rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: rekrutacja

Post autor: Verbatim »

Ilu osobowy masz pokój i ile płacisz? Łazienka na cały korytarz czy na pokój?
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: rekrutacja

Post autor: AmoSo »

heh, niom 3 osobowy pokój, opłata 250zł ( na żaden 2 i 1 osobowy nie ma co liczyć). co do warunków to jeszcze nie wiem to podoba z poprzedniego postu odnosiło się do samej idei
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: rekrutacja

Post autor: Verbatim »

A-hm No w pokoju 3 osobym pewnie nie będzie zbyt ciekawie jeżeli chodzi o nauke. A łazienka pewnie wspólna na cały korytarz. fajnie by było jakby nie odchodziła codziennie burda. No ale na zbyt wiele liczyć nie mozna
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: rekrutacja

Post autor: kenyia »

W akademiku w Kato podobno jest bardzo spokojnie, moje znajome dość często się zastanawiały czy w ogóle ktoś tam mieszka Ubikacja są dwie na jedno piętro, są codziennie czyszczone. łazienka jest jedna w segmencie (segment- dwa pokoje, jeden dwu a drugi trzy osobowe), w jednym akademiku są wanny (takie krótkie, ale głębokie ), a w drugim posiadają już prysznice . kuchnia co drugie piętro (chyba, nie pamiętam), dwie pralnie, pokój do nauki i sala telewizyjna, internet, oraz najważniejsze łatwy dostęp do informacji. Mieszkając w akademiku można szybko przejść do biblioteki i wypożyczyć na noc książki. I w akademiku są windy! Pokoje raczej nie przyciągają, bo warunki są różne- ale jak ktoś sobie ładnie urządzi (widziałam pomalowane ściany, dywany, biurka, szafki.) to się może przyzwyczaić.
Mi się podobały Katowice, ale jak zobaczyłam Zabrze to zmieniłam zdanie
I wpisałam się na 1 rok!
Caty
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 18:22

Re: rekrutacja

Post autor: Caty »

Może ktoś napisać, jakie dokumenty trzeba złożyć do Katowic, jak się jest zakwalifikowanym. bo albo jestem ślepa, albo na stronie ciągle piszą, że oryginał świadectwa wraz z innymi wymaganymi dokumentami, więc co to są te inne wymagane dokumenty? O zdjęciach nic nie piszą. ehh, będę wdzięczna, jak ktoś mnie oświeci
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: rekrutacja

Post autor: fabiolkaa »

to jest co prawda o wydziale lekarskim w Zabrzu, ale w Katosach jest pewnie tak samo
Verbatim

Re: rekrutacja

Post autor: Verbatim »

Caty pisze:MoŻe ktoś napisać, jakie dokumenty trzeba złoŻyć do Katowic, jak się jest zakwalifikowanym. bo albo jestem ślepa, albo na stronie ciągle piszą, Że oryginał świadectwa wraz z innymi wymaganymi dokumentami, więc co to są te inne wymagane dokumenty? O zdjęciach nic nie piszą. ehh, będę wdzięczna, jak ktoś mnie oświeci :)
KANDYDACI, KTÓRZY UZYSKALI NA LI¦CIE RANKINGOWEJ LOKATÊ MIESZCZ¡C¡ SIÊ W LIMICIE PRZYJÊÆ NA DANY KIERUNEK ZOBOWI¡ZANI S¡ WRAZ Z DEKLARACJ¡ DOSTARCZYÆ NASTÊPUJ¡CE DOKUME NTY:
- świadectwo maturalne (oryginał lub odpis )
- ksiąŻeczkę wojskową, w przypadku jej posiadania
- 4 zdjęcia kolorowe (podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem)
- dowód opłaty za indeks i legitymację studencką* tego narazie nie trzeba
Caty
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 18:22

Re: rekrutacja

Post autor: Caty »

Dzięki wielkie. jakoś nie mogłam tego znaleźć
katsul89
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2008, o 08:34

Re: rekrutacja

Post autor: katsul89 »

do kenyia: czyli jednak zabrze zauroczylo? i tam zostajesz? dobry wybor ja tez tam jestem
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: rekrutacja

Post autor: fabiolkaa »

katsul89 pisze:do kenyia: czyli jednak zabrze zauroczylo? i tam zostajesz? dobry wybor ja tez tam jestem
Ta bardzo dobrze ^^ bo i fabiolkaa jest w Zabrzu

Zabrzańska grupa rośnie w siłę Ej może my sobie założymy jakiś osobny temat żeby się zintegrować jakoś tak bardziej
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: rekrutacja

Post autor: kenyia »

Dziewczynki nowy temat gotowy
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

spideros, no wlasnie, czyli spadl 3 pkt a nie 6, bo 1 prog byl 175/ ] jeszcze pewnie spadnie do max 171 z odwolan] czyli dupa. piwka nie bedzie

klejnotka, wcale mnie nie drazni, czemu mialby]
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: rekrutacja

Post autor: AmoSo »

mam pytanie, nie wiecie może, czy zaraz na początku studiów uczelnia skieruje pierwszorocznych na jakieś badania? tak jak np we Wrocławiu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 55 gości