Jakie przedmioty są na biotechnologii i inŻynierii genet. ??

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Katrin 17

Jakie przedmioty sĄ na biotechnologii i inŻynierii genet. ??

Post autor: Katrin 17 »

Jestem ciekawa jakie przedmioty moŻna tam spotkać. Chciałabym się dowiedzieć teŻ czy matematyka króluje na biotechnologii bo ostatnio coś mi się to czesto o uczy obija. Jakby ktos miał troche czasu to mógłby mi powiedzieć coś o inŻynierii genetycznej bo nie orientuje się za bardzow tym temacie a jestem bardzo ciekawa. Gdzie w ogóle moŻna bedzie znaleźć prace po takich kierunkach?
Katrin 17

Re: Jakie przedmioty sĄ na biotechnologii i inŻynierii genet. ??

Post autor: Katrin 17 »

jeszcze bym się chciała dowiedzieć jakie przedmioty na maturze trzeba zdawać Żeby się dostać na inŻynierie genetyczną
misha

Re: Jakie przedmioty sĄ na biotechnologii i inŻynierii genet. ??

Post autor: misha »

nie ma kierunku inzyniera genet.-jest biotechnologia lub biologia o specjalizacji biologii molekularnej gdziem ozesz pracowac w dziedzinie inzynierii genetycznej.Tak na biotechnologii(na bioli tez) jest matematyka i statystyka jak zarowno fizyka(biofizyka),chemia(ogolna,organiczna,fizyczna,biochemia itd) i typowo przyrodnicze przedmioty z botanika i zoologia.zeby zdawac na maturze okreslone przedmioty musisz znalesc wymagania danej uczelni na biologie i biotechnologie,najczesciej jest to raczej biologia,chemia,j.obcy(raczej wszystko na poziomie rozszerzonym jesli ktos sie chce dostac)
elo

Re: Jakie przedmioty sĄ na biotechnologii i inŻynierii genet. ??

Post autor: elo »

a ja anatomia i fizjologia tez jest?
misha

Re: Jakie przedmioty sĄ na biotechnologii i inŻynierii genet. ??

Post autor: misha »

teŻ jest anatomia i fizjologia -tylko zalezy od uczelni czy dotyczy zwierzat i roslin czy czlowieka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości