Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Golden_Guy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2008, o 11:39

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Golden_Guy »

Geez, nie znoszę się dostawać na studia. Najpierw musiałem obdzwonić całą rodzinę, a później rodzice zaprosili sąsiadów i byłem zmuszony się schlać, czego nigdy nie robię No, ale trzeba się zacząć przyzwyczajać
Śmiesznie swoją drogą, że dopiero z kacem doczytałem, że 26 lipca składa się dokumenty na niestacjonarne, a że my mamy czas do 4 sierpnia. Już myślałem, że będę musiał pojechać do wujka do Warszawy, poczekać na ogłoszenie drugiej listy, po czym zasuwać pociągiem do Olsztyna. Ale jak widzę, nie ma pośpiechu.
Gratulacje dla wszystkich, którzy się dostali. I też mam nadzieję, że będzie paru chłopa na roku, bo mam złe wspomnienia ze sfeminizowanej klasy z liceum (na czele z WFami w trzy osoby)
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Varssaux »

Witam wszystkich, oznajmiam ze również sie dostałem. Zdawałem rozszerzenie z francuskiego specjalniepod rekruatcje w Olsztynie, i opłaciło się Jestem prawie zdecydowany na Olsztyn, martwi mnie tylko ze taka jedna osóbka co zdawała podstawe z niemieckiego jeszcze sie nie dosatała. JAk myslicie jak moze spaść ten próg ?
hania89
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2008, o 16:34

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: hania89 »

Hej, ja równiez się dostałam do Olsztyna na wet . Tylko teraz pojawia się problem gdzie mieszkać. A mianowicie szukam wspólokatorów. Ktoś jest chętny? Jakby co to pisać: gg 2181319, lub [at].pl
Weta
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2008, o 13:22

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Weta »

Gratuluję wszystkim a teraz małe pytanko.kto się pisze na obóz adaptacyjny?
Aniuletka89
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip 2008, o 15:23

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Aniuletka89 »

ej a wiecie jak jest w Olsztynie z jezykami ? bo nie wymagają żadnego oświadczenia odnośnie języków ale dostałam dziś od nich oficjalny list - pełna profeska :p
Medulla
Posty: 94
Rejestracja: 1 lip 2008, o 15:33

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Medulla »

noo ja tez dostalam Tez bym chciala jechac na obóz adaptacyjny do kortowa
hania89
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2008, o 16:34

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: hania89 »

tak, ja też chce jechać:D, myślę, ze może być fajnie, no i przede wszystkim pozna sie ludzi
Monikaa
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2008, o 18:34

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Monikaa »

Hej wszystkim:) ja też sie dostałam i też przysłali mi dzisiaj list:D ten obóz adaptacyjny to fajny pomysł, chyba sie skusze) jutro jade do Olsztyna zawieźć reszte dokumentów i zobacze jak to wszystko wygląda) pozdrawiam wszystkich
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Varssaux »

A zwróciliście uwage ze oni chcą znowu 3 zdiecia i jedno na płycie ? Jakis album sobie robią czy jak ? bo ja juz nie czaje. Raz im to juz przeciez trzeba było wysłac przy skladaniu dokumentów i teraz znowu ? Niech jakas mądra głowa cos poradzi
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Śruba »

Varssaux, , czyli Ty im zdjęcia wysyłałeś, tak? Z tego co pamiętam, to ja nie wysyłałam, bo tego nie wymagali . Więc jeśli wysłałeś raz, to drugi raczej nie musisz .

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 23:30 ]
A, no i ja tez się raczej na ten obóz adaptacyjny wybieram, więc do zobaczenia, studenci .
Varssaux
Posty: 65
Rejestracja: 22 lip 2008, o 11:25

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Varssaux »

Jak sie wydrukowało ten formularz to na liscie wymaganych dokumentów było o tych zdieciach i zaswiadczeniu lekarskim. (wysałem takie od lekarza pierwszego kontaktu) teraz jest napisane ze ma bycpod kierunek to nie wiem czy takie zaswiadczenie o mozliwości podjęcia studiów na DOWOLNYM kierunku wystarczy. Oj chyba bede musiał zadzwonić zeby sie nie okazało ze mnie nie przyjmą ze wzg. na jakas głupote

Jak sobie przypomne te wszyskie stresy zwiazane ze zdaniem lub nie matury i dostaniem sie na studia brrr, dobrze ze to juz za nami Pozostal moze taki mały niesmak ze najwyzszym wynikiem nie była ani biologia ani chemia czy fizyka tylko rozszerzony francuski i to on wepchnął mnie dosc skutecznie na szczyty listy
psotek001
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2008, o 10:09

odwołanie-weterynaria-olsztyn

Post autor: psotek001 »

chciałam zapytac czy jesli miałam na weterynarie 550 pkt a próg był 640 to czy jest sens pisac odwołaniez góry dziekuje za odpowiedz
Śruba
Posty: 38
Rejestracja: 12 lip 2008, o 10:55

Re: Weterynaria na UWMie w Olsztynie

Post autor: Śruba »

Ja ani zdjęć ani zaświadczenia nie wysyłałam, dostarczę to razem z świadectwem dojrzałości . Co do tego zaświadczenia, to nie mam pojęcia, chciałam poprosić lekarza o takie zwykłe zaświadczenie, ale teraz to nie wiem, faktycznie przydałoby się tam zadzwonić i upewnić.



psotek001, napisać odwołania nie zaszkodzi, ale czy masz szansę, to nie wiem. Próg na pewno dużo spadnie, ale czy aż tyle, szczerze, wątpię. .
Ale w sumie to wszystko możliwe, nie? .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości