Pierwszaczki z lekarskiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
polinpaw
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2008, o 23:17

Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: polinpaw »

witam mezow i zony:) przeraza mnie odleglosc poznania od mojego rodzimego city - 440km no i fakt iz nikogo nie znam. dlatego zalozylem tema:) z kim bd studiowal?
Kalina88
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:28

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: Kalina88 »

Z samymi fajnymi ludźmi
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: Ann »

Kalina88 pisze:Z samymi fajnymi ludźmi
a jakżeby inaczej
polinpaw, ja mam do Poznania niecałe 130 km, ale z lekarskiego też nikogo nie znam, a właściwie ostatnio poznałam jedną dziewczynę, przy oddawaniu papierów Z pewnością wiele będzie takich właśnie osób, jak nie nawet większość.
klejnotka
Posty: 68
Rejestracja: 1 lip 2008, o 23:06

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: klejnotka »

Dopisuję się do grona szczęśliwców
Do Poznania mam bliziutko - zaledwie 45km. Na lekarski wybiera się też znajoma z mojej mieściny, ale bardzo cieszy mnie perspektywa nawiązywania nowych kontaktów, znajomości, może przyjaźni
myślałam o zakwaterowaniu w akademiku, ale forum otwarło mi oczy, że niepotrzebnie się łudzę, bo o akademik ciężko.
Ktoś się wybiera na obóz? Ja rozważam, ale muszę skołować kasę.Jagoda niby za darmochę, ale hmm ten brak dostępu do wody i prądu mnie odstrasza D
Co powiecie na spotkanie integracyjne po teście z angola?
zenzu
Posty: 26
Rejestracja: 17 lip 2008, o 15:54

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: zenzu »

Polinpaw, ja ze Stalowej Woli jestem:) a w Poznaniu znam jedną osobę, także nie jesteś sam.
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: Ann »

klejnotka pisze:Co powiecie na spotkanie integracyjne po teście z angola?
Ja jestem za tym spotkaniem po teście, gdzieś już o tym pisałam, ale nikt mi nie odpisał
polinpaw
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2008, o 23:17

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: polinpaw »

:D stalowa wola mniam. toz to podkarpacie ach. a kiedy jest ten test itp:P moj gg 475586 - bardzo chetnie poromansuje
np
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2008, o 12:01

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: np »

ja znam około 15 osób- bardzo fajni ludzie:) nie ma się czym martwić) i też jestem za spotkaniem po teście z języka:) pozdrawiam=]
Kombinator
Posty: 1
Rejestracja: 3 sie 2008, o 21:08

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: Kombinator »

Również witam wszystkich Listy przyjętych jeszcze nie ma ale już chyba mogę do was dołączyć Też nie będę nikogo znał więc jakby co również jestem za wspólnym spotkaniem
A wybiera się ktoś z Was do Łaz we wrześniu ?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: Ann »

np, to sporo osób znasz wielu z nas nie zna nikogo
Mam nadzieję, że na spotkanie po testach zbierze się jak największa liczba osób, tak abyśmy mogli na rozpoczęcie przyjść nie martwiąc się, że nie znamy nikogo. Jak już poznamy datę tych testów to omówimy dokładnie co i jak. Część deklaruje też chęć przyjścia na forum Pulsu UM, więc myślę, że uzbiera się spora grupka studentów
np
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2008, o 12:01

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: np »

heh, no tak sie akurat składa, że czesc z tych osob to ci, z ktorymi studiowalam przez ten rok) czesc to osoby z mojej bylej klasy ktore sie dostaly teraz tak jak ja a czesc to osoby o rok mlodsze ode mnie z mojego LO) znam tez sporo osob z lekarskiego ze starszych rocznikow wiec z ich pomoca i wskazowkami na pewno sobie wszyscy poradzimy:)
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: rigor mortis »

W razie czego i ja służę w miarę możliwosci pomocą (tu lub na GG) ] I witam nowy pierwszy rok ]
np
Posty: 11
Rejestracja: 29 lip 2008, o 12:01

Re: Pierwszaczki z lekarskiego

Post autor: np »

dzięki:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości