Progi punktowe na farmację 2013

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
japoonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2008, o 11:40

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: japoonek »

w Poznaniu odwalają z tym dostarczeniem oryginału, bo jeśli wcześniej dostanę się do Wrocławia, gdzie teraz próg jest 160(ja mam 159) to musiałabym zrezygnowac z Poznania, na którym bardziej mi zależy. Pytałam sie tych ludzi z biura rekrutacji w Poznaniu chyba z 5 razy, nawet raz jak tam byłam, czy koniecznie trzeba dostarczać oryginał, to powiedzieli, że tak i że w innym wypadku nie biorą pod uwagę przy tworzeniu nowej listy. Więc skąd macie te informacje, że jednak można zostawić kopię lub samą deklarację?

i nie rozumiem jak w Poznaniu może być nieoficjalny próg na farmację, skoro dokumenty można dostarcać do poniedziałku, może akurat w tym dniu wszyscy się zwalą z tymi dokumentami, oni nie mogą tego dokładnie przewidzieć
acha
Posty: 68
Rejestracja: 23 lip 2008, o 17:41

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: acha »

Chyba chodzi o to, że z tych co się dostali tyle osób wycofało dokumenty, że gdyby wszyscy pod kreską złożyli deklarację próg wyniósłby 160. Tak zrozumiałam, nie wiem.
asiaw
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2008, o 16:18

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: asiaw »

mogą przewidzieć - jeżeli ktoś złożył oryginał i deklarację na stomatologię/lekarski/analitykę medyczną w Poznaniu, to wiadomo, że rezygnuje z farmacji więc z pewnością mogą wykreślić kilkadziesiąt osob z pierwszych miejsc listy
mojnick
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:35

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: mojnick »

japoonek pisze:w Poznaniu odwalają z tym dostarczeniem oryginału, bo jeśli wcześniej dostanę się do Wrocławia, gdzie teraz próg jest 160(ja mam 159) to musiałabym zrezygnowac z Poznania, na którym bardziej mi zależy. Pytałam sie tych ludzi z biura rekrutacji w Poznaniu chyba z 5 razy, nawet raz jak tam byłam, czy koniecznie trzeba dostarczać oryginał, to powiedzieli, że tak i że w innym wypadku nie biorą pod uwagę przy tworzeniu nowej listy. Więc skąd macie te informacje, że jednak można zostawić kopię lub samą deklarację?

i nie rozumiem jak w Poznaniu może być nieoficjalny próg na farmację, skoro dokumenty można dostarcać do poniedziałku, może akurat w tym dniu wszyscy się zwalą z tymi dokumentami, oni nie mogą tego dokładnie przewidzieć
no właśnie

przejrzałem forum i nie znalazłem nic konkretnego
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Qulimbo »

Majonick - brak Ci wyobraźni: Może być nieoficjalna, gdy taka sobie pani z uprzejmości dla kogoś, bądź swojej ciekawości spojrzy na listę i popatrzy kto póki co doniósł, a kto odebrał papiery, zostal wykreśony. Takna oko może sobie spojrzeć ile osób będzie na pewno, bo zostawiło papiery, a ile osób zabrało oryginał i nie będzie na pewno studiowało, bądź sie nie zdeycodwali i tak sie tworza ploty i nieoficjalne listy ]

Przecież one w biurze prowadzą dokumentację i mogą sobe wykreślać bądź wpisywać takie osoby, Nigdy nie składałeś papierów nigdzie?
visnja
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2008, o 20:29

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: visnja »

No właśnie też nie wiem skąd to się wzięło. Oni nie honorują odpisów i już, o czym informowali mnie za każdym razem, gdy probowałam ich poprosić o wytłumaczenie sensu dostarczania oryginału. Niestety mają swoje zarządzenia, którym się trzeba podporządkować, jeśli ma się ochotę studiować w Poznaniu.
japoonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2008, o 11:40

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: japoonek »

no dokładnie, oryginał ma być, nawet odpisu nie biorą pod uwagę, wkurzyło mnie to, ale co mam zrobić

Qulimbo, asiaw macie racje, nie pomyślałam o tym czyli jednak mogą mniej więcej orientować się z tymi progami przed listą, dzięki temu, że trzeba złożyć oryginał, eh mam nadzieję, że po poniedziałku jak ludzie nie złożą papierów ten próg jeszcze trochę spadnie i będzie wynosił 159pkt a najlepiej mniej w sumie skoro wszędzie tak pospadały to raczej w Poznaniu też powinien ostateczny być poniżej 160.
merinda2
Posty: 45
Rejestracja: 13 lip 2008, o 03:04

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: merinda2 »

W poznaniu nie trzeba skladać oryginalu! wiem, bo bylam wczoraj najpierw w bydgoszczy, gdyż jestem na liście rezerwowej i żeby brać dalszy udzial w rekrutacji trzeba bylo zlożyć dokumenty. więc w bydgoszczy zostawialam odpis (bo mozna bylo), a z oryginalem pojechalam do poznania. tam pani z komisji rekrutacyjnej, powiedziala mi, że nastąpila zmiana decyzji i nie trzeba zostawiac oryginalu świadectwa dojrzalości, wystarczy tylko deklaracja chęci podjęcia studiów.
japoonek
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2008, o 11:40

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: japoonek »

no to fajnie, że teraz to zmienili, kiedy niektórzy już zostawili oryginał
visnja
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2008, o 20:29

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: visnja »

No to już nie wiem. Przez 4 dni wmawia się ludziom w dziekanacie, że oryginał musi być dostarczony. Nagle w piątek decyzja się zmienia. Czyli najlepiej zadzwonić tam w poniedziałek i zapytać, kiedy skończą się te kpiny
Kasia88
Posty: 94
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:12

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Kasia88 »

Ludziska nie trzeba oryginału. Byłam i dałam tylko deklaracje.

A swoją droga jaki obstawiacie próg w poniedziałek w Bydgoszczy na liscie i liscie rezerwowych.

Aha i czy mozliwe ze Białystok spadnie jeszcze z 3-4 pkty?
inspiron
Posty: 51
Rejestracja: 28 cze 2008, o 16:16

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: inspiron »

Kasia w Łodzi 5 sierpnia będzie 3 oficjalna lista.
Kasia88
Posty: 94
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:12

Re: Progi punktowe na farmację

Post autor: Kasia88 »

a czy w Łodzi ma juz być ostateczna lista ? czy bedą jeszcze jakies we wrzesniu?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości