Sól dla szynszylka

Shadow

Re: Sól dla szynszylka

Post autor: Shadow »

Ja mojemu juŻ kupiłem sól z wapnem, chyba mu to nie zaszkodzi prawda?
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Sól dla szynszylka

Post autor: Kiara »

Niepowinno.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Sól dla szynszylka

Post autor: Szyszek1993 »

Różne szyszorki, różne upodobania!
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Sól dla szynszylka

Post autor: Predator713 »

Amka pisze:a oogólnie to kokosa odradzam dawaj , wyczytałam ze od nich moga szyni nabrzmieć brzuszki , lecz nie wiem czy to prawda , ja wole nie ryzykowac
Ja Kuleczce daję od czasu do czasu skorupkę od kokosa. Co do soli nie daję i szylka jakoś się trzyma. Ale woda mineralna zawiera sód, co prawda w minimalnych ilościach ale zawsze. może dlatego Kulka nie odczuwa braku soli
martynusiaQ
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2007, o 18:50

Re: Sól dla szynszylka

Post autor: martynusiaQ »

Szyszek1993 pisze:No ja mojemy kupiłem jakies minerały i zabardzo mu nie podchodza!

ja mam szynki kupiłam im wapno ale im to jakoś też nie pochodzi wiecie dlaczego

[ Dodano: Pon Lis 12, 2007 15:02 ]
Ja Kuleczce daję od czasu do czasu skorupkę od kokosa. Co do soli nie daję i szylka jakoś się trzyma. Ale woda mineralna zawiera sód, co prawda w minimalnych ilościach ale zawsze. może dlatego Kulka nie odczuwa braku soli [/quote]


ja moim kupilam kolbe z kokosem zjadły w dwie kolby w jeden dzien i nic im nie jest !
Dlatego twierdzę że szynszyle mogą jeść kokosy ale w małych ilościach ale tylko takie kupne z zoologizcnego

roza2929
Posty: 16
Rejestracja: 2 maja 2008, o 20:36

Re: Sól dla szynszylka

Post autor: roza2929 »

sol zatrzymuje wode w organizmie.
tropik
Posty: 22
Rejestracja: 25 lip 2008, o 09:05

Re: Sól dla szynszylka

Post autor: tropik »

aż musiałam spróbować. i rzeczywiście mu smakuje. najpierw chyba nie był przekonany ale już je D

[ Dodano: Sob Lip 26, 2008 16:16 ]
martynusiaQ pisze:ja mam szynki kupiłam im wapno ale im to jakoś też nie pochodzi wiecie dlaczego
mojemu też wapienko nie smakuje. nie wiem czemu, ale jeśli nei je to mu po prostu nie daję.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości