Matura z fizyki 2009

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: Batha »

Miśka_, weź jako dodatkowy, nawet jeśli będzie 20% to się nic nie stanie co Ci szkodzi spróbować?
sss
Posty: 57
Rejestracja: 6 sie 2008, o 14:14

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: sss »

Racja szanse sa rowne ) Bardziej chodzilo mi o to ze nie oplaca mi sie zdawac fizy tylko do Warszawy, a z tej stronki wynika ze podstawowa ( a tylko taka wchodzi w gre) to tylko Wawa i Szczecin. Ja slyszalam ze moga nawet w stolicy przywrocic rozszerzona ze wzgledu na ten wysoki poziom hehe ale nie wiem ile w tym prawdy:P
cahala

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: cahala »

sss pisze: Ja slyszalam ze moga nawet w stolicy przywrocic rozszerzona
Jeśli nawet to dopiero w rekrutacji 2010/2011 bo nie mogą zmienić warunków rekrutacji, któa została juŻ podana.
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: Milka »

sss, nie strasz mnie Psychicznie nie jestem nastawiona do rozszerzonej jeszcze
Zalezy mi na Wawie, i wlasnie chyba by nie podali takiej nowiny w ostatniej chwili

PS Cahala, dzieki wielkie za stronke

A i do zdajacych, napiszcie o poziomie fizyki u Was w szkole? I z jakich ksiazek czy testow uczycie sie do matury?

Ja jestem w okropnej sytuacjiW klasie maturalnej nie mam fizyki
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: formica »

Ja też będę zdawać bo Wroc niestety wymaga Najgorsze jest to że kompletnie nic nie umiem. Jeszcze z biol i chem czuję się w miarę pewnie, ale fizyka mnie powala no ale zobaczmy W zasadzie to jeszcze nie jestem pewna gdzie chcę iść na studia i na co. Medycyna nie jest moim żadnym wymarzonym kierunkiem więc płakać nie będę jak nie wyjdzie, a spróbować warto
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: Milka »

formica Wy mamcie o tyle wygodę , ze rozszerzona mozecie wziac jako dodatkowy, i nawet jesli dostaniesz mniej niz 30% zdajesz
Ale mam nadzieje, ze te 30 % Cie nie satysfakcjonuje
mazio17
Posty: 4
Rejestracja: 8 sie 2008, o 18:39

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: mazio17 »

A tak odbiegając od tematu to z czego przygotowujecie się do matury? Ja zakupiłem niedawnoZbiór zadań z Fizyki Kalisz, Massalska, troche stary (25lat) ale za wiele chyba się nie zmieniło. Czekam na wasze opinie.
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: Milka »

czesc

ja polecam persone z fizyki, hmm i przygotowuje sie z takiej granatowej ksiazki matutralnie, ze zdasz"
Osobiscie ucze sie z podrecznika wyd ZamKor Jadwigi Salach takie siwe, bardzo dobre i do tego zbior zadan z fizyki Krzysztofa Chyla
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: york »

Milka pisze:Osobiscie ucze sie z podrecznika wyd ZamKor Jadwigi Salach takie siwe, bardzo dobre i do tego zbior zadan z fizyki Krzysztofa Chyla
ja osobiscie polecam Kozielskiego( 3tomy), autor świetnie tłumaczy, ta książka może byćsamouczkiem jeśli masz kiepskiego nauczyciela
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: Milka »

Mam go, i nauczyciel odradza mi go do podstawowej.On nadaje sie jedynie do rozszerzonej.
Jesli chcialby kros kupic mam nowe 3 tomy Kozielskiego na sprzedanie
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: york »

Milka pisząc to miałam na myśli rozszerzenie

natomiast podręcznik to 2 w 1 podstawa+ rozszerzenie i jest zaznaczone co na dany poziom
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: formica »

Milka pisze:formica Wy mamcie o tyle wygodę , ze rozszerzona mozecie wziac jako dodatkowy, i nawet jesli dostaniesz mniej niz 30% zdajesz
Ale mam nadzieje, ze te 30 % Cie nie satysfakcjonuje
Właśnie dlatego ją zdaję warto spróbować.

Jeśli chodzi o podręczniki to kupiłam sobie Personę w szkole mam ZAMKOR nie są jakieś tragiczne, ale specjalnie ich nie lubię.
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: Milka »

Ja Persone tez robie, i jestem zadowolona z tej ksiazki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości