30

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: gaizka19 »

mam pytanko , jeśli ktoś bedzie tak miły niech mi ( głupiej istocie ) wytłumaczy:
po pierwsze , to nie wiem dokładnie o co chodzi z tymi dodatkowymi punktami z przelicznika na uwm-ie , bo zdałam maturę : biol rozsz 80%, chem rozsz 92%, niem. podst 94% i nie wiem czy mam jakieś szansę , by się dostać ( chodzi mi głównie o to ,że zdawałam język podstawowy) i nie wiem jak policzyć sobie te punkty , pomoże ktoś ?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

dodajesz pkt i do tego jeszcze 400, czyli masz 666pkt (umrzyłam)
z tego co widziałam w necie wiekszość osób zdawała dwa przedmioty na roz. ale oczywiscie tak na prawdę mało osób w ogóle się wypowiada. ja bym na Twoim miejscu próbowała
gaizka19
Posty: 8
Rejestracja: 3 lip 2008, o 21:30

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: gaizka19 »

wielkie dzięki
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

z taką liczbą dasz radę
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Kicia »

z taką maturką wszędzie sięgaizka19, dostaniesz
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

w sumie nie zauważyłam, że masz 172 łacznie z takim wynikami możesz pakować się do Wrocławia i Warszawy z Olsztynem nigdy nic nie wiadomo ^^ ale wróżę sukces
gaizka19
Posty: 8
Rejestracja: 3 lip 2008, o 21:30

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: gaizka19 »

w sumie to powiem tak , wydaje mi się ,że powinnam się dostać na sggw ( raczej) ,ale z racji odległości i kosztów wolabym olsztyn, taniej , bliżej , znajomych więcej i wogóle . tyle ,że nigdzie nie mogłam znaleźć jakiegoś aktualnego forum uwm , gdzie bym mogła poczytać mniej więcej co i na ile ludzie pozdawali na weterynarię ,więc się wolałam tutaj zapytac w sumie to nic mi nie szkodzi złożyć podanie .
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Korczaszko »

złóż złóż, lepiej spróbować niż później żałować
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Weta »

Dżizass umarłam na weterynarii nie zabija się żadnych zwierząt prądem masowo! na stoły do ćwiczeń trafiaja psiaki rozjechane przez samochody, albo te, które padły w schronisku. Nikt tam nie zabija psów na potrzeby nauki. Z myszami i szczurami to juz zupełnie innna bajka podobno.
Słuchajcie jak myslicie mam 710 pkt dostane się? Bo ja tu już umieram ze stresu
i żadne herbatki mi juz nie pomagają XD ani lipowa ani melisa XD a! żeby się dostać. ale w tym roku wszędzie te progi sa takie wysokie
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

Hmm
Mysle ze ludzie powyzej 700 pnktow do olsztyna moga juz torby pakowac.Takze nie masz sie o co martwic. Jedź sobie na Krete i sie relaksuj

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 14:44 ]
Oczywiscie przyslowiowepakowanie toreb to pakowanie toreb na wymarzone studia. Zebyscie mnie zle nie zrozumieli
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Weta »

Olsztyńska weta jest moją ostatnią nadzieją. Ciekawa jestem, ile osób bedzie mieć ponad 700 pktbo może być krucho
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Śruba »

No ja też bardzo liczę na wetę w Olsztynie, ale nie wiem czy tam mam jakąkolwiek szansę. Wyliczyłam sobie, że mam 678pkt, czyli bardzo mało:/ Tak bardzo nie chciałabym poprawiać za rok matury. Znacie może kogoś z poprzedniego rocznika, kto dostał się do Olsztyna,ale na końcu listy?:P Nie pytam o próg, bo wiem, że był inny przelicznik, ale może ktoś z Was wie, jaki był najmniejszy wynik z biologii i chemii:P. Już sama nie wiem, czy mam sobie zawracać głowę tą weterynarią w tym roku, czy dać spokój.

A tak poza tym, witam wszystkich forumowiczów:)
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Weta »

Znam jedną dziewczynę, która dostała się z odwołania. Pamiętam, że zarówno z biolii (roz.) i chemii (podst) miała coś po 70parę %. Teraz jest zupełnie inny przelicznik Ale próbuj ! Obyśmy się obie dostały
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość