Kto na UMCS? Ile %?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: kasicowo »

Wyglada na to,ze skoncze na biologii:] Wybvralam UMCS, na dzien dzisiejszy jest zarejestrowanych 335 os./90 miejsc. Wpisujcie swoje %
U mnie wyglada to tak:
Biol 80%
Chem 60%

Wystarczy?:)
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: Biochejter »

Na pewno się dostaniesz, tym bardziej że w tym roku jest mniej kandydatów, a z takim wynikiem byłabyś w ostatnich latach pod koniec 1-szej listy przyjętych (a jeszcze rezerwa potem wchodzi). Możesz sie już chyba czuć studentką UMCS
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: sosen »

raczej będziesz jak nie pierwszej to na drugiej liście ale raczej powinnaś być. tym bardziej że teraz powstało dużo podobnych kierunków biologiczno chemicznych czy to na UMCS-ie czy na UP Na pierwszą listę możesz się nie załapać ale to nie ma się tym co przerażać bo duża część osób zwolni miejsca. Ale powinno być dobrze.
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: kasicowo »

Przyjeta z pierwszej listy.Szalona Kasica-ex nurse-pani(mikro)biolog:D Jest tu ktos z kim sie spotkam w pazdzierniku?:)
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: sosen »

no to witam na binozie :-P
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: Astacus »

Też sie dostałem, ale raczej nie skorzystam ^^
sigaltbg
Posty: 34
Rejestracja: 25 sty 2007, o 19:56

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: sigaltbg »

mnie też przyjeli koleżanko z pierwszego rzutu właśnie do Ciebie maila napisałem w którym pytałem o to jak Ci poszło hehehe
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: byebye »

wie ktos jaki byl prog na chemie lub na biologie lub na biologie z chemia na UMCSIE ?
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: sosen »

jeszcze chyba ne ma ostatecznej listy bo jak co roku będą kolejne listy czyli napewno te próg się obniży w porównaniu z pierwszą listą
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: byebye »

sosen a wiekszy jaki byl prog na 1 LISCIE? bo własnie mialam tam zlozzyc ale nie zrobilam tego i teraz jestem ciekawa czy bym sie dostala za 1 lista?
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: sosen »

tutaj dziewczyna pisała że miała Biol 80%
Chem 60% i się dostała na biologię z pierwszej listy ale gdzie była na tej liście to nie wiem. ale listy nie widziałem to ciężko mi powiedzieć. no chyba że jest w internecie na stronie UMCS-u to najwyżej tam sprawdź. Ewentualnie czekaj aż ktoś napisze ci z tych osób które w tym roku na BiNoZ składały
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: Kto na UMCS? Ile %?

Post autor: kasicowo »

hej, ten post wyzej to chyba o mnie:D listy na stronie umcs-u nie ma, jest tylko informacja,ze jestem na 57 pozycji z tymi 280 pktami(przyjmowali 90 osob).ciezko stwierdzic jaki byl prog.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości