Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
shadow_mp
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:34

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: shadow_mp »

Dzieki elektroforez:) Ale i tak nie robie sobie nadzieji.Na farmacje też złożyłam i w sumie najbardziej mi zależało, ale niestety tam to już szans nie mam:( Licze na to że mi się poszczęści bo jak mówisz maturka niby poszła słabiej niz w zeszłym roku.
wh_dominicana
Posty: 13
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:23

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: wh_dominicana »

Elektroforez, pięknie obroniłeś naszą przyszłą uczelnię:) nie lubię, gdy ludzie potrafią tylko wszystko negować słowemśredniawy poziom". I też jestem przekonana o tym, że to bardzo dobra uczelnia. Gdybym nie była, to bym tam nie szła, ale że się dostałam to idę, haha:) i z wielką chęcią sama się przekonam jak wyglądają tam studia:)
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: byebye »

ja mam 6240 pnkt i sie nie dostalam mialam po 80 % i 78% z bioli i chemii rozsz ale jestem 200 na liscie a skoro miejsc jest 90 to moze sa szansena stronie pisze ze ostatecznie ostatnia osoba ktora przyjeli byla w tamtym roku 289 osoba w 1 liscie rankingowej
Hanka:)

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: Hanka:) »

hej.no ja właśnie teŻ sie nie dostałam na uw na biotech
80%biol i 75%chem.231 na liściemyślicie, Że jest jeszcze dla mnie nadzieja
Zawsze marzyłam o biotechnologii nna uw.dobrze Że chciaŻ na Collegium Medicum sie dostałam(chociaŻ i tak cudem,bo brali tylko jeden z przedmiotów pod uwage i 80%próg był)
no nicbęde czekać z nadzieją
pozdrawiam wszystkich przyszłych biotechnologów

[ Dodano: Wto Lip 15, 2008 15:58 ]
ps ale bym chciała Elekroforez Żebyśmy sie w pazdzierniku na biotech spotkali
widze Że niezly pasjonat z Ciebie czyli tak jak ja
fluorescent
Posty: 31
Rejestracja: 16 lip 2008, o 20:35

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: fluorescent »

Melduje się kolejna przyszła studentka UW. Dzisiaj byłam złożyć papiery na biotech więc chyba mogę się już tak nazywać
80%biol i 75%chem.231 na liściemyślicie, że jest jeszcze dla mnie nadzieja
Ja myślę, że masz całkiem spore szanse jeszcze się dostać, bo z tego co dzisiaj słyszałam z rozmów ludzi, którzy składali też dzisiaj papiery to prawie każdy poskładał na przynajmniej 3 różne kierunki więc jeśli tak porezygnują z biotechnologii na rzecz czegoś innego to cały czas masz jakieś szanse :] Trzeba czekać. Różne ludzie mają pomysły - ja np. zrezygnowałam z UJ-otu dla UW.

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 22:15 ]
ni ma wiecej idących na UW
qzka
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2008, o 18:32

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: qzka »

Hej Ja też w tym roku dostałam się na UW na biotech. Ja już myśle i myśle którą by tą uczelnię wybrać i chyba zostanie na UW, więc miło będzie studiować w tak wyborowym gronie
fluorescent
Posty: 31
Rejestracja: 16 lip 2008, o 20:35

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: fluorescent »

miło będzie studiować w tak wyborowym gronie
hehe teraz jesteśmy dla siebie mili, a wiadomo co będzie po roku.

A tak poważniej - ktoś się ma zamiar wybierać na ten obóz zapoznawczy, o którym narazie jeszcze nic nie wiadomogt

A i jeszcze pytanie do Ciebie Qzka - nad jakimi uczelniami w takim razie jeszcze się zastanawiasz
qzka
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2008, o 18:32

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: qzka »

No myślę jeszcze nad Krk] tam uj i ur ale jednak raczej UW:D
Ja bym jednak wolała żeby zostało jak najlepiej, bo niestety mam różne wspomnienia z liceum i było czasami a może i częściej niż czasami naprawdę tak że lepiej nie mówić. Przecież fajniej współpracować niż walczyć hehehe
fluorescent
Posty: 31
Rejestracja: 16 lip 2008, o 20:35

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: fluorescent »

Nie no jasne, że lepiej wspolpracować! Też bym chciała żeby to fajnie wszystko wyglądało i się układało, ale tylko mówię, że nigdy nic nie wiadomo
Też myslałam nad Krk, ale stwierdziłam, że jednak wolę mieszkać w Wawie i chyba głównie dlatego idę na UW
qzka
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2008, o 18:32

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: qzka »

Ja właśnie nie mam jakiś szczególnych względów dla wawy czy krk, bo nie znam tych miast jakos więc zaryzykuje tak
fluorescent
Posty: 31
Rejestracja: 16 lip 2008, o 20:35

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: fluorescent »

Szczególnych względów to i ja nie mam, ale raczej patrzę na to, że to jednak stolica - więcej perspektyw w sensie znalezienia pracy itp. Tak mi się przynajmniej wydaje. Zawsze marzyłam o Krakowie, a kiedy przyszlo wybierać zdecydowalam się na UW. Teraz już nnie ma odwołania. A zauważyłam, że bardzo dużo ludzi zrezygnowało z biotechu na UW. Przede mną z listy wypadło 25 osób. trochę mnie to przeraziło, bo teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam rezygnująć z Uj-otu. hmmm
karolinka017
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:35

;)

Post autor: karolinka017 »

Melduje się kolejna przyszła studentka UW papiery juz złożone, więc już chyba mogę to stwierdzić mam pytanie czy ktoś z Was będzie starał się o akademik? miło by było miszkać gdzieś niedaleko studentów tego samego kierunku (a ja o akademik z pewnością starać się będę)
Hanka:)

Re: Biotechnologia UW studia stacjonarne I-go stopnia (rek.2008)

Post autor: Hanka:) »

a ja cały czas czekam na tą biotech.nie wiem czy dobrze robie, dostałam się na biologie i na mismap na uw teŻ ale zrezygnowałam(bo na mismapie na biotech juŻ nie ma miejsc to sie nazywa pech
no to mi Bydgoszcz chyba pozostała hmm

[ Dodano: Wto Lip 22, 2008 14:51 ]
A wogóle fluorescent to widze Że w tym samym dniu byłyśmy na wydziale biologii papiery składać(znaczy ja na liste rezerwową) te baby tak sie grzebały Że dwie i pół godz. musiałam czekać a jak zobaczyłam ile jest osób jak przyszłam to myślalam Że pół godziny i po sprawie
kto wie, pewnie sie widziałysmy
no i oczywiście gratuluje studentko biotechnologii na UW
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości