Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Ginewra »

to ja tez się dopisuję, będę składać podanie o akademik, ale jak znajdę jakiś przyzwoity pokój na mieście to wolałabym jednak zrezygnować z akademika.
Nana
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:35

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Nana »

Ja mam nadzieję, że te wszystkie straaszne historie, które krążą na temat akademików są w dużej części wyolbrzymione i że nie trzeba będzie dzielić pokoju z karaluchami i innymi bezkręgowcami no a sąsiedzi. nie żebym miała coś przeciwko latającym piórom z poduszek, nie nie, skądżeltlol2, byleby nie byli przesadnie rozrywkowi, bo to na dłuższą metę trochę męczące, kiedy na górze impreza, a tu człowiek musi się uczyć
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: kenyia »

Dobrze wiedzieć, że trzecie piętro jest bardzo rozrywkowe, bo w takim razie może zaklepie sobie jakieś dodatkowe lokum w piwnicy
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: kenyia »

katsul89 wielkie dzięki :*
ładnie się cenią.
fabiolkaa
Posty: 117
Rejestracja: 3 lip 2008, o 09:21

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: fabiolkaa »

Dziewczyny.mówię wam poszukajcie mieszkanek na mieście
Kiedy jechałam autobusem gadałam z taką dziewczyną i ona powiedziała żeby się na parafi popytać Babcie często zostawiają tam ogłoszenia, że przyjmą kogoś na stancję. Nie wiem ile w tym prawdy, ale warto popytać
Podobno bardzo chętnie i tanio przyjmują przyszłedohtorki bo nie ma to jak mieć lekarza pod ręką .

Ja wam powiem, że już miałam wizytę jednej sąsiadeczki ^^. przyszła do mnie i powiedziała że syn ma gorączkę 39,5 C i żebym poszła z nią do chorego i coś poradziła bo słyszała będę lekarzem (oczywiście udała że nie słyszy jak jej mówiłam że w chwili obecnej wiem i potrafię nie więcej niż ona)hehe
Wyszło na, że to ja dzwoniłam na pogotowie( bo jak uznała pani S. - dohtor z dohtorem zawsze lepiej się dogada:P). Czyli drogie Panie współforumowiczki można chyba uznać, że miałam pierwszą wizytę domową zakończoną sukcesem .
Nana
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:35

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Nana »

W sumie to ja już chyba jednak wolę akademik od mieszkania na stancji u jakiejś babci. Starsze panie miewają nieraz różne dziwne pomysły i zasady rządzące w ich mieszkaniach no i właśnie, jeszcze będą chciały zasięgać fachowych porad medycznych i w ogóle, tak jakby samo studiowanie medycyny oznaczało posiadanie na wstępie specjalizacji we wszystkich dziedzinach

fabiolkaa, wizyta domowa poszła Ci jak z płatka zauważyłam właśnie, że dla wielu ludzi, a zwłaszcza starszych, sam fakt, że idzie się na medycynę oznacza, że automatycznie mogą nam wymieniać swoje dolegliwości i oczekują, że powiemy dokładnie co im jest i jeszcze najlepiej, żebyśmy od razu wypisali receptę
katsul89
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2008, o 08:34

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: katsul89 »

to moze w tych cenach jakies luksusy sa zapewnione ja tam bardzoo chce mieszkac w akademiku, jesli bedzie bardzo ciezko to najwyzej po pierwszym roku albo w trakcie cos poszukam. pozdrowienia dla moich pan"dohtorek
Sobotta
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2008, o 22:32

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Sobotta »

Witam wszystkie Koleżanki z roku
Fajnie Was poznać:)
Ja też zamierzam zamieszkać w akademiku To chyba najlepsze rozwiązanie,bo najbliżej na zajęci : Co do mieszkania u babć,to niczego sobie,ale serio mogą stawiać dziwne warunki co innego mieszkanie ze znajomymi na mieszkaniu.
Wracając do akademika,składanie papierów jest do bodajże 5 września,ja już złożyłam jakieś 3 tygodnie temu.Też słyszałam,że każdy,kto składa podanie,to ze skutkiem
Z tego co pamiętam,to wprowadzać się trzeba 29-30 września,ale lepiej się upewnić telefonicznie
Wybieracie się na obóz integracyjny?!W sumie fajna sprawa:)Jeśli tak,piszcie

Tam też jest temat poświęcony naszej integracji i nawet się już jakiś Kolega znalazł.Zresztą,stawiam,że Płeć Piękna będzie w przewadze-taki to już zfeminizowany kierunek
pozdrawiam:)
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: kenyia »

No to drogie panie, jak będziemy w przewadze to będziemy musiały dbać o naszych rodzynków, lub lepiej oni o nas

Fabiolka to zostałaś oficjalnie przyjęta przez babcie do grona dohtorów, więc może skrócą Ci praktykę wakacyjną

Kupie sobie stopery i żaden hałas nie będzie mi straszny! A tak na serio mam nadzieję, że nie będzie w akademiku, aż tak źle
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: Imperfana »

Sobotta pisze:Zresztą,stawiam,że Płeć Piękna będzie w przewadze-taki to już zfeminizowany kierunek
Lekarski albo lekarsko-dentystyczny?! E, nie powiedziałabym, w mojej grupie absolutnie tego nie widać. Chłopaki po prostu są mniej wylewni na forum.
Sfeminizowane to jest pielęgniarstwo i położnictwo. Albo taka na przykład kosmitologia.
polinpaw

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: polinpaw »

chyba jak na razie jedyny osobnik męski. dopisuję się do listy i witam sznaowne koleŻanki. wybrałem takŻe akademik. przynajmniej na początek. poszukuję jednak pana do pokoju:P
katsul89
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2008, o 08:34

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: katsul89 »

o jak milo mamy juz pierwszego rodzynka w naszym cudownym zenskim gronie. witamy szanownego kolege
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: Pierwszoroczna grupa zabrzańskiego leku- wpisywać się.

Post autor: kenyia »

Sobotta wiesz co będziemy robić w pierwszy piątek października?

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 14:51 ]
No i witam kolegę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 75 gości