lek-dent ksiązki

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
karolaaa
Posty: 2
Rejestracja: 8 lut 2008, o 23:27

lek-dent ksiązki

Post autor: karolaaa »

witam
od października wybieram się na pierwszy rok lek-dent w krakowie i chciałam zapytać jak to jest z książkami. kilka osób mi mówiło, że już w wakacje kupuje się wszystkie potrzebne podręczniki, ale nie wiem czy jest gdzieś jakaś lista? jak to było w poprzednich latach? proszę o odpowiedzi
pozdrawiam
kallinka1
Posty: 111
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 10:12

Re: lek-dent ksiązki

Post autor: kallinka1 »

Zajrzyj na stronę. Tam w dziale bazar ludzie daja ogloszenia. Najlepiej kupic calosc od kogos z I roku, ze stomy bo lek nie ma wszystkich przedmiotow. Ale na pewno trzeba miec:
1. anatomia- skrypty skawiny, testy
2. histologia- skrypt cichockiego 2002
3. embrio- kartki!, bartel
4. historia medycyny- kartki z cwiczen (ale sa w necie, asystenci daja tez na plycie czy dyskietce), drukowane wyklady
5. Materialoznawstwo- wyklady na plycie, ew ksiazka limanowskiej-shaw
6. chemia- do nieorganicznej ksiazka Kedryny, organiczna- bojarski lub Hart
7. I pomoc- skrypt z najnowszymi wytycznymi, dowiecie sie na zajeciach
9.Higiena - testy
10. propedeutyka stomy- fragmenty anatomii glowy dla stomatologow Łasinskiego, kartki z budowy zebow, Krocin. Zresza ksiazki ktore kupic sie czy skseruje na prop stomy, przydaja sie na wyzszych latach.
11. angielski- english in dentistry Donesch-Jeżo
12. Filozofia, informatyka, fakultet, proped. medycyny, łacina, psychologia - NIC
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości