AR LUBLIN wyniki

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
angelangie89

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: angelangie89 »

Hej, no własnie jutro będę dzwonić do nich, no miałam 478 i sie dostałam ]
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: Korczaszko »

Śruba, a ile masz pkt? moze dostaniesz sie w nastepnej liscie? duzo osob sklada na wszystkie weterynarie pozniej dostaje sie na wszystkie i niekoniecznie musi lublin wybrac wiec jeszcze ludzie stad pouciekaja
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: Śruba »

Mam zaledwie 449 pkt.
No, oby pouciekali. .
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: Kicia »

pouciekają zobaczysz
dorisqa5
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2008, o 21:37

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: dorisqa5 »

gruby3001 pisze:a mozesz powiedzieć ile miałaś punktów z przedmiotow Tzn. procent.
polski podst.79%
ang podst. 86%
biol rozsz. 70%
chem rozsz. 82%
vampi
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:18

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: vampi »

Ja też się nie dostałam. Ani do Lublina ani doi warszawy, a o Weocławiu to juz nie wspomnę. Zdecydowanie zbyt duzo chetnych.ltmarzenia pozostana marzeniami?
gruby3001
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2008, o 19:10

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: gruby3001 »

Dzis dzwoniłem do Lublina i dowiedziałem się, że próg w tym roku wynosi 455 punktów, więc nie jest tak źle ] Mam jeszcze szanse , facet powiedział, że na 90% sie dostane, do piątego sierpniapierwszaki mają złożyć dokumenty, a od 5 do 8 sierpnia będą rozpatrywane odwołania
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: Śruba »

vampi, a składałaś do Olsztyna? ja też na pozostałe uczelnie się nie dostałam, ale do Olsztyna właśnie tak:D
A ile miałaś pkt.
Jeszcze nie wszystko stracone .
vampi
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:18

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: vampi »

a ile miałes punktów gruby3001?
nie, nie składałam do Olsztyna, pomyslałam ze za daleko. ale teraz chyba troche żaluje, a jaki był tam próg? w Lublinie miałam tylko 419, bo biologia na maturze mi nie zbyt poszła

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 11:40 ]
czyli trzeba wysłac odwołanie do Lublina, prośbe o przyjęcie na zwolnione miejsce tak? ja nie mam mozliwosci tam jechac, wiec pozostaje mi jedynia poczta
gruby3001
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2008, o 19:10

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: gruby3001 »

vampi,Ja do Lublina miałem 445 punktow, więc brakuje mi na razie 10 punktów. Warto złożyć bo różnie może być
vampi
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:18

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: vampi »

ooo tylko tylu Ci brakuje, to myslę ze sie dostanies, bo przeciez ci samni ludzie co składali na wszytkich uczelniach i sie dostali to nie pójda wszedzie nie?ltlol ale ze mną- marne szanse. ale to całe odwołanie wyślę, moze akurat. tyle ze papiery musiałam juz złozyc, do Krakowa, bo mnie przyjęli na zootochnike i musiałam zając miejsce sobie w razie czego. no ale to chyba juz mniejszy problem, wystarczy chyba poprosic o zwrot i sie wycofać.
gruby3001
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2008, o 19:10

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: gruby3001 »

No na pewno oddadzą Ci te papiery, fajnie by było gdybym się dostał, bo składałem na uczelnie medyczne na lekarski i nigdzie sie nie dostałem Więc zostaje mi tylko ta weterynaria
vampi
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:18

Re: AR LUBLIN wyniki

Post autor: vampi »

hmmm, dla Ciebie to była tylko decyzja w razie gdybys sie nie dostał na medycynę, a dla mnie to był zyciowy plan, realizacja marzeń. i wszystko legło w gruzach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości