Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
japoonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2008, o 11:40

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: japoonek »

dziękuję za wsparcie :* tylko jak patrzę jak spadają te progi, to zastanawiam się co dzieje się z tymi ludźmi, którzy składali na farmację, czy po prostu idą na lekarski czy wszyscy kandydaci na farmację składali na wszystkie uczelnie medyczne w Polsce
Ostatnio zmieniony 21 lip 2008, o 20:23 przez japoonek, łącznie zmieniany 1 raz.
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

tak mnie denerwuje juz ta cala rekrutacja, ze odechciewa mi sie studiów ( dobija mnie to czekanie
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: serenity89 »

a gdzie poskladaliscie? ja do gdanska, lodzi i bydgoszczy. najbardziej marzy mi sie gdansk ale szanse jesli juz mam chyba tylko w bdg.

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 21:23 ]
przerzucaja sie na lekarski, stome, moze weterynarie.
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

ja skladalam na farmacje do lodzi, bydgoszczy i poznania,
na biotechnologie do poznania
visnja
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2008, o 20:29

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: visnja »

chyba wszyscy mają takie same odczucia - tak z 7x dziennie mam ochotę strzelić tą całą rekrutacją i studiowaniem

ja składałam do katowic na lekarski,a do sosnowca i poznania na farmację. i staram się wierzyć, że może jednak do sosnowca się uda. W sumie okaże się czy mam jakieś szanse po 3 liście
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

a ile masz punktów, visnja
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: serenity89 »

a no ja jeszcze na biologie do lodzi i dostalam sie. jutro skladam papiery awaryjnie ale nie bardzo marzy mi sie ten kierunek
visnja
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2008, o 20:29

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: visnja »

właśnie niezbytnio dużo, bo 152 pkt., z którymi praktycznie nie mam za wiele do pogadania podczas rekrutacji
karma_ak
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2008, o 18:30

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: karma_ak »

teraz pozostaje tylko czekac . cierpliwości wszystkim życzę . ja spadam p
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: bs »

prog w poznaniu na 1 liscie 165, to 160 to bylo w zeszlym roku. ale spokojnie jeszcze spadnie zycze powodzenia
Martuś
Posty: 62
Rejestracja: 14 lip 2008, o 17:43

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Martuś »

visnja, ja myślę akurat, że sie dostaniesz. Przynajmniej sądzę, że w Białym powinno spaść do 152. Mam nadzieję, że się nie mylę, bo sama mam 151 i liczę na to, że w tym roku mnie przyjmą. W końcu tyle jest uczelni, wiele osób jeszcze się poprzenosi, jak już było wymieniane, na lek, stom. Przecież i tam progi ciągle spadają. Zauważyłam też, że wśród zakwalifikowanych już na lek i stom, sporo osób ma z bioli i chemii w granicach 153-151, dlatego i oni narobili sztucznego tłoku na farmacji składając tam awaryjnie. Więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Musi być dobrze
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Qulimbo »

Ja to w ogóle listy pozapychałem Zlożyłem tak:
Szczecin - lek,
Poznań - lek, stom, famr
Wro - Lek, stom, wro
Katowice - Lek, farm, biotech
Łódź - Farma, lek, stom

Mam 156 punktów A na inne 218

No więc ja to naprawdę wszędzie na zachodzie jestem, plus centrum
Nie martwcie się, takich jak ja, rtochę jest, tak samo mnsotwo tych, co po trzy uczelnie i pare kierunków poskładali

Mi zależy na farmie w Łodzi. Niektóre poskładane są z bardzo niefajnego powodu ]
martynka89
Posty: 121
Rejestracja: 4 lis 2007, o 18:01

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: martynka89 »

ja mam 145 punktow // a tak chcialam sie dostac na ta farmacje, ale nie ma co sie juz łudzić, teraz przez ten rok zakuje i w przyszlym roku poprawie.

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 22:28 ]
może ktos tez jest w podobnej sytuacji, ze za malo ma punktow na farmacje i zamierza poprawiac mature za rok
trzeba złączyc siły
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości