biotechnologia...?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
donia
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2006, o 10:44

biotechnologia...?

Post autor: donia »

Chciałabym studiować biotechnologie, jestem w klasie humanistycznej. czy moze to być kierunek dla humanistki z zapałem i dużymi chęciami? bo jak narazie rodzinka mi to odradza.

[ Komentarz dodany przez: przyrodnik: Wto Maj 02, 2006 05:35 ]
Biotechnologia pisze się przezch"! Zmieniłem tytuł postu.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2006, o 04:36 przez donia, łącznie zmieniany 1 raz.
farba
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 16:11

Re: biotehnologia...?

Post autor: farba »

donia pisze:Chciałabym studiować biotechnologie, jestem w klasie humanistycznej. czy moze to być kierunek dla humanistki z zapałem i dużymi chęciami? bo jak narazie rodzinka mi to odradza.
nie sluchaj rodzinki tylko wlasnego serca.
Jesli pociaga cie na prawde biotech i nie boisz sie popracowac zeby nadrobic material z bioli i chemi/lub fizy, to smialo do przodu.
I nie sluchaj ludzi ktorzy ci beda mowic ze to niemozliwe, ze ciezko i ze wogole do d***. Niestety takie nasze polskie podejscie do sprawy to samospelniajace sie przepowiednie.
Wszystko sie da i mysle ze ja sama jestem tego najleprzym przykladem. Studiowalam juz architekture na jednej z najleprzych uczelni w stanach i tez mi mowili ze sie nie dostane.
Jak nie sprobujesz to nigdy nie bedziesz wiedziec.
Zawsze trzeba probowac zeby potem sobie nie pluc w brode. I przedewszystrkim zeby nie musiec cale rzycie tkwic w pracy ktorej sie nie nawidzi. Rub to co kochasz a osiagniez szczescie i bedziesz w tym bardzo dobra. Jak sie cos robi z pasja zawsze jest sie najleprzym.
donia
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2006, o 10:44

Re: biotechnologia...?

Post autor: donia »

dzięki mam świadomość czekającej mnie masy nauki. ale chyba jakoś bedzie uświadomiłaś mi że jeśli nie spróbuje to bede tego naprawde żałować.
farba
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 16:11

Re: biotechnologia...?

Post autor: farba »

donia pisze:dzięki mam świadomość czekającej mnie masy nauki. ale chyba jakoś bedzie uświadomiłaś mi że jeśli nie spróbuje to bede tego naprawde żałować.
DOKLADNIE.
ja nie zaluje ze sprobowalam architektury(zawsze bylam pomiedzy architektura a medycyna). Teraz przynajmniej wiem ze architektura odpada i ze moge polaczyc moje pasje wlasnie w dziedzinie medycyny i pojsc w chirurgie plastyczna i rekonstrukcyjna.
Zawsze trzeba probowac. Nie masz nic do stracenia, nawet jesli wyjdzie ze niepotrzebnie sie bedziesz uczyc wielu rzeczyto co wiesz jest bezcenne i tego nikt ci nie zabieze.
Glowa do gory i smialo do przodu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości