Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: serenity89 »

mysle ze do bydgoszczy sie dostaniesz, w tamtym roku ostateczny prog byl 153 (albo i nizszy), a w tym roku sa nizsze progi.
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Qulimbo »

zgadzam się serenity89, a Poznań odpuść lepiej, bo szkoda dla takiego chamstwa ryzykować. Zawsze było wiadome że Poznaniacy sainni ale to przechodzi wszelkie dopuszczalne normy ]
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

wiecie co. chyba bede musiala tak zrobic. bo lepiej chyba miec tą pewną biotechnologię a myslicie, ze w Poznaniu spadnie próg do 153 czy raczejj nie?
Ellen
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2008, o 19:44

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Ellen »

Hej:) jestem tutaj nowa chcę iść na farmacje do lodzimam 153 punkty, byłam 190 na liście rezerwowej na samym początku, teraz jestem gdzies 100 całe wakacje myślę czy się dostanęjakaś masakra/ ciągle dzwonie, nic nie wiedzą tylko się o ilość punktów pytająmyślicie że spadnie jeszcze próg o parę punktów? łudzic się czy lepiej nie? jestem załamana((
visnja
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2008, o 20:29

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: visnja »

też uważam, że to jednak za duże ryzyko w twoim przypadku. Lepiej zostać na biotechnologii, niż przez głupie wymogi amp nie studiować nic
sama pewnie im wyślę, tylko że mnie jedynie czeka perspektywa zmarnowanego roku, bo coś przestaje wierzyć, że progi w sosnowcu albo w poznaniu spadną do 152 pkt.
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

w tamtyn roku spadly sporo . bo z tego co wiem co z ok. 173 co 165 takze jakas szansa jest . ja nawet jesli pojde na tą biotechnologię to chcę za rok poprawiać maturę z bioli . i jeszcze raz skladac na farmacje . zalezy mi i juz .
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: serenity89 »

153 jak na poznan to chyba za malo mam wrazenie ze zatrzyma sie wyzej.
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

serenity89, a Ty też skladalas do Poznania na farm. ile masz punktów . kurcze ja to juz sama nie wiem co mam robic niby w Łodzi sa nizsze progi zawsze niz w Poznaniu a teraz pierwszy w Łodzi to 165 . a w Poznaniu 160 takze coś tu jest inaczej ,
visnja
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2008, o 20:29

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: visnja »

szanse być może są, nie orientuje się w ogóle ile osób jeszcze może zrezygnować
w przyszłym roku mnie też czeka poprawianie matury, bo jednak też wolałabym skończyć na farmacji
karma_ak w poznaniu próg nie jest 165?
japoonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2008, o 11:40

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: japoonek »

a 159 na Poznań

próg z I listy w Poznaniu to własnie 165pkt
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: serenity89 »

do poznania nie skladalam, a pkt mam tak malo ze sie nie chwale czekam na listy w okolicach wrzesnia, chyba tylko wtedy mam szanse niestety zobaczymy
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

jest napisane, ze 160

i mysle, ze do 159 spadnie na pewno . takze nie martw się .]
visnja
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2008, o 20:29

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: visnja »

serenity89 nie ty jedna, więc się nie przejmuj zbytnio też sobie tak będę czekać do września i liczyć, że może jednak się uda. Nic nie pozostaje tylko czekać, czekać i czekać

Hmm w poznaniu próg na pewno nie jest 160, tylko 165, ja nie wiem po co oni piszą takie głupoty, chyba jedynie po to żeby namieszać ludziom w głowach już do końca. Ale do 159 pkt. próg powinien spaść
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości