Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
kwasia
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:32

hej hej

Post autor: kwasia »

po dluzszej obserwacji forum w koncu zdecydowalam sie zabrac maly glosik w dyskusji:) moze na poczatek sie przedstawie starszym forumowiczom, jestem kwasia rocznik 89 no i matura poszla mi trszke na styk jesli chodzi o farme, mam 162, do gdanska 3 pkt brakuja do warszawy 1pkt, czekam wcaiz na bydgoszcz i poznan ktory raczej sobie odpuszczam ze wzgledu na mozliwosci punktowe:/ jesli ktos pokusilby sie o ocene mojej sytuacji to ja chetnie poslucham:) no i pozdrawiam
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: lokomotiv2 »

heh, mam nadzieje, ze dostaniesz się ze mną do Gdańska ja mam 158 i silnie na to liczę, więc Ty na pewno się dostaniesz a co do reszty to nie mam pojęcia, ale Wawa raczej też powinna ten 1 punkt spokojnie zlecieć, jest to możliwe moim zdaniem Poznań, fakt, może być trochę ciężko Pewnie próg będzie wysoki, tak mi się zdaje przynajmniej ale nie ma nic niemożliwego
qiu65
Posty: 16
Rejestracja: 5 lip 2008, o 14:48

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: qiu65 »

Myślę, że w Krakowie próg spadnie do 167 czy 168. Chociaż mam nadzieję, że do 166 (o 4 punkty !), bo wtedy się dostanę no i zwolnię miejsce w Sosnowcu P
Awatar użytkownika
Alchemist
Posty: 80
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 16:04

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Alchemist »

UJ ma to do siebie że tam progi niewiele spadaja. Realne jest 5 punktów
qiu65
Posty: 16
Rejestracja: 5 lip 2008, o 14:48

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: qiu65 »

Masz rację. Wolę się nie nastawiać za bardzo, bo Sosnowiec też OK.
m@libu
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2008, o 13:07

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: m@libu »

W Krakowie do 5 punktów powinien spaść próg. Tak jak rok temu.
Ja mam nadzieje, ze w Sosnowcu albo w Lublinie spadnie do 159.
pharishta
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2007, o 18:25

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: pharishta »

W Krakowie jest niestety ten problem, że całe mnóstwo osób ma te 165 pktów. Nie sądzę, żeby przyjęli aż tyle ponad limit. Choć sama na to liczę Szkoda też, że nie udało im się utrzymać limitu miejsc jaki planowali i znowu stanęło na 110. Wie ktoś może jak w zeszłym roku wyglądało przyjmowanie ponad limit? Była to jakaś znacząca ilość, czy max 20 os.?
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: pingus18 »

A czy ze 140 pkt mam jakieś szanse na ŚlUM?
farmacja
Posty: 22
Rejestracja: 8 lip 2008, o 11:26

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: farmacja »

Może na analitykę Myślę zę na razie próg spadnie 4 albo 5%. Tak wynika z moich obliczeń )
merinda2
Posty: 45
Rejestracja: 13 lip 2008, o 03:04

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: merinda2 »

kurde, ja mam 153 pkt. i mam cichą nadzieję, że jednak dostane sie na farmacje. moze być nawet bydgoszcz a swoją drogą, niby matura poszla gorzej, niby niż demograficzny, a progi nadal wysokie hmmmmoge dostać sie nawet z 3 czy 4 listy. byleby sie dostać
Tompol

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Tompol »

a wysokie wysokie i tu każdy z nas też jest winny nie oszukujmy , każdy z nasz przynajmniej na 3 kierunki składał prawdagt? słyszałem nawet , że dziewczyna skłądała na 7 i z tego 5 to tylko farmacja :D . ale nie o to chodzi chodzi o to , że jak już złożysz na 3 kierunki to nie ejstes brany jako jeden Jasiu , ale jako już 3 i tak pomyśl , ze maturzystów jest spora liczba i pomnóż wtedy przez średnio 5. Sami tworzymy ten sztuczny tłok , a dopiero z czasem wszystko się wyjaśnia

KAŻDY JEST WINNY I KAŻDY PONOSI TEGO KONSEKWENCJE czego przykładem może być to właśnie forum i ten właśnie temat
finlandia
Posty: 81
Rejestracja: 13 lip 2008, o 10:34

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: finlandia »

mam 152pkt, na początku myślałam, że to koniec nie mam szans na farmacje. Ale słuchajcie ludzie jakaś nadzieja zawsze jest.A progi w tym roku są niższe już na samym początku To post jakiejś innej osoby, czytajcie.
Witajcie! wszystko jest możliwe.Podam Wam jak spadało w 2007, pierwsza i ostatnia lista
Gdańsk-169-155
Kraków -175-170
Łódź-172-156
Białystok-162-153
Lublin-171-157
Bydgoszcz-172-153
Sosnowiec-167-158
Poznań-171-165
Warszawa- .-163
kwasia
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:32

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: kwasia »

ze sztucznymj tlokiem zgadzam sie w 100% z tym ze to wynika z jakiegos panicznego strachu przed zostaniem na lodzie czy z checi studiowania na mozliwie najlepszej uczelni, takze dosyc usprawiedliwione jest to:)
wie ktos moze jaki byl pierwszy zeszloroczny prog do warszawy?:)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości