Komary

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
studentka

Re: Komary

Post autor: studentka »

mojego brata pogryzły komary w głowe ma chyba ze 4 bardzo dziwne twarde i bardzo odstające guzy o srednicy ok 1,5 cm na ciele ma masę krostek ale nie puchnie, co mu podac
Natalia
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Komary

Post autor: Natalia »

Popraw ortografię.Wgłowę twojego brata pogryzły?no cóż,nie wiem,co masz robić.Chyba nic.Albo jedź do szpitala.
Kuba
Posty: 117
Rejestracja: 20 mar 2006, o 15:51

Re: Komary

Post autor: Kuba »

Jak byłem ostatnio w palmiarni to Pani mówiła że na komary najlepsze są gekony. Kup gekona i połuż go na łóżko. Możesz spokojnie spać. Gekony oczywiście które żyją w nocy.
Wushel
Posty: 13
Rejestracja: 1 maja 2006, o 16:02

Re: Komary

Post autor: Wushel »

Najlepiej zamątowac sobie siatki na drewnianych ramkach(mozna zrobic samemu)w oknach i już po sprawie, mozna spac przy otwartym oknie! nie martwiac sie o te wredne muchówki!
nati

Re: Komary

Post autor: nati »

nie moge juz na nogi bo cale nogi mam opuchniete moze wy znacie jakies leki na komary bo ja juz nien wiem co mam stosowac
Ostatnio zmieniony 26 cze 2006, o 08:24 przez nati, łącznie zmieniany 1 raz.
Emka

Srodki na komary!!

Post autor: Emka »

moja mama tez miala takie cos i lekarz przepisal jej antybiotyk i zeby przykladac altacet na napuchniete miejsce Domowa rada:sok z pomidorow i wit. B
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Komary

Post autor: Robin »

moja kolezanka raz mowi do mnieodkrylam doskonaly sposob zeby pogryzienia od komarow szybko sie zagoily"
ja na tosuper opowiadaj"
na co ona:nie drapac

hm
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Komary

Post autor: Aniaww »

Znam ten sposób, ale trudno go wyegzekwować.
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Komary

Post autor: Robin »

Aniaww pisze:Znam ten sposób, ale trudno go wyegzekwować.
wiem to sie udaje chyba tylko tej mojej kolezance.
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Komary

Post autor: Mawr »

Ja również go stosuje -)
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Komary

Post autor: Robin »

no to pelwn podziw bo ja jak mnie swedzi to sie musze podrapac no chyba ze sie mnie do krzesla przywiaze
a powaznie, staram sie bo wiem ze tak najlepiej ale latwiej mi pilnowac kogos niz upilnowac siebie
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Komary

Post autor: Mawr »

Dobre cwiczenie silnej woli.
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Komary

Post autor: Robin »

hehe
zeby to bylo takie proste.
ale ja jestem czlowiekiem slabym, nie potrafie sobie odmowic czekoladki na diecie, ani tego przyjemnego drapniecia po ugryzieniu komara
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości