Co to jest RATUNKU!

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Marfu
Posty: 131
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:04

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Marfu »

ja sie wsadzi do sloika i do szafy to istnieje niebezpieczenstwo, ze wyschnie :-( Chociaz teraz juz pewnie sie szybko wylegnie, wiec moze niebezpieczenstwo niewielkie .
Wushel
Posty: 13
Rejestracja: 1 maja 2006, o 16:02

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Wushel »

Poczwarki chruścikówi i wielbłądków mają zdolnośc poruszania sie
Nibinwingien
Posty: 18
Rejestracja: 1 maja 2006, o 18:30

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Nibinwingien »

wyschnie? jak to? to co ja powinnam zrobic
Wushel
Posty: 13
Rejestracja: 1 maja 2006, o 16:02

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Wushel »

To jednak nie jest poczwarka tych owadow, bo one maja poczwaki wolne a ta jest wybitnie zamknieta
Marfu
Posty: 131
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:04

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Marfu »

Chyba nie doczytales - motyle maja poczwarke zamknieta.
Nibinwingien
Posty: 18
Rejestracja: 1 maja 2006, o 18:30

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Nibinwingien »

hmm zamknieta czy nie zamknieta powiedzmy ta jest zamknieta do połowy. czy to rozwiazuje problem? jest to na pewno motylek (znacyz sie bedzie) tylko że boje sie zeby nic mu sie nie stalo. powiedzcie jak zrobic zeby nie wyschła i mam prosbie pdajcie przyblizony okres przeobrazenia bo bardzo by chciala zobacyzc ten cud
Wushel
Posty: 13
Rejestracja: 1 maja 2006, o 16:02

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Wushel »

Dla Marfu
Nie możliwe
Mi chodziło o to ,że wcześniej dopisałem ,że to jest poczwarka chruścika ale zapomniało mi się ,że one mają poczwarke wolną!
A poczwarka Nibinwingien jest wybitnie zamknięta!
Nibinwingien
Posty: 18
Rejestracja: 1 maja 2006, o 18:30

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Nibinwingien »

Tak poczwarka jest nadal wybitnie zamknieta w sobie. aby poprawić jej komfort przebywania w słoiku w mojej szafie postanowiłam stworzyć jej naturalne glebowe środowisko i tak oto leży sobie teraz grzecznie do połowy zakopana w wilgotna ziemię. i colepsze sama sie tak zakopała nadal dzielnie wywija odwłokiem wiec nie ejst tak żle
bede powiadamiac o zmianach
Marfu
Posty: 131
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:04

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Marfu »

Mozna smialo zakopac cala - przeciez byla pod ziemia. najlepiej - jezeli masz ogrodek - dac ja do ogrodka, ale do wiekszej donicy - aby jakby chwycil przymrozek nie przemarzla.
Nibinwingien
Posty: 18
Rejestracja: 1 maja 2006, o 18:30

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Nibinwingien »

hmm no teoretyczne moglabym ja po prostu zakopac gdizes pod jodelka cyz wisienka ale .ja tak bardzo chce zobaczyc jak sie przobraza zaraz potem go wypuszcze wiadomo ale wiesz jak jest
Wushel
Posty: 13
Rejestracja: 1 maja 2006, o 16:02

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Wushel »

I jak zaszły jakies zmiany z Twoja poczwarką
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Teba »

Już maj się kończy a to co wyszło z poczwarki pewnie zdechło zapomniane w słoiku na dnie szafy. Nibinwingien napisz czy coś sie stało z tą poczwarką, a może rzeczywiście zapomnialaś o słoiku w szafie
Awatar użytkownika
Sucharki z Myszkami
Posty: 413
Rejestracja: 16 lip 2007, o 20:42

Re: Co to jest RATUNKU!

Post autor: Sucharki z Myszkami »

Dlaczego ludzie za każdym razem, gdy znajdą jakieś zwierzę, muszą je macać, dotykać, przekładać, ruszać, zabierać i na siłę uszczęśliwiać, a potemPOMOCY ! wzięłam bez sensu zwierzę i zaraz zdechnie przez moje głupie zachowanie alboRATUNKU ! nie mogłam utrzymać rąk i musiałam pomacać sobie małego robaczka.

Dużo się jeszcze musi ludziom w głowach poprzestawiać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości