Naturalne futra

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Aaaa

Re: Naturalne futra

Post autor: Aaaa »

Racoon88. ludzka pycha nie zna granic :!:
ja

futra

Post autor: ja »

A ja myśle, Że to nie ludzka pycha , tylko jakość materiału -futerka niestety ma tu duŻe znaczenie. Problem w tym, Że jak do tej pory sztucznych futer o choćby nawet zbliŻonym wyglądzie i właściwościach jest mało, a właściwie to nie ma- niestety, bo gdyby tak było to jakie to miałoby znaczenie czy sztuczne czy prawdziwe. Dotychczas wszystkie sztuczne futra są grube i wyglądają jak kocyki a do tego nie dają ciepła, a zwierzęta były i będą maltretowane czy to na Żywność czy na odzieŻ, galanterie lub na nieszczęsne futra, nie sposób zakazać - przekonać wszystkich do jedzenia mięsa, noszenia syntetyków, które nie są zdrowe, moim zdaniem hodowle zwierzatek na futra powinny być pod stałym nadzorem tak aby miały tam godziwe warunki i futra powinny być z legalnych Żródeł, a my ludzie powinniśmy obniŻyc jedynie loty co do jakości tego naturalnego futra, bo to właśnie dlatego zwierzątka są zabijane na Żywca, właśnie po to by taka skóra była najlepszej jakości. :|
Chlamydocassis
Posty: 179
Rejestracja: 5 mar 2006, o 15:05

Re: futra

Post autor: Chlamydocassis »

ja pisze:A ja myśle, że to nie ludzka pycha , tylko jakość materiału -futerka niestety ma tu duże znaczenie. Problem w tym, że jak do tej pory sztucznych futer o choćby nawet zbliżonym wyglądzie i właściwościach jest mało, a właściwie to nie ma- niestety, bo gdyby tak było to jakie to miałoby znaczenie czy sztuczne czy prawdziwe. Dotychczas wszystkie sztuczne futra są grube i wyglądają jak kocyki a do tego nie dają ciepła, a zwierzęta były i będą maltretowane czy to na żywność czy na odzież, galanterie lub na nieszczęsne futra, nie sposób zakazać - przekonać wszystkich do jedzenia mięsa, noszenia syntetyków, które nie są zdrowe, moim zdaniem hodowle zwierzatek na futra powinny być pod stałym nadzorem tak aby miały tam godziwe warunki i futra powinny być z legalnych żródeł, a my ludzie powinniśmy obniżyc jedynie loty co do jakości tego naturalnego futra, bo to właśnie dlatego zwierzątka są zabijane na żywca, właśnie po to by taka skóra była najlepszej jakości.
Ja Cię proszę. Jaka to różnica że masz umrzeć w chlewie czy w pałacu?
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: Naturalne futra

Post autor: karabud »

Ano jest i to spora. Prędzej czy później każdy z nas umrze. A wolisz być przez całe życie biedny i na nie zemścić, czy żyć w luksusie i spełnić wszystkie swe ambicje życiowe?Jak jeszcze nie wiesz jaka różnica no to się zasttanów zanim cos napiszesz.
Aaaa

Re: Naturalne futra

Post autor: Aaaa »

karabud pisze: A wolisz być przez całe Życie biedny i na nie zemścić, czy Żyć w luksusie i spełnić wszystkie swe ambicje Życiowe?Jak jeszcze nie wiesz jaka róŻnica no to się zasttanów zanim cos napiszesz.
Karabut sam się zastanów co piszesz
¯ycie w luksusie i paradowanie w naturalnym futrze.dodajmy na to na kaŻdy dzień tygodnia inne,to juz się nazywa próŻność.i nie ma nic wspólnego ze spełnianiem ambicji Życiowych.karabucie.
Chciałabym zauwaŻyć, Że tacy ludzie nie bardzo wiedzą na co wydawać pieniądze,a od tej ilości mamony przewraca im się w głowach.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Naturalne futra

Post autor: Guru »

karabud pisze:A wolisz być przez całe życie biedny i na nie zemścić, czy żyć w luksusie i spełnić wszystkie swe ambicje życiowe?
ja wole byc biedny ale szczesliwy. jakos nie zauwazam zeby mi bogactwo bylo potrzebne do spelniania moich ambicji zyciowych.
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: Naturalne futra

Post autor: karabud »

Ja się sam zastanawiam co jest bardziej szkodliwe patrząc z waszego punktu widzenia - naturalne futra, które w żaden sposób nie niszczą populacji(poza bardzo nielicznymi wyjątkami) czy syntetyki, podczas których tworzenia różne cieawke substancje diostają sie do atmosfery i długotrawły efekt nie jest znany, a to może doprowadzić do zagłady. Ja jestem jak najbardziej za wszystkim co naturalne, bo od naturalnego futra to wcale tak dużo osób nie dostało alergii.
Aaaa

Re: Naturalne futra

Post autor: Aaaa »

karabud pisze:Ja jestem jak najbardziej za wszystkim co naturalne, bo od naturalnego futra to wcale tak duŻo osób nie dostało alergii.
J znowu jesteś w kolejnym błędzie karabucie,gdyŻ prędzej będziesz uczulony na śierściucha z futra,niŻ syntetyczne nitki.
J jeśli myslisz,Że naturalne futerka są w stanie uratować świat.to twój punkt widzenia dosyc Że jest szkodliwy to jeszcze bardzo skrzywiony.
WeŻ chłopie wyluzuj bo sam nie wiesz co piszesz
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: Naturalne futra

Post autor: karabud »

Skrzywiony?Od prawie 200 tysięcy lat ludzie chodzą w naturalnych futrach, a ostatnie może 20 lat robi siarę z tego powodu. I kto ma skrzywiony rozum?
Aaaa

Re: Naturalne futra

Post autor: Aaaa »

Siarę to zrobiłes sobie sam,zapoŻyczając się w Providencie z powodu futerka dla wybranki.
A skoro jesteś tak skrupulatnie wyrozumiały,dla hodowli zwierzatek na futerko.
Z miłą chęcią wsadziłabym cię razem z nimi do jednej klatki.
Zanim by cię wsadzili do gazu,zdąŻyłbyś narobić w spodnie.
Miałbyś okazję przezyć to samo, co one przeŻywają w chwili uboju na futerka.
Swoim przeraŻliwym płaczem zagłuszą twoje nawoływania o pomoc.
karabud
Posty: 54
Rejestracja: 27 mar 2006, o 18:11

Re: Naturalne futra

Post autor: karabud »

Hahaha Brak dystansu koleżankoltLOL A kto pwoiedział, że ja coś pożyczałem w Providencie hahaha. Nie rozumiesz tego świata, zwierzęta są dla nas na futra, mięso, jako pupile i miliony innych spraw, tylko trzeba umieć z tego korzystać nie wybijając populacji, bo to w przyszłości sie odbije.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Naturalne futra

Post autor: Guru »

karabud pisze:zwierzęta są dla nas na futra, mięso, jako pupile i miliony innych spraw, tylko trzeba umieć z tego korzystać nie wybijając populacji, bo to w przyszłości sie odbije
krotko i konkretnie
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Naturalne futra

Post autor: Mawr »

karabud pisze: Nie rozumiesz tego świata, zwierzęta są dla nas na futra, mięso, jako pupile i miliony innych spraw,
Czyli według Ciebie zwierzeta są jedynie na tym świecie tylko dla naszej uciechy?
To pewnie nie masz nic przeciwko wykorzystywaniu ich do rozrywki np: do przywiązywaniu szczeniak do torów by potem móc patrzec jak pociąg go rozjezdza? Ludzie którzy to zrobili musieli miec z tego powodu ubaw po pachy. No ale przeciez zwierzeta są tylko po to.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości