Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Śruba »

W sumie, teraz to już nie mam nic do stracenia. Tak, przelicznik jest zupełnie inny i wcale mi się nie podoba
Ale kto wie, może się obie tam dostaniemy A jak nie, to najwyżej dołączę do Ciebie w przyszłym roku
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Kicia »

Śruba, pisałaś rozszerzony język z tym Olsztynem to na prawde ja już nie wiem jak to będzie z tymi którzy nie pisali rozszerzenia /
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Śruba »

Niestety podstawowy:/ Miałam 94%. Teraz żałuję, że nie zdecydowałam się na rozszerzenie
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Kicia »

ja to też podstawowy i teraz też żałuje ale teraz to sobie obie możemy . i tak będzie dobrze ! ale ogólnie masz bnardzo dużo pkt to ile z chem i biol jeślu można wiedzieć
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Śruba »

Z chemii mam 78%,chciałam dociągnąć do 80%, ale wyszło jak wyszło, a z biologii zaledwie 68%. Wiem, porażka, nigdy nie przypuszczałam, że biologia może mi tak źle pójść. A jednak . I dlatego nie wiem, jak to będzie ze mną w tym roku
Golden_Guy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2008, o 11:39

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Golden_Guy »

Hello there
Jestem już po ogłoszeniu wyników z Warszawy i Wrocławia i nie sądzę, abym się dostał z listy rezerwowej, więc jedyną szansą na weterynarię w tym roku jest Olsztyn. Zdziwiłem się jak dziwny jest tamtejszy system rekrutacji, ale nie będę narzekał, bo wszystkie przedmioty rekrutacyjne zdawałem na rozszerzonym. W tym język, który, jak widzę dla niektórych może być kulą u nogi. A mi uratuje skórę Angielski to jedyny przedmiot, z którego jestem zadowolony - 91%. Chemia - 77, choć spodziewałem się ok. 80-81 procent no i nieszczęsna biologia, która wypadła gorzej niż chemia, za którą, delikatnie mówiąc, nie przepadam. Liczyłem na 85%, a zdobyłem 10% mniej.
Nie było co liczyć na Wrocław i Warszawę, więc nie będę się zbytnio przejmował (żeby nie było, że mi to w ogóle zwisa, to tylko krótko wspomnę o zmarnowanych 170 złotych ).
Ale Olsztyn nie powinien być taki zły, dobrze mówię?
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Kicia »

Śruba, myślę że bedzie dobrze , ja mam bardzo podobną sytaucję - 80%biologia 75%chemia i 88%angielski. Musi się udać jakoś no

Golden_Guy, tu rzeczywiście ang dla Ciebie można powiedzieć przepustka bo nie dość że rozszerzony to ile procent hm gratuluje
ja jeszcze mam nadzieje na Wawe żeby tylko próg jeszcze trochę spadł a Olsztyn też dobry ale tu różnie bo bez rozszerzenia

ja mam nadzieję że gdzieś się na tej weterynarii wszyscy spotkamy :))
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Weta »

Golden_Guy będziesz rodzynkiem na olsztyńskiej wecie tam jest ok 80 % dziewczyn
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: majkelu »

Golden_Guy pisze:Ale Olsztyn nie powinien być taki zły, dobrze mówię?

Źle mówisz, ogólnie burdel, serdel, pierdel jak mawiał marszałek Piłsudski /
Lepiej zostańcie domu, pouczcie się i wystartujcie na jakąś lepszą (sprostowanie: mniej pochrzanioną) uczelnię.
slwk
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2008, o 18:55

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: slwk »

hehe, a ja słyszałem coś zupelnie innego o tej uczelni.
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: majkelu »

A ja tam studiowałem tam i rzuciłem w cholere. Jak myślisz dlaczego?
Wszystkie egzaminy zdne w 1 terminie, żeby nie było.
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Weta »

ymmm nie mam pojęcia. Wszyscy znajomi chwalą olsztyńską wetę.
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

Hmm a ja slyszalam rozne opinie.
W piatek mialam zawitac na imprezieweterynrzy z olsztynskiej wety ktorzy planowali mi to a wszelka cene odradzic a przynajmniej w olsztynie. Powody? Udupianie studentów nawet na ostatnim roku.

A dzisj po raz kolejny wybila mi ta plote z glowy dziewczyna po tym wydziale w tym miescie, ktora uwaza, ze studia, kortowo i uczelnia- CUDO.

Takze, zdania sa podzielone jak w kazdym temacie:)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości