Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: kenyia »

Koleżanki i koledzy kto zostaje w Zabrzu, gdzie będzie mieszkał no i od kiedy zaczynamy się integrować
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: fabiolkaa »

No to ja pierwsza odpowiem
Będę mieszkała w domku bo do Zabrza mam dość bliziutko - 5 minut pociągiem i ok 15-20 minut autobusem z belki na rokitę . No chyba, że w końcu zdam to prawko cholerne.to sobie autkiem będę dojeżdżała ^^

Co do integracji to czas mam od piątku do niedzieli także tylko dajcie cynk i możemy sobie jakąś kameralną integracyjną bibkę urządzić

Ps: Jeśli ktoś będzie potrzebował jakiejkolwiek pomocy np w dojściu do dziekanatu czy oprowadzeniu po lokalnych Mc Donaldach to tylko napiszcie ^^ służę pomocą
Nana
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:35

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Nana »

Ja będę mieszkać w akademiku - a właśnie, tak a propos to poszukuję miłej i sympatycznej współlokatorki do tego luksusowego studenckiego pokoikultlol, bo nie znam tam kompletnie nikogo
katsul89
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2008, o 08:34

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: katsul89 »

no to ja takze dolaczam do tego zaszczytnego grona. mam zamiar rowniez mieszkac w akademikua, a lokatorki tez chetnie poszukam. a wlasnie jedziecie na campus nad morze?
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: kenyia »

No to widzę, że grono żeńskie się powiększa, a płeć przeciwna chyba się do nas nie przyznaje
Fabiolka to zdawaj to prawko, wtedy łatwiej będzie zwiedzić McDonaldy
A co do campusu póki co się zastanawiam, bo oferta poznania tam swojej nowej 6-letniej rodzinki jest kusząca
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: marzenka »

to dopiszę się i ja
i również mam zamiar mieszkać w akademiku - i też jeszcze nie mam współlokatorki.
Kenyia, a my się to już chyba na innym forum poznałyśmy (marzeniao)
katsul89
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2008, o 08:34

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: katsul89 »

moze nasza zabrzanska grupa na leku jest tylko grupa zenska? czyzby chcieli lek sprowadzic tylko do zenskiego?
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: marzenka »

hmmm. myslę, że nie. Jak przyglądałam się w piątek liscie rankingowej na uczelni, to było tez paru facetów na niej

Ps. dzieczęta - składałyscie już podanie o akademik - jeśli zamierzacie w ogóle mieszkac w akademiku?
Nana
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:35

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Nana »

Są, są faceci, widziałam tylko się przyznawać do koleżanek nie chcą!ltfoch a podanie o akademik składałam, jak byłam zawieźć świadectwo maturalne, tylko właśnie nie wiem w jaki sposób oni nas będą powiadamiać o przyznaniu tych miejsc.
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: marzenka »

Jak pytałam tego pana w dziale spraw bytowych studentów kiedy bedą decyzje o przyznaniu miejsca w domu studenckim, to powiedział, ze w połowie września. A na pytanie jakie mam sznanse na akademik, to mi odpowiedział, że na pewno dostanę (generalnie to raczej wszyscy, ci co składają to dostają ) kurcze. jedna rzecz mnie tylko zastanawia - Rokitnica ma najdroższy akademik z całego ŚUMu, a warunki wcale nie są takie super ponoć. Byłam na Rokicie w piątek trochę sie rozejrzeć, ale pan portier po akademiku rozejrzec się nie pozwolił
hmmm. a nie wiecie jak z dostępem do internetu w akademiku?
katsul89
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2008, o 08:34

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: katsul89 »

ja tez zamierzam skladac podanie o akademik. chyba jutro wysle je poczta. fakt akademiki sa jedne z drozszych, ale mysle ze bedzie sie nam tam dobrze mieszkalo. pozrdowienia dla wszytskich pierwszorocznych
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: kenyia »

Warunki w Rokitnickim akademiku są lepsze niż w Katowicach a mi w piątek pozwolono zobaczyć pokoje a jaka jest cena naszych przyszłych pokoików?

Marzenka no rzeczywiście już się znamy
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Imperfana »

Co do internetu w akademiku- bez problemu. Wpinasz kabel i szalejesz na ile przepustowość pozwoli. Zaletą akademika niewątpliwie jest jego usytuowanie w obrębie samego campusu- chłopaki z akademika na zajęcia zaczynające się o ósmej wstawali o 7:50, chociaż z tym to zawsze wychodzi w ten sposób, że właśnie rezydujący w akademikach najczęściej tłumaczą spóźnienia awarią autobusu, wykolejeniem się tramwaju i korkami na Marszałkowskiej
Akademik jest schludny i bardzo przyzwoity żeby nie powiedzieć przyjemny, bo mi nikt nie uwierzy. Pokoje małe, ale to w końcu akademik, a nie Biały Dom. Z moich obserwacji wynika, ze mieszkającym w naszym akademiku nie dają w kość warunki mieszkaniowe tylko sąsiedzi. Głośne trzecie piętro, imprezy, pierze z poduszki wypuszczone na korytarzu, toczące pianę z ust panie sprzątaczki, ech. Na szczęście dla spragnionych wiedzy albo zmuszonych do jej zapragnięcia na dzień przed kolosem pozostają jeszcze ryjce.
Akademik ma tyleż blasków ile cieni, ale warunki w pokojach-tych, w których dane mi było gościć- zdecydowanie na plus w porównaniu z akademikami ot choćby z Ligoty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości